Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

DeletedUser180001

Guest
6. Trzeba sie wziac za granie sp :/ Frekwencja marcowa spada mi przez te dlugie rundki i urozmaicenia :/
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
8. Koooozka <3333 mojaaaaa :D gdzie ona sie tyle czasu podziewala xDDD

ps. 0:0 spoczko, szkoda sytuacji ^^
 

DeletedUser180001

Guest
10. I tak dobrze, że 0:0 ale przynajmniej akcje naszych były lepsze, o obronie już nie mówię.
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
11 ramajad a kiedy wskoczysz na wyższy poziom rozwoju.
Może próbuj inaczej sie rozwijac, bo z rundy na rundę te same błędy
 

DeletedUser180001

Guest
12. Hm nie mam czasu na grę każdej rundki dziś dopiero od 17.30 ;/ Miałem grać poranną ale jak nie dogram to wbiłem spróbować start xd Cały czas szybciej koszarki, ale ratek 22 nie dużo daje, spróbować trzeba w ratka na 25/26 i potem ck i piki xd W 2h idzie wyklepac deffa 4k albo i 5k na rundzie od 26 pkt.
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
13
25 ratek minimum i najlepszy na wyklepanie szybciej wiekszego offa
27 to wiadomo
28 to ratek czasem zbyt dużo, ale co kto lubi, jak masz za dużo surka i bezpiecznie, bo nikt dobry nie gra( ostatnio miało kto gra) to możesz
 

DeletedUser180001

Guest
14. Większego offa, ja mówiłem o deffie.
Wiem, że minimum 25, czasem robie wyżej , ale to tylko przy tych koszkach 25 czy jak już mam dość duże by szybciej kuźnia szła, a i tak nie raz nie wyrabiam z tym i gdy ja mam 15 kuźnie ludzie latają karetami xd
 

DeletedUser19566

Guest
16
Hej Adeq ;) Pamietam pamietam. Niestety nie mam czasu na normalna gre, stesknilam sie troche wiec bawie sie w boba budowniczego na s104 :)

Straszgo ;) Ty wciaz tutaj? :D
Kozka byla wciaz w tym samym miejscu ;)
 

DeletedUser180001

Guest
19. Bo ty kiedys grałeś sp.Stajnia 20 nie da rady chyba ze po pałacu ale kazdy gra jak chce.Ck sie wolno robi wiec nie warto nawet xd
 

DeletedUser193149

Guest
22

Dzisiaj wyniki egzaminu gimnazjalnego :D
historia&wos 75%
język polski 84%
matematyka 96% (jednego punktu mi do 100% zabrakło)
przyrodnicze 79%
angielski podstawa 53%

Liczyłem na więcej, ale przy mojej średniej 2.88 i tak niezle to wygląda :D
 
Do góry