Światy 78 i 79 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser72315

Guest
79 całkiem przyjemnie się zapowiada. Można poklikać w czasie wolnym od 76 :)
 

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
pierwszy raz,wszystkie ustawienia praktycznie mi się podobają jeśli chodzi o 79.No może mogłoby być bez morale ale to szczegół i prędkośc 2.0 bo wolno surka chyba będzie iśc

ale tak to perfect :D
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Kmic czy zdobyte punkty premium z wymian za surowce na rynku na świecie 78 będzie można używać na innych światach ?

Nie widzę przeciwwskazań :)

Tylko trochę lipa bo można sb na 78 konto zrobić i surkę wymieniać za pp ^^

Tylko pamiętaj, że to jest wymiana między graczami... a póki co wszyscy chcą wymieniać surowce na PP, zaś w drugą stronę liczba chętnych może być nieco inna. :)
 

DeletedUser166456

Guest
Odkrycia... świat wygra plemie, które będzie miało więcej szczęścia niż umiejętności... I like it...
 

czesio9999

Łucznik
Wynik reakcji
1
Wszystko niby ok tylko pytanie po co to udziwnienie z tym speed'em jednostek 1,28 na 79, było 77 światów, przez grę przewinęło sie setki tysięcy graczy i wszyscy sie przyzwyczaili że LK biega 10 min a grubas 35min a teraz nagle nie jest tak jak zawsze. Czemu to ma służyć, bo na świecie gdzie sie nie farmi i wojo głównie stoi to co to da że będzie szybciej chodziło o 28%?
 

DeletedUser

Guest
Wszystko niby ok tylko pytanie po co to udziwnienie z tym speed'em jednostek 1,28 na 79, było 77 światów, przez grę przewinęło sie setki tysięcy graczy i wszyscy sie przyzwyczaili że LK biega 10 min a grubas 35min a teraz nagle nie jest tak jak zawsze. Czemu to ma służyć, bo na świecie gdzie sie nie farmi i wojo głównie stoi to co to da że będzie szybciej chodziło o 28%?

Więcej czasu będziesz musiał spędzać na plemionach, bo szybciej Cię wykoszą. :(
 

DeletedUser

Guest
Ech, troszkę za dużo tego za czym nie przepadan na 79św...
Prędkość tylko 1.6, stare przedmioty rycka, łucznicy, morale, zwiad nie wykrywa woja poza wsią, noc aż do 8:00 i wsparcie tylko do współplemieńców... :/
No ale się jakoś przeżyje i poklika trochę ;)
 

DeletedUser

Guest
Chciałem zagrać na zwykłym świecie bez limitu farmienia i bez tych nowości typu flagi, nowe funkcje premium.
Wyszedł standardowy świat którego skreślam na starcie (konfiguracja nawet ok ALE) i bez farmienia za którym nie przepadam.
Do pełni szczęścia przydałby się jeszcze jeden, zwykły, normalny, jak kiedyś startowało się nie ważne na jakim nowym świecie i było wszystko ok. Dobrze by było jakby czasem wychodziły bez tego wstępnego logowania tylko ekipy musiały się porozstawiać same.
Admini czasem piszą że to zależy od tych z góry. A czy nie liczy się zdanie graczy? Pewnie moje poglądy mają za małe poparcie.
I tak trzeba czekać kolejne pół roku na coś dla siebie. Ja mam teraz czas później tego czasu mogę nie mieć.
Wyraziłem swoje zdanie i nie wdaje się w dyskusje
 
Status
Zamknięty.
Do góry