Special 7 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wcale nie bo ja jeszcze po spamuję :D Co do ograniczenia nie spojrzałem na wzór, ale teraz zauważyłem że chyba jest w nim błąd, nie powinno być Liczba dni * liczba wiosek ? :confused: Teoretycznie kolejna wioska podwaja nasze możliwości :p Ewentualnie zrobić jakiś bardziej skomplikowany :D np druga wioska to podwojenie ograniczenia następna wioska to zwiększenie ograniczenia o tyle % jakim jest kolejna wioska do ogólnej liczby wiosek :p

np

2 wioska to +100% do ograniczenia
3 wioska to +50% do ograniczenia
4 wioska to +33% do ograniczenia itd itp :p

liczba dni * liczba wiosek
------------
a teraz pomysl chwile nad tym, a także nad sobą
 

-=zimi=-

Zwiadowca
Wynik reakcji
311
W sumie to dobrze kombinuje chłopaczyna miałoby to już bardziej ręcę i nogi przy 10 wioskach i 30 dniu gry można byłoby 300 k już zrabować ,a nie 40k. Swoją drogą ale dzisiaj spamuję chyba więcej postów zrobiłem dzisiaj na tym forum niż przez ostatnie 3 miesiące razem wzięte :D
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
hehe cisnalem w cs-a :D patrze 20:40 pewnie juz ruszyl, wbijam, a tu goscie po 3 godziny spamuja i czekaja hahahahh : D


dobrze, ze nie czekalem ;D
 

DeletedUser160544

Guest
doświadczenie

takie średnie zaczołem grać od 46ś i grałem na 47ś pod nickiem kolejorzpoznan34
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli kogoś na prawdę interesuje 100pp to niech dołączy do mnie aby stworzyć mocną ekipę ;)
 

DeletedUser160544

Guest
a..

gram na 47ś od sierpnia od nowa tym nickiem w plemieniu AK wcześniej grłem w SLEEP ale skończyłem gre w kwietniu bo nie miałem czasu i teraz od stycznia gram i na szybkich czasem gram
 

DeletedUser

Guest
No prawda zrobił coś sensownego ;D , a ja w tym czasie zrobiłem zadanie z polskiego ;>
 

DeletedUser122807

Guest
Duety się nie sprawdzają było to wielokrotnie udowadniane:rolleyes:
 

DeletedUser145595

Guest
witam chciałbym zagrac na specku z jakas dobra ekipą, ma ktor wolne miejsce?
pozdrawiam
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
poxop miałes definitywnie z plemionami skończyć?

#@%!*#%*@%* nie pisz mojego nicku publicznie :D

oficjalnie skonczylem, nieoficjalnie ktos mnie namowil na 1 miesiac grania :D tyle, ze nie na full, bo wiadomo czas ;D

wczoraj mia ktos napisal, ze mam grac i tyle :D a tak to kazde sp i konta odmawialem :D wkoncu mnie przelamali xd

glupio tak jak ci dziennie 10 osob pisze :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry