Światy 82 i 83 - dyskusja

Status
Zamknięty.

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
bardzo fajne ustawienia obydwu światów, myśle że sporo osób powinno być zadowolonych, nawet ten z flagami spoko i można zagrać
 

DeletedUser

Guest
Interesujący, jak będziesz grał to mogę Ci surkę opychać po rynkowej cenie. ;) Hahaha.
 

DeletedUser165476

Guest
a ja szukam ogarniętych ludków na s82
i nie mam pojęcia gdzie oni są!
sami debile i niewierni. (zapewne nie wszyscy) !!!!!!!!!!!!!!!!!!:haha:
 

DeletedUser126727

Guest
Poszukuję Copika najlepiej aby była to kobitka . Zapewniam będzie śmieszno i straszno:)
 

DeletedUser55057

Guest
A może mi ktoś powiedzieć na jakiej zasadzie działa system z wyłączonym farmieniem? Jestem raczej już starszyzną stażem i nie miałem styczności z grą od kilku ładnych wiosenek.
Wszelkie nowinki są dla mnie czarną magią.

Brak farmienia obowiązuje także opuszczone wioski, tak?
 

DeletedUser

Guest
Wyłączone farmienie? Atakując graczy, opuszczone wioski/barby nie dostajesz surków i nie ma możliwości ich zdobycia poprzez farmienie. W zamian masz prędkość 2, co daje podwojone wydobycie z kopalni, na 30 poziomie jest to 4800 na godzinę. :)
 

DeletedUser55057

Guest
Dziękuję.

Brzmi to fajnie, bo pozwala na rozgrywkę bez większego nakładu czasu. Większe znaczenie ma tutaj taktyczne myślenie niż bezmyślne puszczanie po 50 ataków dziennie.
Jednakże, przypuszczam że na tego typu Światach roi się od oszustów korzystających z wszelkiego rodzaju sposobów na przesyłanie sobie surowców. Dobrze kalkuluję?
 

DeletedUser

Guest
Z tego co wiem, na innych światach bez farmienia wolny przesył surowców był wyłączony. :)
 

DeletedUser55057

Guest
Tutaj według opisu obowiązuje regułą 1:1.
Ale to przecież żaden większy problem. Zawsze można priorytetyzować wioski pod dany surowiec i tym samym taktycznie zbudować jedną wioskę.
 

DeletedUser152641

Guest
Icke i Piromani zebrali ekipe? :p ustawienia na prawde fajne :) ale brak czasu pozwala grać tylko na 79 i to z doskoku :)
 

DeletedUser131652

Guest
Owszem ale tutaj będzie to dużo łatwiej wykryć :) Sprawa jest prosta, gracze którzy maja dużo czasu i grając na legalu będą mieli załóżmy 1k pkt, a osoba grająca na przesyłaniu surki będzie miała tych pkt znacznie więcej.
 

DeletedUser55057

Guest
Chciałbym wierzyć w skuteczność administracji. ;)

Niemniej, bardzo dziękuję za informację. Pozdrawiam i życzę owocnej rozgrywki.
 

DeletedUser135245

Guest
Ja czekam od świata 36 na podobny o owego i kościółka z prędkością 2 (morale, rycek+przedmioty, normalne wsparcie, wioski barby3k+koczownicze) chyba w życiu już się nie doczekam. Teraz zapanowała era premium, wszędzie wsparcia wojskowe do plemienia, jakieś ogarniczenia, brak farm - teraz liczą się tylko aktualizację. Brakuje tu zwykłych prostych światów jakich kiedyś było dużo.

Nie tylko ty na takowy czekasz i chyba się raczej nie doczekamy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry