rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser162819

Guest
Nie. Ostatnia runda jaką ja zagrałem była w maju 2012 roku. I jeszcze raz podkreślam, mój nick jest jeden, na którym tylko ja gram. Makap. Reszta to podróbki, plagiaty. A Janek gra? Dzisiaj, zobaczyłem że Vajtor grywa, ale jak mi napisał wbil na kilka dni.

http://pl.twtotal.net/ladder/profile.php?userid=15794



Ostatnia rundka zagrana w maju 2012. Czekam na pp które pożyczyłem ci w marcu xD

30.03.12 21:17 Przeniesienie -10 0 to: Makap.


Pewnie na gg też się włamali jak co jakiś czas ciągle pisałeś o pp.
 

DeletedUser144973

Guest
Ostatnia rundka zagrana w maju 2012. Czekam na pp które pożyczyłem ci w marcu xD

30.03.12 21:17 Przeniesienie -10 0 to: Makap.


Pewnie na gg też się włamali jak co jakiś czas ciągle pisałeś o pp.

Nie, Stepciuu na wolne brałem:pP

Osz Ty jeden, jeszccze 10pp zauwazyles:D
 

DeletedUser171672

Guest
hehe, nawet Cię kolego nie znam. Nie wiem kim jesteś, czy na szybkich grasz? Nie znasz mnie, nie grales jak ja grałem z MeFFem, gazda czy puszkiem, wiec nie oceniaj. Pozdro.

Dzisiaj mnie nie zjechales cieniasku hhahaha ;D Lamusy mnie atakowały co chwile i nie mogłem wyrobic :/ top 2 mam :((
 

DeletedUser172015

Guest
hehe, nawet Cię kolego nie znam. Nie wiem kim jesteś, czy na szybkich grasz? Nie znasz mnie, nie grales jak ja grałem z MeFFem, gazda czy puszkiem, wiec nie oceniaj. Pozdro.

po pierwsze preimo kolegami nei jestesmy wodki nie pilismy ze soba po drugie co mnei obchodzi gazda cwelFF i inny puszkin... jehcalem cie nie raz jak grales na makap on stage.. teraz wypeirasz sie ze inne nicki to poroby smiechu warte.. ja mam paszport polsatu i sie ciesze nim z tej 3 nie liczac ciebie tylko puszkin jakos pozostal w mej pamiecu z dobrej strony reszta przereklamowana i pzoostala po nich tylko marka ktora uzywasz nie wiem po co zeby sie dowartosciowac? lepiej ci? ulzylo ci? jestes duzmny ze z nimi grales?
 

DeletedUser144973

Guest
po pierwsze preimo kolegami nei jestesmy wodki nie pilismy ze soba po drugie co mnei obchodzi gazda cwelFF i inny puszkin... jehcalem cie nie raz jak grales na makap on stage.. teraz wypeirasz sie ze inne nicki to poroby smiechu warte.. ja mam paszport polsatu i sie ciesze nim z tej 3 nie liczac ciebie tylko puszkin jakos pozostal w mej pamiecu z dobrej strony reszta przereklamowana i pzoostala po nich tylko marka ktora uzywasz nie wiem po co zeby sie dowartosciowac? lepiej ci? ulzylo ci? jestes duzmny ze z nimi grales?

Powtarzam, mój jedyny nick na jakim ja grałem/grywam to Makap. !@
 

DeletedUser178225

Guest
Nie. Ostatnia runda jaką ja zagrałem była w maju 2012 roku. I jeszcze raz podkreślam, mój nick jest jeden, na którym tylko ja gram. Makap. Reszta to podróbki, plagiaty. A Janek gra? Dzisiaj, zobaczyłem że Vajtor grywa, ale jak mi napisał wbil na kilka dni.

http://pl.twtotal.net/ladder/profile.php?userid=15794

I od tamtego czasu jak porzyczyłes pp to nie oddałes.Mam twoje gg i to jest twoje i grałes po tym czasie bo na gg nieraz pisałes jeszcze porzycz pp;P najpierw trzeba oddac to bym pomyslał o porzyczeniu a nie ja ci bede porzyczał na wieczne nie oddanie:p

hehe, nawet Cię kolego nie znam. Nie wiem kim jesteś, czy na szybkich grasz? Nie znasz mnie, nie grales jak ja grałem z MeFFem, gazda czy puszkiem, wiec nie oceniaj. Pozdro.

Ale lepiej gra niż ty:p a meff juz nie taki kozak;p

Ostatnia rundka zagrana w maju 2012. Czekam na pp które pożyczyłem ci w marcu xD

30.03.12 21:17 Przeniesienie -10 0 to: Makap.


Pewnie na gg też się włamali jak co jakiś czas ciągle pisałeś o pp.

Stepchlid tobie tylko 10 mi 150:p

po pierwsze preimo kolegami nei jestesmy wodki nie pilismy ze soba po drugie co mnei obchodzi gazda cwelFF i inny puszkin... jehcalem cie nie raz jak grales na makap on stage.. teraz wypeirasz sie ze inne nicki to poroby smiechu warte.. ja mam paszport polsatu i sie ciesze nim z tej 3 nie liczac ciebie tylko puszkin jakos pozostal w mej pamiecu z dobrej strony reszta przereklamowana i pzoostala po nich tylko marka ktora uzywasz nie wiem po co zeby sie dowartosciowac? lepiej ci? ulzylo ci? jestes duzmny ze z nimi grales?

Makap of cos tam to jest konto makapa na nie porzyczał pp bo na gg pisał jeszcze, i nizej sie chwalił ze ma siostre młodsza czyli to on bo kiedys z nia sobie spamowałem:p czytała jego rozmowy ze mna i powiedziała ze by sama weszła na konto i oddała pp ale pasów nie zna:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser171672

Guest
Tak to jest, jak ma się młodszą siostrę, która chce zadanie zrobić z neta. Dalej chyba nie muszę pisać.:p

Heheh ladna sciema.. Nupki cię podbily i przestales grac ;)

Dawajcie rundy bez nagrody!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Powtarzam, mój jedyny nick na jakim ja grałem/grywam to Makap. !@

Hahah coś mi się nie wydaje :) Grałeś na MakapOnStage. Pokazać Ci screeny z Fo jak pisałeś na tem jakiejś rundki?


PS. Kochany drubensik da moje rundy na sobotkę <333333 już się zaczyna "moja rundka" o 20:30 :p 3 osoby w plemieniu od 12k <333
 

DeletedUser162819

Guest
Napisze ktoś pod jakimi nickami na forum i w grze grają teraz osoby liczące się na sp?
Bo niektórzy,to co tydzień potrafią zmieniać nick.
 

DeletedUser162819

Guest
Wbiłem i już podziękuje za gre. Nie wiem czy to przez aktualizacje z tymi przyciskami, czy przez coś innego ale wszystko mi straaasznie wolno chodzi. Ani wysłać synchro,ani wycofać wojska. Sprawdzę jeszcze raz w nocy.

Miłej gry.
 

DeletedUser

Guest
Napisze ktoś pod jakimi nickami na forum i w grze grają teraz osoby liczące się na sp?
Bo niektórzy,to co tydzień potrafią zmieniać nick.

Hmm według mnie to jest najsłabszy poziom na SP w tym czasie od lat...

Są tak naprawdę 2 grupki...
-Ciarciu
-Groszek
-Kamil

Kontra:
-Natural
-CoTy?
-Płotek
-Ja
-Edinio nikt inny raczej nie wbija... czasmi wbije Kurek. ale nawet keymila nie widać :(((
 

DeletedUser171672

Guest
Hmm według mnie to jest najsłabszy poziom na SP w tym czasie od lat...

Są tak naprawdę 2 grupki...
-Ciarciu
-Groszek
-Kamil

Kontra:
-Natural
-CoTy?
-Płotek
-Ja
-Edinio nikt inny raczej nie wbija... czasmi wbije Kurek. ale nawet keymila nie widać :(((

Zapomniałeś dodać Ceitera i Detoxa..
 

DeletedUser144973

Guest
Da się przywrócic starsza aktualizacje? tzn, aby nie było tych podswietlanych, ikon do badnia wojska, czy rekrutowania. Jestem w tym zielony, wiec sie pytam.
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
Makap no zenada, na gg nie raz o pp zebral, potem runda sie zaczynala, a on nadal o pp. Napozyczal, praktycznie zawsze go jechali, a teraz o zmianie nicku pisze. ^^ Makap on stage zalozyl jak to jeszcze modne bylo i X razy gral w miedzyczasie. Swoja droga, wlasnie wies 6k stracil, ale to pewnie tez nie on. :)
 
Do góry