Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

  • Rozpoczynający wątek The Glorian
  • Data rozpoczęcia

Jak oceniasz mój pomysł?

  • 10

    Głosy: 223 74,8%
  • 9

    Głosy: 27 9,1%
  • 8

    Głosy: 21 7,0%
  • 7

    Głosy: 5 1,7%
  • 6

    Głosy: 5 1,7%
  • 5

    Głosy: 3 1,0%
  • 4

    Głosy: 1 0,3%
  • 3

    Głosy: 0 0,0%
  • 2

    Głosy: 1 0,3%
  • 1

    Głosy: 12 4,0%

  • W sumie głosujących
    298
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Denerwujące, a nawet bardzo denerwujące, czasem nawet wprowadzające w furię, jest pewna zakładka w przeglądzie plemiennym. Otóż chodzi mi o dział "CZŁONKOWIE".

Napewno któryś z was (Ja też) jest rangistą bądź administratorem w plemieniu. Jak wiemy powszechnie, administratorzy mają taki widok przy graczu w tym dziale:

widokmk9.png


Denerwujące jest co?

To:
koloto4.png


Otóż rangista, powiedzmy który byłby w C M (Masakra), czyli największej masówce świata 5, bo zawierająca aż 1800 plemienników (kiedyś miała ponad 2700) wyobraźcie sobie co musiałby przeżyć zmieniając rangi lub modulować wyrzuceniami, zmienianiem praw. Koszmar. Musiałby klikać po jednym plemienniku i zmieniać rangi ok. 10 sek. na jednego jak ktoś jest szybki. A jak nie jest - nawet 20 sek.

20 x 1800 = 36000 sek, = 10 godzin!!!

Ponieważ są kółeczka, nie można tego robić wielokrotnie naraz, trzeba raz po raz. Jeśli były by tzw. kwadraciki, można by było zaznaczyć od razu kilka graczy, i zmienić za jednym razem prawa/rangę/można wyrzucić tych zaznaczonych.

I tu napływają ode mnie 3 pomysły.

1. Żeby zamienić
koloto4.png
na
kwadratsg9.png
(Pole jednorazowego wyboru na wielorazowego)

2. Żeby do linii z napisami "Nazwa" "Ranking" "Punkty" "Wioski" "Prawa" itd.
dodać także "Kontynenty" (Pod tym napisem była by mowa na jakich kontynentach dany gracz posiada wioski)

3. Aby do wpisywania wiadomości, generał kontynentu miał możliwość
wysłania wiadomości grupowej DO WYBRANYCH (np.do swojego) kontynentów

Żeby ułatwić wam wyobrażenie sobie tego wszystkiego opracowałem w paincie pomysł 1 oraz 2, sumując, jak by to miało wyglądać:

lepiejgl4.png


Zalety tych pomysłów:

+ Szybsze koordynowanie graczami w plemieniu - zmienianie rang, wyrzucanie,
zmienianie praw;
+ Szybsza orientacja (a nie sprawdzanie w rankingu) i szybsze sporządzanie spisu graczy na poszczególnym kontynencie;
+ Generał kontynentu może nie zaśmiecać wiadomościami grupowymi kontynentów nie należących do wojny bądź potyczki, może wysłać wiadomość tylko do plemienników w okolicy, czyli na tym samym kontynencie.



Ale jestem uczciwy, wymienię też wady(przynajmniej te które znam) tego pomysłu:

- Jeśli jest jakiś dowcipniś w plemieniu i będzie chciał powyrzucać wszystkich to może to zrobić niespodziewanie za jednym razem poprostu zaznaczając, a jeśli pojedyńczo by wyrzucał, co zajęło by mu trochę czasu, ktoś z adminów mógłby się zorientować że coś się źle dzieje i w czas wywalić osobnika.



Czekam na komentarze. I te pozytywne, i te negatywne. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Propozycja juz sie pojawiala i to chyba niejednokrotnie, ale ta jest tak dobrze wykonana i przedstawiona, ze osobiscie ja zarekomenderuje na forum teamu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Propozycja juz sie pojawiala i to chyba niejednokrotnie, ale ta jest tak dobrze wykonana i przedstawiona, ze osobiscie ja zarekomenderuje na forum teamu.

Heh, dzieki za komplement ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Zagłosowałem na 10 :D ponieważ tak zaangażowałeś się w ten pomysł i dobrze go wykonałeś. Sądze, że powinni to wprowadzić jak najszybciej ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Zgadzam sie w 100% z przedmowca;-) mysle ze zalet jest zdecydowanie wiecej niz wad, pomysl na 10

PS. do tego ładnie i wraźiście pokazane roziwazania;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Ja też głosuje na 10 ponieważ sam jestem założycielem i wiem jaka to katorga męczyć się z każdym z osobna (co nie znaczy że założyłem masówkę. Jest to przeciętnej liczby osób plemie :p ). Czy przy zmienianiu rang czy rozdawaniu praw...
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

BRAWO!!!

jestem zadziwiony :eek: ! Pikinier z takim dobrym pomysłem :D?GRATULACJE jesteś pierwszym pikinierem od 5 miesięcy który zgłosił dobrą propozycje ;f...I w dodatku jesteś chyba PIERWSZYM który wprowadził taką propozycje która była obalana i ją przyjeliśmy :D(2 propozycje)

po prostu brawo...
:)

twój pomysł został ładnie przedstawiony . +

Po prostu 10 :)

gratulacje ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Doskonały pomysł, owszem były już takie ale ten temat jest świetnie zredagowany

zagłosowałem na 10:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

BRAWO!!!

jestem zadziwiony :eek: ! Pikinier z takim dobrym pomysłem :D?GRATULACJE jesteś pierwszym pikinierem od 5 miesięcy który zgłosił dobrą propozycje ;f...I w dodatku jesteś chyba PIERWSZYM który wprowadził taką propozycje która była obalana i ją przyjeliśmy :D(2 propozycje)

po prostu brawo...
:)

twój pomysł został ładnie przedstawiony . +

Po prostu 10 :)

gratulacje ;)

Co prawda to prawda ,rzadko jakiś pikinier daje sęsowną propozycje

I jeszcze raz mówie aby ten pomysł został wprowadzony w życie bo jest bardzo dobry
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Bardzo podoba mi się wykonanie wizualne propozycji i widać, że włożyłeś trochę wysiłku w wykonanie tej pracy.
Bardzo dobrze i obszernie przekazałeś nam to, co miałeś do powiedzenia.
Zrobiłeś też podsumowanie wszystkiego, gdzie umieściłeś minus propozycji, a nie jak inni zaślepieni swoim "genialnym" pomysłem wad nie widzą.
Na duże tak.

+pkt reputacji za wykonanie;).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

żądko zdarza mi się żeby jakikolwiek pomysł się aż tak podobał :eek: jednakże mam pytanie, czy można by jeszcze dodać pole: nota (bądź komentarz), bo często zdarzało się mi i moim kolegom odczuwać brak miejsca gdzie możnaby zapisać np. "uważać na niego", "nie dawać mu admina", "dna xx-xx pożegnać go", "nie wolno go wyrzucać", i tego typu poufne informacje, bo bieganie na ukryte forum i na zad może człowieka wkurzyć. Oczywiście max. 20-35 znaków. To tylko taki mały mój aneksik, który jeszcze bardziej ułatwiłby życie. Wracając do pomysłu i wykonania (czyli projektu) jest on godny umieszczenia jako pzykład na którym powinno się wzorować.

Edit: przyokazji pozowlę sobie zwrócić uwagę, że The Glorian to pikinier . Pamiętam jak mnie wnerwiała dyskryminacja pikinierów i opinie na ich temat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

E, aż tak dobrze to może nie :p

Może mi nie uwierzycie ale mam 12 lat :rolleyes:

Jak mówiłem o tym plemiennikom to oni na to że oni nigdy by mi tyle nie dali gdyby nie wiedzieli ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Brawo!! Rzadko kiedy spotyka się tak dobre propozycje w dodatku napisane jasno i przejrzyście no i zaówarzyłeś minus twojej propozycji co oznacza, że jesteś kimś a wielu przed tobą składało różnorodne propozycje a byli starsi a w większości przywitaliśmy ich tak, że już nic więcej nie zaproponowali...

Ps: Kurde:p nie dość, że mamy po tyle samo lat (chociaż został mi tydzień do 13) to u mnie to samo w plemieniu:rolleyes: jak się dowiedzieli to SZOK:eek: ich dowódzca ma 12 lat!!:eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Jeszcze nikt mnie tak nigdy nie pochwalił :eek:

Ale jest jakaś szansa że to zostanie wdrożone? Jakiś update?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

sam zgłaszałem ostatnio taki pomysł, tylko nie wiedziałem jak go dobrze przedstawić. Ty zrobiłeś to znakomicie!!
 

DeletedUser10730

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Bardzo dobry pomysł :) Jestem godny podziwu :D że tyle Ci się chciało pisać :D

A jeszcze chcę powiedzieć że jakby wprowadzono twój pomysł to żeby na dole była taka opcja: Zaznacz wszystkich
 

DeletedUser16139

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

E, aż tak dobrze to może nie :p

Może mi nie uwierzycie ale mam 12 lat :rolleyes:

Jak mówiłem o tym plemiennikom to oni na to że oni nigdy by mi tyle nie dali gdyby nie wiedzieli ;)





Tego to mówić nie musiałeś ;)



Oczywiście daje 10-tke.
 

DeletedUser17523

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Super pomysł, ja też mam 12 lat, ale ja nadaję się tylko do ortografii... :D

Oczywiście pomysł jest przedstawiony w świetny sposób, czyli mogę zaznaczyć tylko jedną opcję sondy:

10/10
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

świetny pomysł, to napewno mi ułatwiło gre adaminom i wodzom w plemionach, daję 10 :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Zgodzę się! Prawda nie trzeba być w CM ale starczy że jakaś masówka ma 120 członków i już sie robi problem ;/. Powino się zaznaczać wszystko i zmienić. A jeśli nie dla każdego to chodź dla adminów mających premium!
 
Status
Zamknięty.
Do góry