Wersja 8.17 - komentarze

Status
Zamknięty.

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Mam wrażenie, że wiele narzekań wynika wyłącznie z tego, że jest inaczej. Nie gorzej, mniej funkcjonalnie, bardziej skomplikowanie, mniej ergonomicznie, lecz właśnie inaczej.
"Po co zmieniać?" - może po to, aby nowi gracze (których ciągle pozyskujemy i planujemy pozyskiwać) łatwiej się orientowali. Pomijam już oczywistą odpowiedź "kto się nie rozwija, ten się cofa".

Dla obecnych graczy przyzwyczajenie się do zmian, to dwa dni.
 

DeletedUser10726

Guest
Mam wrażenie, że wiele narzekań wynika wyłącznie z tego, że jest inaczej. Nie gorzej, mniej funkcjonalnie, bardziej skomplikowanie, mniej ergonomicznie, lecz właśnie inaczej.
"Po co zmieniać?" - może po to, aby nowi gracze (których ciągle pozyskujemy i planujemy pozyskiwać) łatwiej się orientowali. Pomijam już oczywistą odpowiedź "kto się nie rozwija, ten się cofa".

Dla obecnych graczy przyzwyczajenie się do zmian, to dwa dni.

No właśnie, sam to napisałeś, teraz jest układ przycisków jest bardziej skomplikowany, wszyscy to tutaj piszą, tylko innymi słowami niż ty napisałeś ... tak samo jest to wszystko mniej funkcjonalne, bo w wielu przypadkach teraz zamiast 1 klikniecia żeby coś włączyć potrzeba kilku ... gdzie tutaj ta funkcjonalność ? Ja jej nie widzę.
 

DeletedUser53577

Guest
Ale fajnie że Pan sie tak szybko przyzwyczaja... mi to na pewno dłużej zajmie. Dzisiaj ze 20 razy na telefonie weszłam w raporty zamiast w wiadomości. Delikatnie mówiąc jest to denerwujące. Ciekawe kiedy zaczniecie myśleć o starych graczach, których tracicie, wprowadzając te nowinki które się nam nie podobają.
 

TimeToPlayTheGame

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.135
Mam wrażenie, że wiele narzekań wynika wyłącznie z tego, że jest inaczej. Nie gorzej, mniej funkcjonalnie, bardziej skomplikowanie, mniej ergonomicznie, lecz właśnie inaczej.
"Po co zmieniać?" - może po to, aby nowi gracze (których ciągle pozyskujemy i planujemy pozyskiwać) łatwiej się orientowali. Pomijam już oczywistą odpowiedź "kto się nie rozwija, ten się cofa".

Dla obecnych graczy przyzwyczajenie się do zmian, to dwa dni.

Ale się uśmiałem "nowi gracze których pozyskujecie" jakoś jest ich coraz mniej co wcale mnie nie dziwi bo macie super wiedzę o specyfikacjach poszczególnych światów :)
 

DeletedUser32817

Guest
Na szczęście internet nas obdarzył JavaScript i GreaseMonkey i jestem ciekaw czy skrypty do zmieniania menu będą legalne. Znając życie, nie będą :D

Takie pytanko.... Dlaczego zakładka PLEMIĘ została wrzucona za RANKING ? Nowi gracze też nie mogli znaleźć tego? Widzę że argumentacje dla ograniczonych umysłowo jest... Którzy myślą "trudno, tak musi byc"
 

TimeToPlayTheGame

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.135
Na szczęście internet nas obdarzył JavaScript i GreaseMonkey i jestem ciekaw czy skrypty do zmieniania menu będą legalne. Znając życie, nie będą :D

Takie pytanko.... Dlaczego zakładka PLEMIĘ została wrzucona za RANKING ? Nowi gracze też nie mogli znaleźć tego? Widzę że argumentacje dla ograniczonych umysłowo jest... Którzy myślą "trudno, tak musi byc"

Ponieważ tą odpowiedź wymyślił pan Bartłomiej a on wie najlepiej jak taką sprawę wytłumaczyć :p
 

DeletedUser53577

Guest
bo zakładka PLEMIE jest przecież mniej ważna od MAPY :p.... to może i być dalej :p
 

DeletedUser165928

Guest
Mam wrażenie, że wiele narzekań wynika wyłącznie z tego, że jest inaczej. Nie gorzej, mniej funkcjonalnie, bardziej skomplikowanie, mniej ergonomicznie, lecz właśnie inaczej.
"Po co zmieniać?" - może po to, aby nowi gracze (których ciągle pozyskujemy i planujemy pozyskiwać) łatwiej się orientowali. Pomijam już oczywistą odpowiedź "kto się nie rozwija, ten się cofa".

Dla obecnych graczy przyzwyczajenie się do zmian, to dwa dni.


Masz wogóle "dziwne wrazenia" - zastanawiam się kim jestes czlowieku skoro robisz graczom ewidentnie na zlość , już nie chodzi nawet o te kretyńskie aktualizacje , wasz opór w celu uaktrakcyjnienia jest gorszy niż przyslowiowego osla . Ogólnie twierdzę że te wasze żenujące "ulepszenia " odganiają ludzi od tej gry ale to juz ci pisalem w sprawie monet na 67 . Gardzicie graczami i tym co sądzą na temat zmian . Niedlugo zostaniesz sam z plemionami i twoja banda kolesi , twierdząc że wszystko jest oki . daję tej grze jeszcze 2-3 lata , potem i tak każdy pojdzie na czolgi , bo ci co grają to już tylko starzy gracze ...a ich wkurzacie najbardziej
 

DeletedUser32817

Guest
To dlaczego nie zrobią menu do zmieniania w czasie rzeczywistym jak podgląd wioski? Gdzie można jednostki,budynki ustawić gdzie się chce... Góra, dół, prawo lewo...

A no tak... Skrypterzy są za drodzy... Mimo że są bardziej ograniczeni w tym co robią od niektórych amatorów, ale są drożsi od nich... So true...

--------------------------------------------------------------

Mam kolejne pytanie. Parę lat temu, chyba dokładnie 3. Menu też uległo zmianie Ustawienia, Wiadomości, Raporty były po lewej stronie...

Jakie było uzasadnienie?

Ja to w sumie mam swoją teorię, na arabskich plemionach było odwrotne menu do tamtego. Może oni wam hajs dali, ale w zamian musiało byc menu jak u nich ? ^^
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
No właśnie, sam to napisałeś, teraz jest układ przycisków jest bardziej skomplikowany, wszyscy to tutaj piszą, tylko innymi słowami niż ty napisałeś ... tak samo jest to wszystko mniej funkcjonalne, bo w wielu przypadkach teraz zamiast 1 klikniecia żeby coś włączyć potrzeba kilku ... gdzie tutaj ta funkcjonalność ? Ja jej nie widzę.

Wszyscy piszą, że jest inny, a nie bardziej skomplikowany. Z tym, że jest skomplikowany się nie zgodzę - wszak jednym z celów zmiany było "odkomplikowanie".

Z jednej strony rozumiem niechęć do zmian. To nie jest rzecz wyjątkowa u nas. To samo dotyczy każdego portalu, gry i usługi. Wchodził facebook timeline, to hejtu było co nie miara. Po czym wszyscy się przyzwyczaili i zaakceptowali (jeśli o mnie chodzi, to włączyłem sobie najcześniej jak mogłem, bo mi się po prostu podobało i do dziś uważam to za świetną aktualizację).

Zilustruję to obrazem. Wyraża on w 100% moje stanowisko (proszę je naturalnie odnieść do Plemion, nie FB):
2011-09-21-new_facebook.png


Pozdrawiam! :)
 

DeletedUser165928

Guest
Wszyscy piszą, że jest inny, a nie bardziej skomplikowany. Z tym, że jest skomplikowany się nie zgodzę - wszak jednym z celów zmiany było "odkomplikowanie".

Z jednej strony rozumiem niechęć do zmian. To nie jest rzecz wyjątkowa u nas. To samo dotyczy każdego portalu, gry i usługi. Wchodził facebook timeline, to hejtu było co nie miara. Po czym wszyscy się przyzwyczaili i zaakceptowali (jeśli o mnie chodzi, to włączyłem sobie najcześniej jak mogłem, bo mi się po prostu podobało i do dziś uważam to za świetną aktualizację).

Zilustruję to obrazem. Wyraża on w 100% moje stanowisko (proszę je naturalnie odnieść do Plemion, nie FB):
2011-09-21-new_facebook.png


Pozdrawiam! :)


Bajka - czlowieku .....normalnie ociekasz nie napiszę czym ....odnieś sie do tego co ludzie wyżej piszą , czy wolisz dalej być takim ignorantem ?

twoje odpowiedzi są na poziomie dziecka z przedszkola ....gracze mówią tak to my zrobimy nie (przyzwyczają się )
gracze mówią nie to my zrobimy tak (przyzwyczają się )


po jakiego grzyba dajecie wogóle możliwość dyskusji jak ta dyskusja jest bez sensu bo ty i tak wiesz lapiej ?

KOMUNA !!
 

DeletedUser32817

Guest
Nie porównuj FB do tej gry. Bo wybacz, ale nie stworzysz niczego na wzór FB bo na to trzeba od groma kasy. A żeby postawić coś na wzór właśnie plemion i takie, żeby się innym podobało nie wiele trzeba... Grupka ogarniętych skrypterów i masz podobną grę i to z prawami autorskimi po ich stronie... Bo nie mówię o plagiacie...

Wtedy macie konkurencję i szansa na to że gracz zmieni plemiona na tą nową grę jest duża. Zwłaszcza że Ci od nowej gry mogli by wprowadzić "Przenies swoje konto z plemion do nas" a to też w łatwy sposób zrobić...

Wy opcje ANKIETY, macie tylko gdy chcecie obniżyć cenę monet ? Proszę was...
 

TimeToPlayTheGame

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.135
Nie porównuj FB do tej gry. Bo wybacz, ale nie stworzysz niczego na wzór FB bo na to trzeba od groma kasy. A żeby postawić coś na wzór właśnie plemion i takie, żeby się innym podobało nie wiele trzeba... Grupka ogarniętych skrypterów i masz podobną grę i to z prawami autorskimi po ich stronie... Bo nie mówię o plagiacie...

Wtedy macie konkurencję i szansa na to że gracz zmieni plemiona na tą nową grę jest duża. Zwłaszcza że Ci od nowej gry mogli by wprowadzić "Przenies swoje konto z plemion do nas" a to też w łatwy sposób zrobić...

Wy opcje ANKIETY, macie tylko gdy chcecie obniżyć cenę monet ? Proszę was...

Oni i tak nie wiedzą jak tą opcję włączyć :p
 

DeletedUser32817

Guest
Ooo, widzę kolejna zmiana. Strzałki przełączania wiosek na KP są teraz przed nazwą wioski... Nowi gracze wcześniej nie widzieli że były po nazwie? Oj biedne laiki... Zróbmy dla nich grę, poświęćmy się...
 

DeletedUser53577

Guest
nie wszyscy potrzebują odkomplikowania ;p... btw mi sie "facebook timeline" do tej pory nie podoba ;]

Ankieta do obniżania ceny monet :p? poprosimy na ś67.

Jak chcecie uzyskać odp na pytania to najlepiej w punktach :p wypróbowałam w zgłoszeniach do supportu :p inaczej odpowiadają tylko na jedno, ostatnie :p
 

TimeToPlayTheGame

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.135
nie wszyscy potrzebują odkomplikowania ;p... btw mi sie "facebook timeline" do tej pory nie podoba ;]

Ankieta do obniżania ceny monet :p? poprosimy na ś67.

Jak chcecie uzyskać odp na pytania to najlepiej w punktach :p wypróbowałam w zgłoszeniach do supportu :p inaczej odpowiadają tylko na jedno, ostatnie :p

No skąd przecież na 67 jeszcze sporo graczy sie zarejestruje bo tam BERETY mogą jeszcze wygrać :p
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
medyk351 napisał:
Bajka - czlowieku .....normalnie ociekasz nie napiszę czym ....odnieś sie do tego co ludzie wyżej piszą , czy wolisz dalej być takim ignorantem ?

twoje odpowiedzi są na poziomie dziecka z przedszkola ....gracze mówią tak to my zrobimy nie (przyzwyczają się )
gracze mówią nie to my zrobimy tak (przyzwyczają się )


po jakiego grzyba dajecie wogóle możliwość dyskusji jak ta dyskusja jest bez sensu bo ty i tak wiesz lapiej ?
Jestem otwarty na dyskusję, ale nie na osobiste wycieczki. Więc proponuję je zakończyć. Odnoś się do treści postów, nie do osoby, z którą rozmawiasz i Twojej oceny na jej temat. Możesz śmiało ją zachować dla siebie :).

pm161 napisał:
A żeby postawić coś na wzór właśnie plemion i takie, żeby się innym podobało nie wiele trzeba... Grupka ogarniętych skrypterów i masz podobną grę i to z prawami autorskimi po ich stronie... Bo nie mówię o plagiacie...
Wiele takich istnieje. Nie mamy z tym problemu. Gra jest rozwijana tak, jak chce tego InnoGames - jeżeli ktoś zaproponuje lepszy produkt i stracimy użytkowników... cóż, to jest cena jaką trzeba przyjąć. Obecnie, niezależnie od czyjejkolwiek oceny, wszystkie działania mają w zamyśle odwrotny cel.

pm161 napisał:
Wy opcje ANKIETY, macie tylko gdy chcecie obniżyć cenę monet ?
Nie robimy już żadnych ankiet na temat obniżki cen monet.
 
Ostatnia edycja:

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
483
A ja naprawdę nie rozumiem, dlaczego tak Wam przeszkadza przesunięcie 5 linków. Bo wszystkie pozostałe zmiany w moim odczuciu na plus - mapa wygląda estetyczniej, odznaczenia i ranking live - super. Szczególnie ranking. Nieco niepotrzebne jest to oznaczanie TOP3, ale kwestia przyzwyczajenia - przypomina Komnatę Chwały. Wersja moblina - dla mnie mega. I te ikonki - serio, nie widzę problemu - weszłam od zmiany może 4 razy i ogarniam już.
Ale cóż, hejterzy zawsze znajdą powód. Sumarycznie więcej zmian na plus niż na minus, ale Wy i tak będziecie grozić rezygnacją z gry, końcem świata i epidemią dżumy. A szczerze? Rezygnujcie - członkowie Teamu mają inne zajęcia, w przeciwieństwie do ogarniania projektu, płatne - nikt chleba przez Was nie straci. A mam wrażenie, że grafika staje się bardziej przystępna i przyjdą nowi gracze. Zawsze będą przychodzić, a Wy, kochani hejterzy, przy każdej zmianie będziecie hejtować. Czekam na nową wersję "pełną" - nie mogę się doczekać przeglądania forum :)
 

DeletedUser53577

Guest
Nie robimy już żadnych ankiet na temat obniżki cen monet.

a szkoda, powinny być takie ankiety. z takiej "nowinki" o wiele bardziej byśmy się ucieszyli.

>>>To nie nowinka, to stare rozwiązanie. Ankiety odpalaliśmy po spełnieniu tych samych warunków co dziś, ale ponieważ praktyczie zawsze wynik był pozytywny, zrezygnowaliśmy z ich tworzenia i teraz po prostu obniżamy "z automatu". - Bryfft
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32817

Guest
Bryft, kochanie... To co teraz jest to są nieodkodowane nawet nie w 50% silniki gry... Dlaczego? Bo robią to pojedynczy ludzie. Jeśli by się jak mówiłem grupka zebrała to by odkodowali cały. Ale to i tak by nie miało przejścia bo są prawa autorskie i każdy hosting wykasuje to na waszą prośbę, no chyba że na jakimś w USA będzie :]

Ja mówilem o podobnej grze... Stworzonej od nowa...


A co do Ankiet. To było w tym ukryte pytanie... Dlaczego nie korzystacie z ankiet, żeby zagarnąć opinii na dany temat od graczy? Np. "Czy chcecie aby odnośnik MAPA był teraz w górnym menu?" I screen do tego, bo nie każdy oczywiście się skuma po pytaniu...

Ja wiem dlaczego, bo każda tego typu ankieta była by porażką dla tych, którzy chcą wprowadzić te denne aktualizację. A nas okłamujecie że to dla naszego dobra... Nigdy takiej ankiety nie było.

Czy my musimy się zebrać w grupę, żeby zaprotestować przeciw InnoGames? Ty jestes jedynie tą osobą, która przyjmuje rozkazy od nich. Oni powiedzą COŚ, a Ty nam te coś niestety musisz wcisnąć. Więc głównie pretensje do Panów wyżej, pretensje te powinieneś kierować od razu do nich...

A może dobry pomysł żeby zebrać się i wyrazic w grupie swoje opinie...Bo takie pojedyncze "Łeeee" to pierdzenie w stołek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry