rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Niech to będzie dla was przestrogą.

mz8d5umk46hh.png

hahah czeski nie rośmieszaj mnie:haha: Mamy się Cb bać?:D To ty chyba ostatnio mnie błagałeś,żebym Cię nie zjechał:haha: I mówiłeś też,że zostaniesz moim kolegą,bo też jesteś rudy:haha:


PS Nie,nie jestem rudy:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser169406

Guest
Hahaha jabuszka to było dobre chciał wygrać nasyłał na mnie kolegów i sam atakował i sam przegrał:p żal mi go:p
 

DeletedUser159354

Guest
Co prawda dwa miechy tu nie lukałem to muszę przyznać że nic sie nie zmieniło , znajduje słowo kluczowe czarna na każdej stronie :) braciszek widzę ładnie pnie się w górę i wcale mu tak słabo nie idzie jak na ilość rozegranych rund wręcz przeciwnie bardzo dobrze :) mam nadzieje że skopie co niektórym tutaj tyłki ( tak coma grając defem ) i wyląduje na czele Polskich Szybkich :p pzdr . i zlewam na wasze komentarze
 
Wynik reakcji
6.791
HexedStyle i Geiler.Hengst gratluacje takiej wygranej, ponoc macie "pojedynek" nie mamy Was atakowac luz, gram sobie normalnie zaczynam przejmowac kareta jest wraca juz z przejecia a tu nagle co ? Kareta od nich, no spoko... Lamusy i tyle, mam nadzieje ze spotkam Was na innych rundach... ;)

Ps. Geiler.Hengst to Pani i Pan z specka, chwalila sie nawet ;) Wiecie juz z kim gracie... ;]
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser142568

Guest
HexedStyle i Geiler.Hengst gratluacje takiej wygranej, ponoc macie "pojedynek" nie mamy Was atakowac luz, gram sobie normalnie zaczynam przejmowac kareta jest wraca juz z przejecia a tu nagle co ? Kareta od nich, no spoko... Lamusy i tyle, mam nadzieje ze spotkam Was na innych rundach... ;)

Ps. Geiler.Hengst to Pani i Pan z specka, chwalila sie nawet ;) Wiecie juz z kim gracie... ;]

To ta Agniesia,która sojusze łamie,tak?<3
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
Brawo dla Jabuszki, 10 wiosek vs 10 wiosek, pierwszy wysłałeś 3 karety, a i tak zostałeś zjechany. ;) A potem 12 wsi straty do Devila, prawie zniwelowane. :) Gz.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
Brawo dla Jabuszki, 10 wiosek vs 10 wiosek, pierwszy wysłałeś 3 karety, a i tak zostałeś zjechany. ;) A potem 12 wsi straty do Devila, prawie zniwelowane. :) Gz.

co jak co ale jestes najlepszy na takich rundach:p choc ja tu bylem strasznie w plecy nawet po tym jak zaczales od nowa po 15 minutach to przeciez ja musialem latac po 2.5 minuty i przy 5 wsiach juz bylo po rowno;P
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
Było po równo, ale mało tego wojska miałem. :D Ale od czasu ataków z jabuszką już też latałem troszkę po te wioski, najdalej na rundzie, 6 z czymś leciałem. :D
 

DeletedUser177511

Guest
No właśnie nie wiem, gdybym nie karety na Nas, to byłoby równo, bo ja miałem lepsze wsie do przejęcia :p
 
Do góry