Dyskusja

Czy chciałbyś wziąć udział w turnieju sp??


  • W sumie głosujących
    17
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser199633

Guest
oj pchełka idź się żalić gdzie indziej. Potwierdziłem szumixowi że nie złamał zasad i było oczywiste że ktoś tak będzie robił więc idź płakać na 6obcy a nie tu się wypowiadasz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser159420

Guest
Ale zwykła przyzwoitość czaicie? Ja jak wiem, że ktoś właśnie zapala światło w pokoju to czekam aż wróci przed komputer żeby szanse były wyrównane
 

DeletedUser199262

Guest
Wiadomo szumix :p to chyba było oczywiste że tak będzie dlatego nie podobała mi się bardzo gra solo

Typie znikaj,nie grasz nawet turnieju a masz najwięcej do powiedzenia.
Grzeczniej chłopczyku. Znowu cię serduszko boli bo dostałeś po łapkach, i już agresja ci się włącza bo nie masz argumentów. Taka prawda, że w pisaniu na forum jesteś dobry, ale gra póki co, to jedna wielka kompromitacja w twoim wykonaniu. Skończ się odgrażać na forum i usprawiedliwiać jaki to pokrzywdzony nie jesteś, i pokaż w końcu tego skilla w grze.
oj pchełka idź się żalić gdzie indziej. Potwierdziłem szumixowi że nie złamał zasad i było oczywiste że ktoś tak będzie robił więc idź płakać na 6obcy a nie tu się wypowiadasz
Ja się żalę, czy twoi wojownicy i ekipa płaczą, że runda była nieuczciwa i przegraliście xD ? Już się odgrażacie bo nie możecie znieść porażki.
Dawaj, pociśnij mi jeszcze po rodzinie, bo widzę że żyłka już pęka, na razie zacząłeś od dzbanów, ale stać cię na więcej i na bardziej wulgarne wyzwiska. Pokaż jaki jesteś groźny, w końcu po co dyskutować merytorycznie co ;) ?
Reprezentujecie jak zwykle żenujący poziom osobisty, jak i w grze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.805
Nie wierzę,że osoba,która boi się najwidoczniej zagrać na turnieju mówi mi,że mam pokazać skilla,gdzie jego koledzy potrzebują 4 osób żeby mnie pojechać dobra,nawet więcej nie komentuje Twoich postów bo szkoda:)
 

DeletedUser199633

Guest
co w związku z tym cytatem? XD jakie teorie wysnuwasz pchełka?

Ja się spodziewałem i się cieszę - wiadomo kto ma ze sobą sojka i teraz pewnie kolejne będą bardziej wyrównane
 

DeletedUser199633

Guest
"Ja się żalę, czy twoi wojownicy i ekipa płaczą, że runda była nieuczciwa i przegraliście xD ?"

grałem sam przez 50 minut XD a ceiter 'mój wojownik' przejął mi wiochę. Chciałbym mieć wojowników ale nie miałem :p Co jeszcze pchełka, jakie teorie
 

DeletedUser199262

Guest
co w związku z tym cytatem? XD jakie teorie wysnuwasz pchełka?

Ja się spodziewałem i się cieszę - wiadomo kto ma ze sobą sojka i teraz pewnie kolejne będą bardziej wyrównane
Wysnuwam teorie nie jakieś nadzwyczajne, to co zwykle - że jesteś niewychowanym, wyszczekanym człowiekiem który nie potrafi używać argumentów, tylko musi rzucać obelgami ;)
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Teraz takie pare słów ode mnie:
Nitro niewiem jaką mieliście taktyke z poxopem ale iście w ratusz do 28 poziomu a niebudowanie koszek i stajni to troche dziwne patrząc na to że surki nie było aż tak ogrom bo każdy farmił XD
Dwa piszesz że 4 vs 1 było?
To wy na mnie posłaliście karete i off ale sie rozbiliście XD
Będą grupy nie bedzie sojuszy proste :]
 

DeletedUser199262

Guest
Się podniecacie o uczciwości rozgrywek, a prawda jest taka że i tak ci co mają przejść to przejdą do fazy team vs team, dziś 11 drużyn i jeden gracz solo wbiło i prawdopodobnie frekwencja jutro i w niedziele będzie podobna. Więc jak 16 przechodzi, to nie wiem czemu tak przeżywacie, że wtopiliście tą rundę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser199262

Guest
Wiesz jaka jest różnica? My możemy dyskutować bo uczestniczymy w tym turnieju Ty natomiast robisz tylko spam ;] Twoje zdanie w ogóle się nie liczy więc zmykaj.
No no, groźnie się robi, na prawdę ;) Pokaż mi punkt regulaminu który zabrania się wypowiadać graczom którzy nie biorą udziału w turnieju, lub wskaż punkt regulaminu gry który tego zabrania. Rozgniewany człowiek po porażce nigdy nie będzie dyktował innym graczom co mogą, a czego nie mogą robić w celu wyładowania swojej frustracji. Chcesz wyładować gorycz porażki, to pokaż klasę na kolejnej rundzie, a nie przychodzisz na forum pokrzyczeć i potuptać nóżkami.
I minimum kultury, "zmykać" możesz ty potrenować przed kolejnym rundkami.
 

DeletedUser199633

Guest
Jedyny ciekawy wniosek jaki można wysnuć to że
Ramajad
IownedU
TheSzumix
H4rdc0re?

grają razem. Każdy zrobi z tym co chce, ale to ważna wiadomość :p Może nawet kilka drużyn z tym coś zrobi...? zobaczymy
 
Do góry