[Ankieta] Człowiek Roku 2011

  • Rozpoczynający wątek Aqriel
  • Data rozpoczęcia

Kto powinien dostać tytuł "Człowiek Roku 2011 Plemion"


  • W sumie głosujących
    571
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser163850

Guest
ja tu prawie nikogo nie znam prócz Meffa, Qui, Vit'a .....
 

DeletedUser119490

Guest
kolejny raz bravo dla administracji za wykluczenie mnie spowodu bana ktory byl nie sluszny i zostal zdjety po kilkunastu godzinach przez błąd adminki... jak widać 4 topki i raz top 3 to za mało:p
pozostaje mi zaglosowac na wioske barbarzynską

przecież Ty grasz w coop , więc to by było śmieszne jakby Cię tutaj dali
 

DeletedUser

Guest
ja tu prawie nikogo nie znam prócz Meffa, Qui, Vit'a .....

Dokładnie ;) Wybieram Meffa. Wszy widzą o prezentuje na św. 50. Opróz tego jest [o ile mi wiadomo] głównym trenerem repki. Kiedy zjawia się na sp prawie przesądzone jest kto wygra rundę ;)
 

DeletedUser

Guest
kolejna głupia ankieta hehe
z tych graczy to jedynie dza qui i meff a gdzie nero gdzie jaki gracz z s1? s2 s3 itd? ile oni w tym już siedzą? wytrwałość się nie liczy?
nigdy nie wybierzecie najlepszego gracza plemion heh ja bym sam typował jak by grał gracza o nicku bilo22 http://pl.twstats.com/pl26/index.php?page=player&mode=conquers&type=lose&id=2676837z s26 stary świat a jaki on tam poziom prezentował to głowa mała od około miliona utrzymywał nieustannie top1 i znajdował sie w top 20 agro... az do skończenia gry coś około 6-7 mln :)
stracił 24 wioski z czego 10 na rzecz wroga a 7 mu skubneli gdy kończył:p
dajmy też swietlika z s50 http://pl50.plemiona.pl/guest.php?screen=ranking&mode=kill_player 25x agresor dnia 10 mln przewagi w agro nad top2 ...
Każdy z nas wytypował by kogoś innego:)

O ile się nie mylę Nero nie grał w 2011 roku na żadnym świecie:p To nie jest turniej na najlepszego gracza, a plebiscyt na człowieka plemion roku 2011. Tu chodzi o osiągnięcia tylko w okresie styczeń - grudzień 2011. Także jeżeli ktoś nie wie, niech nie pisze.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.065
przecież Ty grasz w coop , więc to by było śmieszne jakby Cię tutaj dali

na swiecie 50 nie gralem z coop. a zdominowalem swiat. w 10 jest np DzA ktory gral tylko na swiecie 50 i ledwo z dwa miesiące jak nie krócej i najwyzej byl w top 5. jak dla mnie to jest najlepszy gracz na polskich plemionach ale w tym roku po prostu nic nie osiagnal i glosy ma za calokształt.
co do nero to gral na 50 ponad poł roku i byl ciagle top 2 a pozniej gdy ja odszedlem top 1 a wiec jemu miejsce tu tez sie powinno nalezec. ale on chyba nie kandydowal :p
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że DzA jest tu też z powodu jednego Speciala, którego zdominował, ale mogę się mylić. ;)
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.065
Myślę, że DzA jest tu też z powodu jednego Speciala, którego zdominował, ale mogę się mylić. ;)

ten specjal byl przed swiatem 50 czyli w roku 2010. świat 50 ruszyl 23 grudnia bodajże.
co do croma mozecie mi powiedziec co zrobił na 54 swiecie? wogole nie sledzilem tego swiata:p
 

DeletedUser155263

Guest
oczywiście DzA .... na 50 zaczął 2miesiące po starcie tak ?
 

DeletedUser128814

Guest
głos na HAMSTAH :D duży wkład w wygranie świata 37 a przy tym super człowiek ;D
 

DeletedUser137285

Guest
Vasyli Narenika Ojciec (NY) za wygranie specjal 5 :)
Franki, Karpiu&Misiek, Kamil za wygranie specjal 7 (Nożyce) ... nie gralem na specjal 6:p
Qui za przesympatyczną postawę :p i dlugie topki na 52 jesli dobrze pamietam
Wioska jako docenienie pracy poswieconej reprezentacji przez niego i Puszka:) W końcu wygraliśmy dzięki nim :) oraz za wspaniała gre na 50

Tylu głosów oddać nie mogłem więc głos poszedł na DzA... jako bezapelacyjnie jednego z najlepszych graczy plemiona.pl w historii a nie tylko roku 2011, tak za caloksztalt:)

mialem przyjemnosc porownac rozwoj DzA do innych, rowniez startujac pozniej.... mimo wspanialej postawy APK, nie mialem szans rozwijac sie w podobnym tempie... szybko dogonił i przegonił pozostałych stając praktycznie na równi z topkami mimo kilkumiesięcznej straty, nie wiem czy kiedykolwiek wczesniej taka sytuacja miala miejsce i czy jeszcze kiedys sie zdarzy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser71433

Guest
a gracz Pogodna4 ? znam nick ale zupełnie nie wiem z jakiego świata ...
 

DeletedUser

Guest
O ile się nie mylę Nero nie grał w 2011 roku na żadnym świecie:p To nie jest turniej na najlepszego gracza, a plebiscyt na człowieka plemion roku 2011. Tu chodzi o osiągnięcia tylko w okresie styczeń - grudzień 2011. Także jeżeli ktoś nie wie, niech nie pisze.

a swietlik? może top1 nie jest ale agro mówi samo za siebie:p jeśli meff znalazł sie tu min przez s50 to czemu swietlika nie ma:p
no powodzenia w wybraniu najlepszego heh:D
 

DeletedUser

Guest
a swietlik? może top1 nie jest ale agro mówi samo za siebie:p jeśli meff znalazł sie tu min przez s50 to czemu swietlika nie ma:p
no powodzenia w wybraniu najlepszego heh:D


Było go zgłosić do konkursu.

Grasz gdzieś jeszcze ? Mam nadzieję,że pamiętasz mnie i Webiego z 26 świata . Stare,dobre czasy ...:)
 

DeletedUser148917

Guest
kolejny raz bravo dla administracji za wykluczenie mnie spowodu bana ktory byl nie sluszny i zostal zdjety po kilkunastu godzinach przez błąd adminki... jak widać 4 topki i raz top 3 to za mało:p
pozostaje mi zaglosowac na wioske barbarzynską
Noobek jesteś i tyle... to dlatego:):p tak samo Shaq i Franki:)


Oczywiście głos na Qui:)


Pozdrawiam
Franki-19
 
Status
Zamknięty.
Do góry