Światy 125 i 126 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser196054

Guest
Ej, ale gdybym pokazał Ci resztę konwersacji, to zmieniłbyś zdanie :) Po kilku wymienionych wiadomościach wiedziałem już, że szanowny Stefan mnie nie przyjmie, bo na 117 byłem ich wrogiem ;) Dalej po prostu wpadałem na tą ich zbiórkę z czystej ciekawości czy udałoby mi się go przekonać ;) I wychodzi na to, że nie. Konwersacja z nim od początku do końca nie była na poziomie, zarówno z mojej jak i z jego strony, zatem uważam że nie było sensu prezentować fragmentów, bez twoich wypowiedzi Alfons, ale rozumiem, zdenerwowałeś się na mnie, i chciałeś pokazać, że też potrafisz kogoś, w tym przypadku mnie, oczernić.

Skończ teoretyzować i wklej. Myślę, że te 150 wiadomości z błaganiem o zaproszenie, a potem z masą twórczych wyzwisk i obraz, zrobią tu furorę :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser196647

Guest
Skończ teoretyzować i wklej. Myślę, że te 150 wiadomości z błaganiem o zaproszenie, a potem z masą twórczych wyzwisk i obraz, zrobią tu furorę :)
Haha, ty się nie boisz ponieważ nie masz nic do stracenia. Ja mam. Każdy wie czego się można po tobie spodziewać. Ja nikogo nie zdradziłem, a planowanie zdradzenia was to wciąż tylko plany, nie wiesz, co bym zrobił. Wstyd mi jednak, że w ogóle chciałem do was dołączyć. TO był błąd, którego już nie naprawię, ale w praktyce nic się takiego nie wydarzyło ;) Wam się po prostu należy żebyście kose dostali, za to co odwalaliście na 117. 150 wiadomości? Nie żeby coś, ale to ty zacząłeś do mnie pisać, ja Ciebie nie wpisywałem z przypadku w ranking na 121, to ty mnie znalazłeś, ja nawet o Tobie nie pamiętałem i na to są dowody :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser131652

Guest
Jak macie dowody to idźcie do prokuratury, a nie tutaj jakimiś żałosnymi przepychankami się wymieniacie ...
 

DeletedUser20770

Guest
Panowie tutaj zebrani, trochę dwutaktu, proszę; nie ma sensu udowadniać, że prawda jest nieparzysta, gra jak zwykle zweryfikuje jacy naprawdę jesteśmy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.446
kartony i stefany znów stoczą pojedynek na świecie, o to kto więcej gimbazy ściągnie do plemienia i kto wbije więcej kos sojusznikom?
 

DeletedUser184060

Guest
To niezły BigSmoked :D nie lubię takich zakłamanych ludzi, jak np. wojsen
 

DeletedUser189561

Guest
Cześć wszystkim!
Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku, życząc sukcesów w życiu realnym i w grze! :)

Szukam ekipy na św 126.
Na 126 zachęca mnie brak kościoła i wsparcie do wszystkich :)
Ew. mogę rozważyć grę na 125 - nie mam jednak doświadczenia w grze bez farmy itp.
Chociaż zapowiada się ciekawie, nie trzeba będzie ślęczeć nad farmą itp. Będzie więcej czasu na granie i myślenie.

Moj post w dziale szukam plemienia :
https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/126-szukam-plemienia.126003/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser156739

Guest
Większość przedmówców szybciej skończy niż zacznie :)
Nie rozumiem tego gdybania ...
 

DeletedUser181326

Guest
Markopolo i tak ucieknie jak zrobi się nieco cieplej na froncie xd
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
Nie, nie interesuje mnie tak naprawdę jakie miałeś plany w innym plemieniu.
Po prostu, będzie plus za odwagę!;)
Smnu, żebym ja jeszcze uciekł. Po prostu Sailorsi mnie zjechali, nawet im pogratulowałem, a wojska nie było dla mnie bo siedział cały u innych haha
Nie mówiąc o tym że broniłem 4 kont sam na raz, co potwierdzi Ci każdy kto grał u nas. Nawet Ci ,co potem walczyli u Was ;)
A jak ktoś wam siedział na kontach i klinował to już nikt nie pamięta :rolleyes:
Nie jestem cudotwórcą, ale nie uciekłem ;)
 

DeletedUser189235

Guest
Nie, nie interesuje mnie tak naprawdę jakie miałeś plany w innym plemieniu.
Po prostu, będzie plus za odwagę!;)
Smnu, żebym ja jeszcze uciekł. Po prostu Sailorsi mnie zjechali, nawet im pogratulowałem, a wojska nie było dla mnie bo siedział cały u innych haha
Nie mówiąc o tym że broniłem 4 kont sam na raz, co potwierdzi Ci każdy kto grał u nas. Nawet Ci ,co potem walczyli u Was ;)
A jak ktoś wam siedział na kontach i klinował to już nikt nie pamięta :rolleyes:
Nie jestem cudotwórcą, ale nie uciekłem ;)

Ale czemu Ty się mu tłumaczysz :D. Kto ma wiedzieć ten wie, a szerzenie nieprawdy na FO dla każdego skończyło się tak samo, szybki zjazd :D
 

DeletedUser197112

Guest
Coś mi się zdaje że światy 125-126 będą interesujące skoro jeszcze nie wystartowały a już są takie spiny
 

DeletedUser188657

Guest
No ale trzeba umieć wyciągać wnioski z poniesionych porażek.
Należy zadbać o to by defa nie brakowało w kluczowych miejscach, czytaj sprawdzanie kont selekcja.
By w ciężkich wojnach nagle ludzie nie kończyli gry, rzucali kont = sprawdzeni gracze, selekcja.
 

DeletedUser181326

Guest
Smnu, żebym ja jeszcze uciekł. Po prostu Sailorsi mnie zjechali, nawet im pogratulowałem, a wojska nie było dla mnie bo siedział cały u innych haha
Nie mówiąc o tym że broniłem 4 kont sam na raz, co potwierdzi Ci każdy kto grał u nas. Nawet Ci ,co potem walczyli u Was ;)
A jak ktoś wam siedział na kontach i klinował to już nikt nie pamięta :rolleyes:
Nie jestem cudotwórcą, ale nie uciekłem ;)

Ja po prostu chciałem Ci przypomnieć jak prosiliśmy Cię o zasta podczas ataków SS, a Ty po po prostu bez śladu przepadłeś ; )
Twoi ludzie równie dobrze mogą potwierdzić moją wersję.

@greenhause akurat Ciebie to ja kompletnie z s113 nie pamiętam, więc kto jak kto, ale Ty na pewno nic nie wiesz ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry