Zagraniczne Plemiona

  • Rozpoczynający wątek poszło
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser160705

Guest
Witam. Planuje z kolegami z klasy zgrać w ferie, a może wcześniej na jakimś zagranicznym serwie, większość ma małe doświadczenie, więc poszukuje jakiś świat gdzie jest dużo niższy poziom niż u nas i gdzie mało farmią, jaki świat polecacie?

Pozdrawiam!!!

Francuzy nie maja zbytnio duzego poziomu.
 

DeletedUser161685

Guest
Z prostszych. Myślę, że hiszpańskie, portugalskie, czeskie chyba już są lepsze od nich :)
Na pewno jeszcze brytyjskie...z ruskimi fajnie się gra. Ogółem jest kilka fajnych zagranicznych światów...Ale ja głównie na szybkich ciągnę. Ostatnio tylko na zwykłych ruskich wystartowałem ;p
ale gram mocno 4fun , bo polskie to priorytet ;)
Nie ma więc jakiejś wielkiej wiedzy nt. wolnych plemion, ale szybkie testowałem już niemal wszystkie...
 

DeletedUser169297

Guest
a za pisanie na PW i na forum na zagranicznym świecie po polsku, jest jakiś ban albo blokada na kilka dni?
 

DeletedUser79975

Guest
4.<cfaniak> Językiem obowiązującym w grze Plemiona jest język polski. Używanie innego języka w grze jest zabronione i może prowadzić do blokady lub wykluczenia konta z gry. Dozwolone jest także użycie języka angielskiego oraz innych języków obcych (w zakresie ograniczonym do nazw własnych lub powszechnie znanych sentencji) w takich obszarach gry jak nazwy wiosek/plemion, profile graczy/plemion, tytuły członków plemienia/wypowiadanych wojen, pod warunkiem, że stosowane nazewnictwo nie narusza innych zasad Regulaminu gry.

Zapewne dotyczy wszystkich wersji językowych gry.
 

DeletedUser169701

Guest
Czy ktoś z Was startuje w angielskiej wersji plemion? Szukam ekipy, która by tak wystartowała na nowym świecie.
 

DeletedUser169297

Guest
ja też bym mógł dołączyć do jakiejś ekipy na zagraniczny świat, ale jakiś słabszy bo narazie głównie na polskim się skupiam
 

DeletedUser169297

Guest
jest jakaś strona na której można śledzić gdzie i kiedy startuje nowy świat?
 

DeletedUser

Guest
a za pisanie na PW i na forum na zagranicznym świecie po polsku, jest jakiś ban albo blokada na kilka dni?

Z tego co słyszałem, to zdarzały się bany za pisanie po polsku nawet na forum, jest chyba nawet w regulaminie, że obowiązującym językiem jest ojczysty język serwera.
 

DeletedUser170559

Guest
Mój kolega grał na niemieckich plemionach z ekipą 20osób+ i za pisanie na forum po polsku dostali bana.
A ja z miłą chęcią pogramz jakąś ekipą na zagranicznym.Proszę o kontakt PW.
 

DeletedUser

Guest
literówka

grałem osobiście we francuskiej edycji tej gry i powiem wam, że tam nic nie trzeba robic :D takie dzieci tam grają nic nie potrafiące :D Dlatego Polecam francuskie serwy dla początkujących by potem na polską iść :> Sam nei zaczynałem od Polskiej bo za trudno mi się wydawało :D a teraz leci skill :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
136
Z numerkiem może ruszę na czeskich :)
Na nowym nicku ofc na którym zagram na 71 bo wkurza mnie spam na każdym świecie i napinki w moim kierunku -_-
 

DeletedUser161685

Guest
Ja też na czeskie mogę iść. Można by jakąś mini polską 10-osobową rozgrzewkę przed naszymi plemionami zrobić. Tyle, że trzeba się śpieszyć, bo to dziś chyba startuje.

Więc jeśli jacyś chętni to piszcie w tym temacie i jakoś to zorganizujemy :)
 

DeletedUser140219

Guest
a ktoś ustawienia czeskich zna?
Bo dużo mi po czesku nie powiedzą, a tłumacz pewnie nic nie da :p
 

DeletedUser

Guest
Z numerkiem może ruszę na czeskich :)
Na nowym nicku ofc na którym zagram na 71 bo wkurza mnie spam na każdym świecie i napinki w moim kierunku -_-

no ale mi to sie chyba przyznasz ;) bez mojego spamu i tak dlugo nie wytrzymasz ;p

co do zagranicznych ekip Ruski i Bulgarzy ;) tych drugich wspominam jako najciezszych :D
 

DeletedUser173352

Guest
Hej jak dziś sprawdzałem plemiona niemieckie i jak weszłem to 2 światy były tak samo szybkie jak świat szybki ale limit osób tam był chyba 1000 graczy i to nie było przez pare godzin tylko przez kilka dni!
 

Deleted User - 2002360

Guest
Bo niemieckie plemiona są najbardziej rozwinięte :)
Tak dokładnie to 1 szybkie trwają po kilka/kilkanaście dni, a 2 szybkie po kilka godzin
Czyli coś na co czekam juz pół roku, ale pomimo apeli graczy administracja tego nie robi :[
 

DeletedUser173352

Guest
Ja też na to czekam żeby był taki świat szybki i trwał z tydzień bo te pkt za wolno idą i te surowce!
Zebrać listę graczy którzy się pod tym podpisując i dać adminowi i niech się z innymi dogada i niech tak zrobią bo to za długo trwa:) ;)
 
Do góry