Światy 125 i 126 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.773
Ja po prostu chciałem Ci przypomnieć jak prosiliśmy Cię o zasta podczas ataków SS, a Ty po po prostu bez śladu przepadłeś ; )
Twoi ludzie równie dobrze mogą potwierdzić moją wersję.

Rozumiem, mój błąd. Przyznaje ;)
Choć i tak było pusto, i nie było czego bronić.
Psuja, Gibczon, Arnold?
Wiedzą to co chciałem wyjaśnić z Tobą na 121 i dalej by trzymali moją strone :)
Ale dobra nie ważne, masz racje i koniec.
Nowy świat, nowa historia. Może już nie popełnię tego "błędu";)
 

DeletedUser37826

Guest
Dzień dobry wszystkim.
Widzę spore poruszenie dotyczące startu s125. Oby odbiło się ono na frekwencji.
Odnośnie ekip co nieco czytałem, a czy wiadomo już coś o jakichś koalicjach?
Wiadomo, że wiadomo, ale czy ktoś uchyli rąbka...? :D
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.467
Liczba graczy 5k jest tez interesujaca na S125 :)
Kto obserwuje to intensywnie to wie że przecietnie 2-3k wbijało a tu 5k. Oczywiście sporo jeszcze po wstepnym wbije zeby grac obok siebie.
 

DeletedUser197112

Guest
O to widzę rzeczywiście będzie interesująca rozgrywka a wiec nie pozostaje nam nic tylko czekać aż światy wystartują ;D
 

DeletedUser189235

Guest
Ja po prostu chciałem Ci przypomnieć jak prosiliśmy Cię o zasta podczas ataków SS, a Ty po po prostu bez śladu przepadłeś ; )
Twoi ludzie równie dobrze mogą potwierdzić moją wersję.

@greenhause akurat Ciebie to ja kompletnie z s113 nie pamiętam, więc kto jak kto, ale Ty na pewno nic nie wiesz ^^

Upss, a to, że mnie nie kojarzysz to znaczy, że nic nie wiem? :) Oceniaj dalej ksiązki po okładce to z rączką w nocniku skończysz. Bez pozdrowień
 

DeletedUser196647

Guest
Nie, nie interesuje mnie tak naprawdę jakie miałeś plany w innym plemieniu.
Po prostu, będzie plus za odwagę! ;)
Tak, pod tym samym, nie mam powodu by się chować, jedyne co to Stefki pewnie będą trochę złe na mnie ale z wzajemnością więc luz. A to, że chciałem do nich dołączyć na krótki okres czasu, o niczym nie świadczy. Złamałbym co prawda dane słowo, ale dlaczego miałbym być wobec nich w porządku, skoro oni wystawiali całe ekipy? Nie widzę powodu by się ukrywać, jedyne co to żałuję że w ogóle chciałem do nich nawet na chwilę dołączyć, trzeba się mimo wszystko szanować, a nie dołączać do kogoś takiego jak Stefany. Ah, i jak już wcześniej pisałem, nie jestem niczyim agentem, gdybym nim był, to nie rozegrałbym tego w taki sposób. Zatem niewiele mam sobie do zarzucenia, w każdym razie, nie tyle co ty, Alfons :)
 

Wolfik

Samiec Beta
Wynik reakcji
334
Tak, pod tym samym, nie mam powodu by się chować, jedyne co to Stefki pewnie będą trochę złe na mnie ale z wzajemnością więc luz. A to, że chciałem do nich dołączyć na krótki okres czasu, o niczym nie świadczy. Złamałbym co prawda dane słowo, ale dlaczego miałbym być wobec nich w porządku, skoro oni wystawiali całe ekipy? Nie widzę powodu by się ukrywać, jedyne co to żałuję że w ogóle chciałem do nich nawet na chwilę dołączyć, trzeba się mimo wszystko szanować, a nie dołączać do kogoś takiego jak Stefany. Ah, i jak już wcześniej pisałem, nie jestem niczyim agentem, gdybym nim był, to nie rozegrałbym tego w taki sposób. Zatem niewiele mam sobie do zarzucenia, w każdym razie, nie tyle co ty, Alfons :)

Ależ ty się motasz! :D

Nie będę wchodził w dyskusję na temat pomówień jakobyśmy niehonorowo kosy wbijali wiernym sojusznikom(bo po prostu byliśmy szybsi i zanim ktoś nas wystawił to sami zrywaliśmy stosunki), bo każdy będzie i tak oskarżał tego, który lepiej wyszedł z danej sytuacji, a przegrany automatycznie jest godzien ogólnego współczucia i stawia się go jako tego dobrego. Kto grał ten wie, że z wiernymi sojusznikami, którzy nie knuli za plecami, nawet jeżeli byli słabsi i niezorganizowani to trzymaliśmy się i chociaż mieliśmy powody(tracenie wiosek, warzywa) to nie wkraczaliśmy.

Po za tym BigSmoke to Alfons Cię nie oczernił i nie powiedział, że jesteś niehonorowy, sam to zrobiłeś. Sam przeznałeś się, że chciałeś nas zdradzić, dołączyć na chwilę, złamać dane słowo chociaż pisałeś, że można Ci zaufać i będziesz wierny. Hańba takim jak Ty. Jeżeli trafisz w moją okolicę to od razu wylądujesz na liście do zburzenia. Takich jak Ty trzeba dekapitować, bo ta nowa "moralność" jest w plemionach coraz bardziej popularna i rozszerza się jak zaraza wedle myślenia "skoro inni tak robią, to czemu ja mam tego nie robić". Tfu.
 

DeletedUser197122

Guest
Zauważyłem że na forum w 90% spiny są na światach bez farmy. Czym to jest spowodowane>? Że na światach z farmą nie ma dobrych ekip bo mało kto potrafi tam grać?
 

Wolfik

Samiec Beta
Wynik reakcji
334
@SirPoLMamut12 po prostu ludzie na światach z farmieniem są zajęci farmieniem xd, a na światach bez farmienia się ludziom nudzi :D. Nie no, tak w ogóle to światy bez farmienia są raz na 4 światy, więc i emocje większe, bo każdy czeka na ten świat i wiąże z nim pewne nadzieje.
 

DeletedUser197122

Guest
Grałem na świecie bez farmy i dla mnie to za nudny świat :/ Mimo że po 3 miesiacach z farmą rzygam to chociaż jest coś do roboty :D A bez farmy to wbijesz raz dziennie klikniesz eko i tyle :/
 

Wolfik

Samiec Beta
Wynik reakcji
334
Przez pierwszy tydzień, dwa, może tak. Ja osobiście wolę bez farmy, bo zamiast na bezsensownym klikaniu setek ataków na barbarki to można z ludźmi popisać i innymi sprawami się zająć.
 

DeletedUser196647

Guest
Po za tym BigSmoke to Alfons Cię nie oczernił i nie powiedział, że jesteś niehonorowy, sam to zrobiłeś. Sam przeznałeś się, że chciałeś nas zdradzić, dołączyć na chwilę, złamać dane słowo chociaż pisałeś, że można Ci zaufać i będziesz wierny. Hańba takim jak Ty. Jeżeli trafisz w moją okolicę to od razu wylądujesz na liście do zburzenia. Takich jak Ty trzeba dekapitować, bo ta nowa "moralność" jest w plemionach coraz bardziej popularna i rozszerza się jak zaraza wedle myślenia "skoro inni tak robią, to czemu ja mam tego nie robić". Tfu.
Hmm, czyli uważasz, że źle zrobiłem mówiąc prawdę i przyznając się do błędu? :) Ty pewnie byś kłamał i kręcił do końca, a co do okolicy, zapraszam serdecznie, jak najbliżej mnie :D szkoda tylko, że max miesiąc pogracie i będziecie płaczkować na forum jak to nikt nie chciał z wami współpracować. Ja mam przyjaciół, którzy mnie wspierają, na których mogę polegać a oni mogą zawsze polegać na mnie. Co do was, to tak się teraz sapiecie o ten honor a jak wbijaliście kosy notorycznie na 117 to problemu nie było, a teraz macie 125, gdzie nikt raczej nie podejmie współpracy z wami, nawet Kartony których też wystawiliście :D
 

DeletedUser196647

Guest
To, że się o tych kosach wypowiedziałeś, niewiele znaczy. Jesteś Stefanem - trzymasz ich stronę, trudno żeby było inaczej)
 

Wolfik

Samiec Beta
Wynik reakcji
334
Tu nie ma stron, jest prawda lub kłastwo. Co prawda mam pogląd na wszystko subiektywny, ale byłem przy tym wszystkim(prawie) blisko, więc teoretycznie powinienem wiedzieć lepiej od np. Ciebie jak było, prawda? Nie raz było trzeba wybrać mniejsze zło, ale nigdy komuś niewinnemu się nie dostało(może z wyjątkiem wydalenia kogoś ze względu na podejrzenia o kretowanie, ale tutaj tak juz jest czasem).
Kto mnie zna ten wie, że ponad dalszą grę na jakimś świecie stawiam swój "kodeks" postępowania.
 

DeletedUser196647

Guest
Ta, tylko dlaczego niby miałbym ci wierzyć? Na fo próbujecie ubrać wszystko w ładne słówka, ale prawda jest taka, że kłamaliście, kłamiecie, i będziecie kłamać ;) i nie gadaj głupot teraz że niby dobrze i honorowo się zachowywaliście na 117, bo to był prawdziwy cyrk. Nie ma co, wystawianie ekip macie we krwi:)
 

Wolfik

Samiec Beta
Wynik reakcji
334
A dlaczego masz nie wierzyć, skoro nigdy Cie nie okłamałem?
Cyrk na 117 był, ale to nie nasza zasługa, ale ogółu. Żadnych argumentów nie przedstawiasz, w kółko to samo gadasz. Kończe rozmowę z Tobą, bo i z takimi podstępnymi tchurzami się rozmawiać nie powinno, powinien takich jak ty spotkać ostracyzm społeczności plemion.

Mimo wszystko życzę Ci powodzenia i tego abyśmy nie byli sąsiadami. Nie musisz nic odpisywać. Tyle.
 

DeletedUser196647

Guest
Hah, mógłbym nie odpisywać, ale skoro życzysz mi powodzenia to ja również ci tego życzę. A co do tej twojej okolicy...jesteś zbyt pewny siebie, tylko tyle powiem :)
No to nara, do zobaczenia na 125!
Zaskoczcie mnie, i przetrwajcie dłużej niż miesiąc :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry