rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
wyjaśniałem ci kropeq na PW i nie mam zamiaru tego przenosić na forum. tyle nie mam zamiaru już w tym temacie (nie wątku) wypowiadać.

słuchaj takie rzeczy na ts .. kolo wysłał na mnie 4 grubych ale mnie nie rozwalił bo ja jestem pro .....
 

DeletedUser147312

Guest
Belfernia co zrobiłeś z jednym z moich grubasków ? :D Poszlo 4 , Przejął jeden , wróciło 2 :D Zjadłes go czy co ? :D

Za chwile runda z regułą :D Trzeba sie zebrać :D
 

DeletedUser

Guest
Ja też miałem podobną przygode jak twoja na fr. tylko tam nie było reguły ^^
wysłałem 7 k offa na 5k deffa i nic nie przeżyło -.-
Mimo iż mur był na 20 to powinienem spokojnie wygrać ^^
 

DeletedUser157137

Guest
wiecie , nitro cee pierwszy raz w swojej histori przegral. Porazka boooli :)
 

DeletedUser147312

Guest
Ale bedzie rzeznia 15.30 , 8,5 k Tania szlachta , full wojska :D Tam opcja od nowa to nowa wioska dla innych :D Już się boje :D
 

DeletedUser158324

Guest
ciekawe czy na tej rundzie o 15;30 mozna barbki przejmmowac;pp
 

DeletedUser147312

Guest
W ogóle to rzeznia bedzie a jeszcze jak barbarki bedzie mozna to już nie ogarniesz wiosek no bo bez przesady jakie tam ilosci wojska i ataków będą D: Nie wyrobisz z kontrami itp :D
 

DeletedUser143082

Guest
Nie można brać barb. Już dwóch ziomków wyczyściłem i zaczęli od nowa.
 

DeletedUser165363

Guest
Ta runda to jakieś ..... nieporozumienie . Dokładnie tak samo miałem -_- Tę rundę wygra jakiś nobek który będzie miał farta i przeciwnik który którego przejmował nie zacznie gry od nowa -_-
 

DeletedUser155263

Guest
Terror zagrał rozumem... :D
gratuluje dla tego pana :D

choc zjechałęm mu off to on mnie podbił... kontry mi nie potrafiał puscic ale za to jak posłał synchro grubasami byłem bez szans brawo. padł i powstał ;D
 
Do góry