rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser180001

Guest
Sollor napisał:
Ja i yusssuff szukamy trzeciego oraz rezerwy ;D

To ja chętny na trzeciego jako, że gracie off często to się przydać mogę xd
Świetna ekipa bo znam was obu i z obojgiem grałem plemiona kiedyś na rundkach ;)
Mam nadzieje, że się dogadamy ^^

Odezwię się jutro na gg ^^

Kiedy trzeba ekipy rejestrować ?
2 tyg przed startem ?

/ Jutro sobie pyknę rundkę ranną najlepiej ^^
 

DeletedUser159420

Guest
Jestem ciekaw czy będzie można samemu ten turniej rozegrać bez plemienia.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.129
chyba najciekawsza nocna runda w histori jaką grałem:) nie wiem jeszcze jakim cudem to wygralem:D non stop mialem ataki od poczatku co zrobilem offa 1000 na 500 to tracilem calego i tak przez poltorej godziny gry... wrescie sie odkulem zrobilem full offa przejalem kilka wiosek a tu nagle hitman mi zabral glowna przy czym mi wyparowal full off ktory wszedl by 5 sekund pozniej niz jego szlachta:) a gramatycznie niepoprawny wtopil cale wojo na kontrze na nim ale i tak mu nic nie ubil tyle mial deffa a wiec zostalem sam z resztkami deffa na full offa hitmana i jego kolegi z plemienia co tez mial ladne wojo i ostatnią godzine klinowałem tylko ^^
 

DeletedUser

Guest
Ja żałuję, że miałem 30 minut spóźnienia, bo inaczej by to mogło wyglądać :> Ale gratulację dla zwycięzcy, zasłużone bo kliny były pierwsza klasa. Trochę szybkich kiedyś grałem, ale takie kliny widziałem po raz pierwszy :d Na przygotowanie się do tej kontry mieliśmy strasznie dużo czasu i zabunkrowaliśmy wiochę całkowicie, tutaj graty dla mojego współplemieńca który się wykazał :D Dziwi mnie tylko, ze takie kliny wstawiałeś a moich pierwszych grubych gdzie straciłeś całego offa nie zaklinowałeś : d Byłoby po rundzie już półtorej godziny temu :p
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.129
no bo wtedy myslalem ze gramatyczny ma duzo deffa skupilem sie do pisaniu do niego gdzie ma podeslac do ktorej wioski zanim wkleilem to wszystko juz bylo malo czasu ze został mi tylko klin z jednej wioski i pech chcial ze sie pomylilem minimalnie;P pozniej juz nie musialem do niego pisac o deffa to klinowalem spokojnie:)

jakbys wczesniej ruszyl to bym cie przejal:d ja pozniej sobie bica cwiczylem jak zacząlem latac karetami bo myslalem ze runda wygrana:) a tu ty sie uchowales tam na gorze z karetą;D

a i jeszcze jedno... przejales mi wioske 40 sekund po czasie no i widze ze zaliczylo ci ją jako przejecie^^
bo mialem 30k a ty 17:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser147486

Guest
Keymil słaby nuup i tyle :p

Sezon zabawny ^
Rozegrałem 11 rund, a prawdopodobnie wpadnie top3 o ile SlugaSzatana nie wystartuje w ostatniej rundzie i nie wybije się jakoś wysoko w rankingu :)
 

DeletedUser147486

Guest
Ja pracuję do 24 codziennie :/
W Piątek mam wolne, ale będę mieć imprezę :p

Znowu przejmowałbyś darmy żeby mnie wyprzedzić w rankingu :p
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.129
ech nie zdąrzylem na trening:( obstawiam ze grupa I wygra:)
Ja w turnieju nie zagram. nigdy nie moge grac w niedziele a wiec nie ma szans zebym rozegrał 6 spotkan:p watpie ze 3 bym zagrał;d
 

DeletedUser171672

Guest
Jakby co to mogę zagrać turniej w wakacje. Jak jakaś dobra ekipa jest i szuka kogoś to jestem chętny, bo keymil, coma i coty juz mnie nie lubią :D
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.129
już ?:d a kto mówił ze cie lubiłem?:p nie no żart;) ale przegiałes troche ostatnio:p pytaj coty bo ja sie wypisuje to moze mnie zastąpisz:D
 

DeletedUser187391

Guest
--------------------------------------------------------------

ech nie zdąrzylem na trening:( obstawiam ze grupa I wygra:)
Ja w turnieju nie zagram. nigdy nie moge grac w niedziele a wiec nie ma szans zebym rozegrał 6 spotkan:p watpie ze 3 bym zagrał;d

No chyba nie :D :)
 

DeletedUser147486

Guest
42 osoby na sp.
Jak są robione normalne rundy to zawsze wbija w okolicy setki, a zatem po co takie rundy jak ostatnio była identyczna i wyglądało to praktycznie identycznie z frekwencją?


--------------------------------------------------------------

Bezsensowna gra, żałuję że postanowiłem zaufać i wypróbować tą rundę, choć od samego początku uważałem, że jest beznadziejna.

NiedzielnyGracz 11.06. 08:26
Jakiś problem masz?

dewiat 11.06. 08:27
a chcesz go rozwiązać ?

NiedzielnyGracz 11.06. 08:28
co przez to rozumiesz?

dewiat 11.06. 08:30
Wycofałem atak. jak będzie szybkie, że wygrywa plemię gram zawsze z Tobą. ok :)

NiedzielnyGracz 11.06. 08:31
Jacy wy jesteście żałośni ;)


I pomyśleć, że ostatnio na rundzie postanowiłem odpuścić noobkom i nie przejmowałem nikogo po tym jak miałem 100% wygraną :)

Teraz będę jechać do zera te noobki wszystkie, a więc nie radzę zaczynać rundę na której będę, bo ja zawsze spłacam swoje długi z nawiązką co już kilkunastu graczy może potwierdzić. :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry