rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
6.795
ale to ja wyczyscilem ceitera... wiec zarzuciles mu to ze jest darmiarzem do tego podbija swojego "pieska" z ts...

Pieskiem to Ty moze jestes, nie wnikam, wyczysciles mnie ? Pisalem CI,ze zobaczylem jak bylo 1:20 do dojscia karety moj deff caly nie zdazyl dojsc, po 15/20 s bylo 9k pika 5 k miecza we wiosce, ale co Kropek mowil, nie atakuj Detox'a bo on mi pomoze, gdyby nie to dawno bys dostal karete... I panie prosie co nigdy nie puszczasz fejkow bylo 35 na liczniku... Wiec laskawie zamknij sie juz ;]
 

DeletedUser

Guest
Pieskiem to Ty moze jestes, nie wnikam, wyczysciles mnie ? Pisalem CI,ze zobaczylem jak bylo 1:20 do dojscia karety moj deff caly nie zdazyl dojsc, po 15/20 s bylo 9k pika 5 k miecza we wiosce, ale co Kropek mowil, nie atakuj Detox'a bo on mi pomoze, gdyby nie to dawno bys dostal karete... I panie prosie co nigdy nie puszczasz fejkow bylo 35 na liczniku... Wiec laskawie zamknij sie juz ;]

puscilem i co z tego? ja sie nie przejmuje tym hhehe pojedyneczek? oke ale najpierw skoncze z twoim panemmm hahahha :D jak cie pusci ze uwiezi to mam nadzieje ze rozszarpiesz mnie jak pitbulek hahah :D no karete bym dostal znajac zycie kiln kontra ale....... zastal bym defika :) wiec wolalem sobie zrobic dobre gruncik pod wyslanie karetki? co zsykalem? spadek sredniej jak zawsze:D 10 agro i 1 pkt do TWT :D a chcialem tylko ci glowna przejac nie udalo sie:( sorkii


ahaa ifejków bylo 31 bo kareta jeszcze 35-4 = 31 geniszuku hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser150331

Guest
brawo dla funnego...
nie ma to jak ubudzić o 0;30 i napsiać 25 smsów o tym że złamało się soja ze sixem i nie dało rady się być 1 bo six skonował i mam top3...

kolejny sojuszo łamacz już więcej nie zagra na moim koncie ;)
 

DeletedUser150331

Guest
nie wiem czy verum wie ale jak się gra poj3dynek to sie potem wioski oddaje a nie gra dalej :)

takie zasady jakieś ;)
 

DeletedUser

Guest
Wbiłem na runde od początku... straciłem offa na wjeździe typa co miał do mni 4s lk...
ja mając 3 wsie(ja) zrobiłem 3 karety, i poleciałem na verumka(on 11wsi). oczywiście nie wspomnę wcześniej,że prosił o sojusz. oto kilka dowodów. co więcej, w pewnym momencie mi z 3 wiosek zrobiło się 9(+6) na verumie ;) - on wtedy w 11 wiosek spadł na top3, z ilością 5 wiosek.
pw, oraz kilka rapków:
GO5qsm5.png

yEj3LoX.png

GnMTU3h.png

NKolPd5.png

ENXKyvn.png

zgKcbhr.png

yneJEAa.png

38VX47u.png

HRw7Mrl.png

ZrdoqS8.png

cgHsIrf.png

BU85bNy.png

YHbXiqu.png

także... masz ochote się bić 1v1, czy nasyłać botów na mnie?
nie wspominając o tym,że na TSie odmówił pojedynku, mówiąc,że czasu na noobów tracić nie ma zamiaru.
czekam na propozycje daty do starcia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser150331

Guest
taktyka veruma

wbić na runde
zrobić 100 sojuszy
złamać 50
wejśc na ts wyzywac od dzieci i noobów
bać się zagrać 1v1
nasłać 10 graczy

aaa jeszcze 200 fejków przed szlachte :)

NAJLEPSZT GRACZ PL PLEMION!
VERUM :)

na 2 dzien po zlamaniu sojuszu zaplacic 50pp by go nie atakowac , no ja nie moge , jak mozna byc tak glupim i grac z tym noobem?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
taktyka veruma

wbić na runde
zrobić 100 sojuszy
złamać 50
wejśc na ts wyzywac od dzieci i noobów
bać się zagrać 1v1
nasłać 10 graczy

aaa jeszcze 200 fejków przed szlachte :)

NAJLEPSZT GRACZ PL PLEMION!
VERUM :)

hahah, coś w tym jest - masz racje

ode mnie ma dojazd na każdej, na której zagram. dopiero moje począki na szybkich
 

DeletedUser150331

Guest
hahah, coś w tym jest - masz racje

ode mnie ma dojazd na każdej, na której zagram. dopiero moje począki na szybkich

jak coś pisz na pw , też mam zamiar go jechać , ale na razie coś nie gra jak ja gram :)
ostatnio cos probowal ale szybko skonczyl bo przy 1 wsi :)

--------------------------------------------------------------

Kto normalny jeszcze z tym noobem sojusz podpisuje?

six
w końcu Cie chwyciłem pw :)
 

DeletedUser

Guest
'Kózka: verum no ale przyznaj się,że nasłałeś na mnie ludzi.
verum: no przyznaje...'


haha :D
 
Do góry