Świat 100 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser40095

Guest
Hmm... poziom. Myślę, że świat, światowi nierówny. Na każdy świat trafić może jakaś ekpia. Natomiast twierdzenie, że skoro ktoś, kiedyś wygrał świat, bądź trzy to nie znaczy, że na kolejnym świecie będzie również trzymać poziom. To kwestia zapału danych graczy. Zarząd plemienia się wypali na danym świecie i będziemy mieli wydmuszkę na nie plemię. Dlatego twierdzenie, że jakiś tym światów ma wyższy poziom od innych jest dla mnie mało wiarygodny.

Gracze z którymi się bawię lubią światy z farmieniem. Dlatego rzadko zaglądam tam gdzie go nie ma. Natomiast czy świat ma dodatkowe funkcje premium, czy jakieś giełdy to mi wisi.
 

DeletedUser

Guest
Dalibyście w końcu jakieś info o ustawieniach, wstępnym, czy cokolwiek:p
Ile można czekać hehe
 
Wynik reakcji
528
Ja nie omawiam poziomu, bo to można porównać jedynie w bezpośrednim starciu.
Chodzi mi o same suche liczby, nijak tego nie obalicie, bo to prawda obiektywna, światy parzyste są wielokrotnie większe.
Skoro więc chcemy, żeby s100 przyciągnął jak najwięcej graczy to powinien mieć klasyczne ustawienia z funkcjami premium, farmą itd.
Chyba proste i logiczne rozumowanie:p

Jasne, że tego nie obalimy. Tak samo jak ty nie obalisz mitu, że światy z giełdą są na wyższym poziomie, bo nie są. Grałem na wszystkich światach z giełdą, nie raz nawet na więcej niż jednym koncie - skoro można kosić 2x więcej PP klepiąc samo EKO, to czemu nie? Strzelałem, że setka będzie z giełdą - świat parzysty. Ale skoro dali nam wybór, to dziwi Cię, że giełdy nie ma?

Na światach ze zwykłą farmą gracze będą musieli myśleć o rozwoju a nie klikać rynek, nie będzie co drugiego konta które handluje surką a TOP1 nie wbije dzięcioł bo kupi najwięcej PP. Wyobrażasz sobie, że Andrew - który obiektywnie jest jednym z najlepszych starterów - wydałby do tego 50k PP? Nim zwykły szarak postawiłby stajnie, on mógłby zbliżać się do pałacu, jeśli rynek dałby surki odpowiednio dużo.
 

DeletedUser

Guest
Tylko że ja wskazuję na liczby, które są niepodważalne.
Ty oczywiście podpierasz się opinią swoją i znajomych, a opinia nigdy nie będzie faktem.
Równie dobrze mogę powiedzieć, że kolor czarny jest najpiękniejszy... Jeśli przegłosujemy to w ankiecie to będzie to oznaczało, że tak jest de facto? Wątpię. Pomijając sens:p
 
Wynik reakcji
528
Mnie by odpowiadała ta giełda. I tak nie zamierzam na setce balować długo, a PP bym tyle natrzepał, że do 2040 by mi wystarczyło na KP, AF i MK...

Ale giełda zabija niestety równą walkę. Skoro nie ma opcji PP odgórnie, to giełda była jeszcze bardziej zbędnym dodatkiem
 

DeletedUser

Guest
Z tym jestem na bieżąco, liczę na coś oficjalnego i ostatecznego;)
 

JoseG18

Szlachcic
Wynik reakcji
2.055
to w koncu wstępne/cokolwiek czy oficjalne ;P

pewnie pojawi siez 10 dni przed startem s100;)
 

DeletedUser18304

Guest
Co do ilości graczy, kont, wiosek itd. - kmic pisał, że im większa prędkość tym mniej kont - nie mam pojęcia z czego to wynika (zresztą oni w supporcie chyba sami nie wiedzą co skąd się bierze - np. możliwość wyszpiegowania budynków i surowców na ś100 jest konsekwencją wyboru rycerza i technologii, ale już na arkadiach, mimo rycerzy z nowymi przedmiotami i prostych technologii, szpiegować da się tylko jednostki), w każdym racie tak najwyraźniej jest, a światy nieparzyste są najczęściej szybsze od parzystych.

Proponuję inną rzecz jeszcze sprawdzić, poza wioskami i graczami - to, ile na FO jest postów. Gry mi nie uatrakcyjnia 1000 randomów, co przejmują barbarki, dochodzą do plemion i piszą 1 post na miesiąc, klepią deffa i tak sobie wegetują. Grę uatrakcyjnia mi spina na FO. ;-)

Sam gram na każdym świecie parzystym, często z kilkoma kolegami (bo deff w razie czego itd.), żeby za klepnięcie eko zdobyć trochę PP, ale na światach nieparzystych niepotrzebnie się nie loguję.
 

DeletedUser88567

Guest
Jestem zszokowany, ze punkty premium zostaly doprowadzone do funkcji "pay to win". Jezeli placac mam szanse zbudowac cos taniej/szybciej albo kupic dodatkowe surowce to gra przestala polegac na konkurowaniu z innymi graczami, a zostala sprowadzona do postaci konkurowania z graczami i ich portfelami. Zaprzeczenie zdrowej rywalizacji. Cale szczescie mialem przyjemnosc skonczyc przed tym absurdem.
 
Wynik reakcji
2.628
Jestem zszokowany, ze punkty premium zostaly doprowadzone do funkcji "pay to win". Jezeli placac mam szanse zbudowac cos taniej/szybciej albo kupic dodatkowe surowce to gra przestala polegac na konkurowaniu z innymi graczami, a zostala sprowadzona do postaci konkurowania z graczami i ich portfelami. Zaprzeczenie zdrowej rywalizacji. Cale szczescie mialem przyjemnosc skonczyc przed tym absurdem.

No przecież 100 będzie bez kupowania surek za PPki :D więc spiny nie tu

A jeśli chodzi o sens to wyobraź sobie, że gry są po to tworzone, żeby na nich zarabiać ;)
 

Lord Hienas

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
981
Apk nie wszystkie światy takie są zobacz s99 tam bardzo fajne są ustawienia wystarczy poczekać na odpowiedni świat:) nie słuchaj takich ludzi jak zaba, on się z choinki urwał gada o graczach a niech porówna obsadzenie ekipami na świecie, może porównanie 98 i 99 hy? Żadna szanowana ekipa nie gra na światach z funkcjami Premium bo w takich światach się liczy portfel :)
 

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
Jestem zszokowany, ze punkty premium zostaly doprowadzone do funkcji "pay to win". Jezeli placac mam szanse zbudowac cos taniej/szybciej albo kupic dodatkowe surowce to gra przestala polegac na konkurowaniu z innymi graczami, a zostala sprowadzona do postaci konkurowania z graczami i ich portfelami. Zaprzeczenie zdrowej rywalizacji. Cale szczescie mialem przyjemnosc skonczyc przed tym absurdem.

Spokojnie Dzonzi :), na s100 tego nie będzie, choć Kermitto tak bardzo chciał wygrać go za PP ^^
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
1.062
Jestem zszokowany, ze punkty premium zostaly doprowadzone do funkcji "pay to win". Jezeli placac mam szanse zbudowac cos taniej/szybciej albo kupic dodatkowe surowce to gra przestala polegac na konkurowaniu z innymi graczami, a zostala sprowadzona do postaci konkurowania z graczami i ich portfelami. Zaprzeczenie zdrowej rywalizacji. Cale szczescie mialem przyjemnosc skonczyc przed tym absurdem.

dlatego wychodzą dwa światy jeden 'pay to win' drugi normalny, więc jeszcze nie ma tak źle ;-)
 
Wynik reakcji
528
Wystarczy porównać 96/97 gdzie grałem.

Na 96 ruszyła jedna "ekipa" z światów poprzednich - na 97 ruszyło ich 8 a jeśli liczyć ZBT, to 9...i mówię tutaj o ekipach, które start deklarowały przed światem.
 

DeletedUser88567

Guest
A to przepraszam i zwracam honor, jeszcze wtajemniczam sie w te "nowe" opcje i konfiguracje ;]
 

DeletedUser158592

Guest
dlatego wychodzą dwa światy jeden 'pay to win' drugi normalny, więc jeszcze nie ma tak źle ;-)

Przestan Bizon farmazonic te swoje teorie "pay for win". Od swiata s1 wydalem na plemiona lacznie moze ze 100 zl , czyli 10 zl na rok a jakoś mam sporo pp na koncie , czasu niewiele bo tez mam rodzine i pracuje a jednak nie robie w gacie przed switem z farmieniam , funkcjami pp i gielda ! Czy swiaty 1-50 ileś byly bez farmienia ? To esencja tej gry i do tych czasow smiano sie z klikania eko ponad 10 ! A teraz zrobila sie tendencja ze prawdziwy poziom jest na swiatach bez farmienia ... Wg mnie tak mowia emeryci i kombatanci plemion tacy wlasnie jak Ty :) Ktorych swiat dogonił
 
Status
Zamknięty.
Do góry