Światy 133 i 134 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.026
Polak potrafi i nawet mimo ustawień świata znalazł sposób na darmy i kilka członów :p
 

DeletedUser84926

Guest
Kmic, po co była ta gadka?

'Osoby chcące wystartować "obok siebie" na świecie 133 zapraszamy do skorzystania ze wstępnego logowania i utworzenia podczas niego wspólnego plemienia. Na tym świecie, wkrótce po jego starcie, będzie bowiem nieaktywna opcja zapraszania znajomych "w okolicę swojej wioski", nie będzie także dostępny przedmiot Przeniesienie.'

Polski support znowu błysnął.
 

DeletedUser137804

Guest
5908
mnie zastanawiają ci gracze którzy wystartowali ze wstępnego ale nie mają plemienia, jakiaś logika w tym jest?
 

DeletedUser137804

Guest
to są konta fejkowe ? jeden gracz założył 50 kont i które będzie najbliżej to będzie darma? podziwiam że im się chce dla gry tak kombinować . Kmic wrzucicie wszystkich bez plemienia kolo siebie i z dala od innych . dzięki ;):rolleyes:
 

DeletedUser84926

Guest
to są konta fejkowe ? jeden gracz założył 50 kont i które będzie najbliżej to będzie darma? podziwiam że im się chce dla gry tak kombinować .

Polski support jest na tyle kompetentny (xd) że mimo napisania przez kmica, że funkcja 'zapraszania graczy w okolicę swojej wioski będzie zupełnie nieaktywna', to jednak jest aktywna. Mało tego! Robienie sobie darmówek jest prostsze niż kiedykolwiek było.
Brawo kmic, brawo support!
 

DeletedUser137804

Guest
a skąd wniosek że jest aktywna? ta funkcja? wnioskujesz po tym że można zapraszać do gry?
 

DeletedUser137804

Guest
Świat 133 - Zaproś znajomych
Start dnia 11.11. o 11:11 (Ustawienia świata)

Witaj w procesie wstępnego logowania do Plemion. Funkcja ta pozwala znaleźć dawnych współplemieńców lub zaprosić nowych do wspólnej gry w nowym świecie.

Najważniejsze jednak jest to, że przy starcie nowego świata system postara się umieścić wszystkich zaproszonych graczy w tej samej okolicy, co pozwoli wam założyć wspólnie potężne plemię.
tylko mi się wydaje że przy wstępnym logowaniu brane sa pod uwagę tylko plemiona nie ma opcji gry w okolicy dla pojedynczych. ale mogę się mylić
 

DeletedUser137804

Guest
jak dla mnie to trzeba do plemienia dodać ziomka bo opcja gry w okolicy będzie nieaktywna

Uwaga! Osoby chcące wystartować "obok siebie" na świecie 133 zapraszamy do skorzystania ze wstępnego logowania i utworzenia podczas niego wspólnego plemienia. Na tym świecie, wkrótce po jego starcie, będzie bowiem nieaktywna opcja zapraszania znajomych "w okolicę swojej wioski

ktoś się zdziwi na pewno, ciekawe kto :rolleyes:
 

DeletedUser189906

Guest
Jak to było kmic? Gratulacje dla polskich plemków za pomysł spływały z całego świata bo przecież taką innowacje wprowadzili, a tu będzie klops?

Czyli dokładnie to, o co chodziło. Dziękuję, cieszę się. Chcemy wrócić do pierwotnej idei gry, czyli walki PLEMION, a nie rywalizacji o to, które plemię stworzy więcej członów, , pseudo-członów, darmówek, fake kont itd....

jak dla mnie to trzeba do plemienia dodać ziomka bo opcja gry w okolicy będzie nieaktywna

Uwaga! Osoby chcące wystartować "obok siebie" na świecie 133 zapraszamy do skorzystania ze wstępnego logowania i utworzenia podczas niego wspólnego plemienia. Na tym świecie, wkrótce po jego starcie, będzie bowiem nieaktywna opcja zapraszania znajomych "w okolicę swojej wioski

ktoś się zdziwi na pewno, ciekawe kto :rolleyes:

No właśnie to chyba były tylko takie buńczuczne zapowiedzi bo to podobno idzie obejść.
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.529
jak dla mnie to trzeba do plemienia dodać ziomka bo opcja gry w okolicy będzie nieaktywna

Uwaga! Osoby chcące wystartować "obok siebie" na świecie 133 zapraszamy do skorzystania ze wstępnego logowania i utworzenia podczas niego wspólnego plemienia. Na tym świecie, wkrótce po jego starcie, będzie bowiem nieaktywna opcja zapraszania znajomych "w okolicę swojej wioski

ktoś się zdziwi na pewno, ciekawe kto :rolleyes:

ale o czym ty pieprzysz?

Na tym świecie, wkrótce po jego starcie, będzie bowiem nieaktywna opcja zapraszania znajomych "w okolicę swojej wioski

wkrótce po jego starcie
 

DeletedUser137804

Guest
ej ale co wy spinacie, nakręciliście sobie baję i atakujecie choć to tylko wasze zwidy, nie bedzie opcji gry obok dla zaproszonych bez plemienia . masz wyrazinie napisane ze opcja jest zablokowana, komunikaty na stronie sa automatyczne tak jak to że świat startuje o 11.11

zobaczymy jutro
 
Status
Zamknięty.
Do góry