rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
6
Taaa komputer :D potem lagi obiad mama woła muszę coś zrobić itd itp ^^ Kontre dobrą mi zapodałeś i gdyby wtedy T@bi z którym grałem posłał mi deffa całego jakiego miał to runda potoczyła by sie inaczej ale hahahha sam sie z tego do dzis śmieje, podesłał mi pare pików tylko:D:DA pisałem mu po angielsku i niemiecku aby podesłał cały deff do na bank kontre dostane i tak sie stało:D Jak dla mnie granie deff+lk jest łatwiejsze wystarczy naklepać deffa tyle aby padało ponad połowa offa zrobic lk i szukać ofiarza:D Dobic deff w głownej w nowej robic off i można grac tylko co będzie jesli kazdy zacznie grać deff lk? co będziecie przejmowac? Sp to sp na wielu sie przejechałem staram sie nie podpisywac sojuszy i mieć bardzo skromne grono znajomych ja zamykam go w 5 osobach? kilku juz wypadło...
najgorsze jest dal mnie granie z kims kilkanaście razy pozwolenie na bycie top1 gdy sie jest w jednym plemieniu a na innej rundce nie odezwie sie ani słowem i dla topki wpadnie Ci 7 offami 7 karetami i tyle... a tłumaczenie że na tej rundce nie mielismy podpisanego sojuszu jest żałosne heh to urod sp topka i pp ponad wszystko :) Wiec sie nie przejmuj graj swoje licz na tych co mozesz liczyć reszte omijaj z daleka a tez mając zbyt wiele znajomych to lipa bo kogo przyjdzie Ci przejmowac na rundkach?>:D


Hah, to właśnie ja po tamtej rundzie stwierdziłem że to Ty masz wysokie mniemanie o sobie.
Po tym jak Cię najładniej jak tylko umiałem poprosiłem o rozpoczęcie od nowa (bo to jakas wolna runda była, predkosc chyba 250) a Ty byłeś moim sąsiadem to Ty mnie wtedy wyśmiałeś, napisałeś żebym najpierw dorównał Ci poziomiem a nastepnie zablokowałes.
Odblokowałeś po półtora godzinie z jakąś prośbą o "zakopanie toporu wojennego" - przecież ja do Cb nic nie miałem, to Ty się niezbyt zachowałeś ;p
No ale już niestety po tym zachowaniu z początku rundy to nie chciałem mieć z Tobą żadnego soja. Ty po pół godzinie mojego nieodpisywania, powiedziałeś "no to zobaczymy kto będzie lepszy" no i się zaczęło :D

A wtedy też tabi z tobą grał? ;p
Nawet nie pamiętam, ale pamiętam że Twojego współplemieńca łatwo zjechałem :D

A co do znajomych - to niestety prawda.
Jestem chyba zbyt miły dla ludzi^^ (tak wiem, zaraz bedzie ze mam wysokie mniemanie o sobie:D)
Ale przynajmniej trzymam sie jakiś zasada, nie zrywam sojuszy, nie wyzywam itd...

No i to mnie na tej rundzie zgubiło.
Bo niestety wszyscy z którymi normalnie grywam na sojku na innych rundach przyszli do mnie po premkę.
I niestety nikt nie chciał zrozumieć że to nie tylko on gra ze mną mistrzostwa/ grał ze mną na specku / wiele razy grał w plemieniu na sp / wiele razy był ze mną w sojuszu / kiedyś pomógł mi w czymś / zaprosił mnie do plemienia mimo że byłem w gorszej sytuacji itd itp

No i każdy twierdził że miejsce w plemieniu należy się właśnie jemu. No i co ja miałem zrobić?
Teraz mamy takie efekty że część się pewnie ode mnie odwróci bo po wyższej sytuacji nie może zrozumieć.. :(
 
Wynik reakcji
6.803
Hah, to właśnie ja po tamtej rundzie stwierdziłem że to Ty masz wysokie mniemanie o sobie.
Po tym jak Cię najładniej jak tylko umiałem poprosiłem o rozpoczęcie od nowa (bo to jakas wolna runda była, predkosc chyba 250) a Ty byłeś moim sąsiadem to Ty mnie wtedy wyśmiałeś, napisałeś żebym najpierw dorównał Ci poziomiem a nastepnie zablokowałes.
Odblokowałeś po półtora godzinie z jakąś prośbą o "zakopanie toporu wojennego" - przecież ja do Cb nic nie miałem, to Ty się niezbyt zachowałeś ;p
No ale już niestety po tym zachowaniu z początku rundy to nie chciałem mieć z Tobą żadnego soja. Ty po pół godzinie mojego nieodpisywania, powiedziałeś "no to zobaczymy kto będzie lepszy" no i się zaczęło :D

A wtedy też tabi z tobą grał? ;p
Nawet nie pamiętam, ale pamiętam że Twojego współplemieńca łatwo zjechałem :D

A co do znajomych - to niestety prawda.
Jestem chyba zbyt miły dla ludzi^^ (tak wiem, zaraz bedzie ze mam wysokie mniemanie o sobie:D)
Ale przynajmniej trzymam sie jakiś zasada, nie zrywam sojuszy, nie wyzywam itd...

No i to mnie na tej rundzie zgubiło.
Bo niestety wszyscy z którymi normalnie grywam na sojku na innych rundach przyszli do mnie po premkę.
I niestety nikt nie chciał zrozumieć że to nie tylko on gra ze mną mistrzostwa/ grał ze mną na specku / wiele razy grał w plemieniu na sp / wiele razy był ze mną w sojuszu / kiedyś pomógł mi w czymś / zaprosił mnie do plemienia mimo że byłem w gorszej sytuacji itd itp

No i każdy twierdził że miejsce w plemieniu należy się właśnie jemu. No i co ja miałem zrobić?
Teraz mamy takie efekty że część się pewnie ode mnie odwróci bo po wyższej sytuacji nie może zrozumieć.. :(

na prawde mnie denerwujesz, czy ja stwierdzilem,ze miejsce nalezy mi sie ? Czlowieku co Ty do jasnej ciasnej wypisujesz ? Zapytalem sie tak albo nie, a Ty juz jakies nie wiem co piszesz, po 1 nie pisalem,ze mi sie nalezy,po 2 nie bylo by zadnej spiny gdybys mnie do Swojego smiesznego jakiegos opisu wstawil, - nie chciales mi dac zapa ? nie ma problemu, nie bede plakal za pare pp, ale Ty tego nie rozumiesz bo albo jestes za glupi zeby to zrozumiec albo masz za malo latek...

A,ze po tej rundzie robisz z siebie gwiazdora to juz 2 sprawa, czas Cie troche utemperowac...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser171533

Guest
Hah, to właśnie ja po tamtej rundzie stwierdziłem że to Ty masz wysokie mniemanie o sobie.
Po tym jak Cię najładniej jak tylko umiałem poprosiłem o rozpoczęcie od nowa (bo to jakas wolna runda była, predkosc chyba 250) a Ty byłeś moim sąsiadem to Ty mnie wtedy wyśmiałeś, napisałeś żebym najpierw dorównał Ci poziomiem a nastepnie zablokowałes.
Odblokowałeś po półtora godzinie z jakąś prośbą o "zakopanie toporu wojennego" - przecież ja do Cb nic nie miałem, to Ty się niezbyt zachowałeś ;p
No ale już niestety po tym zachowaniu z początku rundy to nie chciałem mieć z Tobą żadnego soja. Ty po pół godzinie mojego nieodpisywania, powiedziałeś "no to zobaczymy kto będzie lepszy" no i się zaczęło :D

A wtedy też tabi z tobą grał? ;p
Nawet nie pamiętam, ale pamiętam że Twojego współplemieńca łatwo zjechałem :D

Może mnie poniosło lecz było spowodowane to tym ze bardzo nie lubię jak ktoś pisze mi abym zaczął od nowa bo uważam że jeśli się jest w miarę graczem na poziomie to okolice sam sobie wypracuje bez jak dla mnie (poniżania się) przynajmniej ja to tak odbieram :) Moze fakt faktem zbyt agresywnie do tego przywiązuje uwagę nawet kosztem takim że nie liczy się topka lecz utrudnienie graczowi grę heh...
wtedy to tylko z tabim grałem heh jak dla mnie nie ogarnia:)
 

DeletedUser153746

Guest
hahaha tyle w temacie.....


dzisiaj 15-19 ktoś zechciał by ze mna zagrać? szukam grajków deffowych:)
 

DeletedUser

Guest
Siemanko gram dzisiaj runde po dlugiej przerwie od 22:30 szukam kogos kto zagra ze mna moze byc deff albo off obojetnie wbijamy i cisniemy, dzisiaj znow mam zamiar udowodnic swoja wyrzszosc nad reszta grajkuw

Bylych czlonkuw bojuwki zapraszam szczegolnie,ale innych takze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Fajna rundka :D Ciagle z kims sie bilem szkoda,ze 20 s pozniej server nie zostal zamkniety bo szla kontra na full offa :D WIecej takich rundek :>

nom, i 60pp wpadło :p ego zpaomniał kamikadze zrobić :D a ja sobie ubiłem 80k topa i 36k lk i 5000 tarana :D
 

DeletedUser171533

Guest
Jak dla mnie ta reguła zagrody jest za mała ona niczemu nie służy przy takich rundach jak samemu sobie nabijanie agro co z tego że Ty mając 1 wioche skontrujesz kilka offów i deffów nabijesz przewage w agro jak ktos inny mając kilka wioch zrobi odrobine offa deff plus zwiad wcisnie do jednej wiochy zaatakauje 2k topora i ubuije 100k jednostek;/ bezsens jak dla mnie oczywiście:)


Balonik ÓW matko swieta pobierz ggchrome !!
 
Wynik reakcji
6.803
Ja gralem ta runde mozna powiedziec po 20 min, i trafilem na deffiarza co mu ubilem ponad 15 k pika, a mialem offy po 2k topa 1 k lk :D I to mnie strasznie zwonilo, potem RPK zaczal atakowac i tamten jedno czesnie, zadnej wioski mi nie podbili a ja im sporo ^^
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
Verum, dlatego może,że biło we mnie milion graczy?
Dlatego od dzisiaj koniec sojuszów z Tobą, Paintem, etc.

Bo dzisiaj paint siedział z nami od rana na TSie, i w pewnym momencie, gdy na Jeżu koleś wybił całe wojo, paint mówi 'moje darmy, oddawaj'
no i na tym skończyło się siedzenie z nami na TSie;) poszedł sobie, i posłał karete na moją główną. ;)


będę czekał na Ciebie, bobie, nawet nie wiesz kiedy i gdzie;) na każdej rundzie pojawią się ataki na Ciebie, bądź tego świadom.

ps. do hejterów: to nie jest płacz. To jest przykrość, to nie są już te sp, co 2000 rund temu, to nie są Ci ludzie. to są kanciarze, którzy zrobią wszystko, aby dojść tam, gdzie chcą, dzięki komuś, nie dzięki sobie.


peace&<3,
Łukasz
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
ja zostałem zjechany?
zajrzyj do rankingu... ;)
to Ty jesteś na wolności:D?



haha, paint już swojego nawet przejmuje,żeby topke wbić,ale niestety mu sie nie uda;)


good job Ceiter.
 

DeletedUser150331

Guest
ja zostałem zjechany?
zajrzyj do rankingu... ;)
to Ty jesteś na wolności:D?



haha, paint już swojego nawet przejmuje,żeby topke wbić,ale niestety mu sie nie uda;)


good job Ceiter.

oszust zawsze będzie oszustem więc cicho :)
jakbyś zobaczył mojego neta to byś mówił co innego :)
pozdrawiam dzięki za walke mogłem Cię sprzątnąć przy 3,5k ale chcialem zobaczyć czemu inni nazywają Cię oszustem , wcale sie im nie dziwie , 0 skillsów tylko język :)

W poniedziałem formantuje komputer i licze na walke bo teraz mimo że nie moge klinować i kontrować nie możecie mi dać rady najpierw w 3v2 a potem 2v1 ;)
 
Wynik reakcji
6.803
oszust zawsze będzie oszustem więc cicho :)
jakbyś zobaczył mojego neta to byś mówił co innego :)
pozdrawiam dzięki za walke mogłem Cię sprzątnąć przy 3,5k ale chcialem zobaczyć czemu inni nazywają Cię oszustem , wcale sie im nie dziwie , 0 skillsów tylko język :)

W poniedziałem formantuje komputer i licze na walke bo teraz mimo że nie moge klinować i kontrować nie możecie mi dać rady najpierw w 3v2 a potem 2v1 ;)

Atakowanie deffem 5k pika 5 k miecza to jest bardzo dobry pomysl xD
 
Do góry