Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

FailTry x M.C.

Zwiadowca
Wynik reakcji
855
Limit to chyba najlepsza opcja. Aktywność jest nagrodzona - można się wybić ponad okolicę, bociarze nie nabijają milionów surki dziennie, a ludzie którzy robią sobie darmy nie będą mieli aż takiej przewagi.

150 bez farmy to byłyby zawody kto zrobi więcej darm
149 musiał mieć giełdę żeby 150 jej nie miał - chyba logiczne. Jakby dali go bez farmy+giełda to byłby tylko p2w tak naprawdę.
gdyby support dorzucił jakiś 149bis to byłby za duży rozrzut ludzi między 3 światy.

Mam wrażenie, że kilka osób w przypływie emocji posiało umiejętność logicznego myślenia.
 

Mad x Kroca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
956
Limit to chyba najlepsza opcja. Aktywność jest nagrodzona - można się wybić ponad okolicę, bociarze nie nabijają milionów surki dziennie, a ludzie którzy robią sobie darmy nie będą mieli aż takiej przewagi.

150 bez farmy to byłyby zawody kto zrobi więcej darm
149 musiał mieć giełdę żeby 150 jej nie miał - chyba logiczne. Jakby dali go bez farmy+giełda to byłby tylko p2w tak naprawdę.
gdyby support dorzucił jakiś 149bis to byłby za duży rozrzut ludzi między 3 światy.

Mam wrażenie, że kilka osób w przypływie emocji posiało umiejętność logicznego myślenia.

Poświęcili nasz świat bez farmy byście wy mogli mieć 5 świat z farmą z rzędu
 

Deleted User - 698598154

Guest
Limit to chyba najlepsza opcja. Aktywność jest nagrodzona - można się wybić ponad okolicę, bociarze nie nabijają milionów surki dziennie, a ludzie którzy robią sobie darmy nie będą mieli aż takiej przewagi.

150 bez farmy to byłyby zawody kto zrobi więcej darm
149 musiał mieć giełdę żeby 150 jej nie miał - chyba logiczne. Jakby dali go bez farmy+giełda to byłby tylko p2w tak naprawdę.
gdyby support dorzucił jakiś 149bis to byłby za duży rozrzut ludzi między 3 światy.

Mam wrażenie, że kilka osób w przypływie emocji posiało umiejętność logicznego myślenia.

Nic dodać nic ująć.
Limit to najlepsza możliwa opcja na150.
Utrąca i "bociarzy" i tych dla ktorych gra w plemki jest plebiscytem na ilosc zeżartych darm jak światy bez farmy.
Teraz jeszcze dobra prędkosc, brak morale i będą najlepsze ustawienia od dawna
 

FailTry x M.C.

Zwiadowca
Wynik reakcji
855
zamiast gadać pierdoły zaproponujcie lepsze rozwiązanie

150 z giełdą premium czy może start 3 światów na raz?

naprawdę nie mam żadnego szacunku dla ludzi posługujących się bezmyślną krytyką
 

Mad x Kroca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
956
zamiast gadać pierdoły zaproponujcie lepsze rozwiązanie

150 z giełdą premium czy może start 3 światów na raz?

Najlepszym wyjściem byłaby zmiana ustawień s149 i wtedy wszyscy byliby zadowoleni.

Można też stworzyć drugą wersję świata s149 na którym byłby brak farmienia. Moja ankieta uzbierała już masę głosów na tak
 

DeletedUser198597

Guest
Po co Wam świat bez farmy, jak na takim w pierwszym tygodniu wiadome, kto wygra i wszystko tylko po to, by stawiać sobie budynki przez parę miesięcy.
 

Mad x Kroca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
956
Naprawdę nie wiem, gdzie tu jest kompromis. Skoro piszecie, że świat z ograniczoną farma to to samo, co świat bez niej to czy jak nie będę farmił to będę na równi z osobą farmiacą?. Szczerze w to wątpię
 
Wynik reakcji
228
Zbieractwo to dodatkowe rozszerzenie dostępne wyłącznie dla światów z nieograniczonym farmieniem. Więc przy ograniczonym farmieniu zdecydowanie go NIE będzie :)

i bardzo dobrze - poza tym ograniczona farma jak najbardziej na plus, zauważ "Opiekunie" o co jeszcze jest najwięcej pretensji - DARMY, a gdyby tak szanowny support wyłączył możliwość zapraszania graczy pod własną wiochę/funkcje przenosin? Pięknie by to ograniczyło ten problem, bo na zwyczajnym wyborze kierunku już nie byłoby tak łatwo "w celować" - nikt nie miałby w kwadracie 15x15 po kilka darmówek, co ma obecnie miejsce :)
Podobnie jest ze wstępnym logowaniem, które wypacza tę grę, miło by było, gdybyście postarali się darmożarcie ograniczyć :)
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
W końcu ktoś, kto nie myśli tylko o sobie.

Ale no taka prawda... Ja nie chce grać na świecie z ograniczonym oraz na świecie bez farmy a ktoś nie chce grać na świecie z farmą i jak zadowolić dwie strony? Ograniczoną farma? Dla osoby która nie chce farmić, to tylko uciążliwość bo rozwój, a z drugiej strony ktoś kto chce szybciej się rozwijać bo ma na to czas nie może bo jest limit
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
no i mam nadzieje ze na jubileuszowy świat nie walną prędkości 2 bo to już wgl będzie klęska
 
Status
Zamknięty.
Do góry