Wątek dyplomacji - Black otwiera oczy na prawdę!

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.295
Prawdopodobnie zejdzie się im dłużej ze zjadaniem terenu niż w tym czasie swoje tereny będzie zjadać ARES, APK, SPEED i Wygi

No i dlatego wszędzie gdzie prowadzisz plemię narzekają na Ciebie i się śmieją a potem przegrywasz. Bo wtrącasz się wszędzie a masz podstawowe braki.
Jak nie znasz ludzi, kto z kim i gdzie grał, to pozwól wypowiadać się mądrzejszym od siebie.
Dudu to plemię, które wykona każde polecenie Briki
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
923
No i dlatego wszędzie gdzie prowadzisz plemię narzekają na Ciebie i się śmieją a potem przegrywasz. Bo wtrącasz się wszędzie a masz podstawowe braki.
Jak nie znasz ludzi, kto z kim i gdzie grał, to pozwól wypowiadać się mądrzejszym od siebie.
Dudu to plemię, które wykona każde polecenie Briki
Wolę omijać świat zakulisowy z daleka
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.571
To w końcu mam wpływ czy nie?
Bo już się gubię
Moim zdaniem masz wpływ na to jak postrzegane jest Witam. Jechałeś po Speedach, teraz wciąż jedziesz po APK tylko dlatego, ze biją się z Witam. Po Speedach przestałeś jechac i teraz chcesz, żeby podpisali się z Witam, bo robi się gorąco. Zdecydowanie wspierasz Witam na FO i część graczy moze uznac, że grasz u nich (co zreszta gdzies tam sugerowałeś) i reprezentujesz ich w jakimś stopniu na FO. Ciekawe jak niedlugo bedziesz próbował odkręcić swoje słowa, zeby TI lub N dogadało się z Witam, gdy zdasz sobie sprawe, ze np. ze Speed nie wyjdzie XD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Moim zdaniem masz wpływ na to jak postrzegane jest Witam. Jechałeś po Speedach, teraz wciąż jedziesz po APK tylko dlatego, ze biją się z Witam. Po Speedach przestałeś jechac i teraz chcesz, żeby podpisali się z Witam, bo robi się gorąco. Zdecydowanie wspierasz Witam na FO i część graczy moze uznac, że grasz u nich (co zreszta gdzies tam sugerowałeś) i reprezentujesz ich w jakimś stopniu na FO. Ciekawe jak niedlugo bedziesz próbował odkręcić swoje słowa, zeby TI lub N dogadało się z Witam, gdy zdasz sobie sprawe, ze np. ze Speed nie wyjdzie XD
Przecież on raz pisze że wygrał świat z Witam a drugi raz że nigdy tam nie grał xD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.295
Moim zdaniem masz wpływ na to jak postrzegane jest Witam. Jechałeś po Speedach, teraz wciąż jedziesz po APK tylko dlatego, ze biją się z Witam. Po Speedach przestałeś jechac i teraz chcesz, żeby podpisali się z Witam, bo robi się gorąco. Zdecydowanie wspierasz Witam na FO i część graczy moze uznac, że grasz u nich (co zreszta gdzies tam sugerowałeś) i reprezentujesz ich w jakimś stopniu na FO. Ciekawe jak niedlugo bedziesz próbował odkręcić swoje słowa, zeby TI lub N dogadało się z Witam, gdy zdasz sobie sprawe, ze np. ze Speed nie wyjdzie XD

A to ciekawe, bo raz przedstawia się, że moja narracja jest atutem a raz obciążeniem. Może usiądziecie i otrzymam jedną wersję? Czy jak czapka stanie?

--

Wspierać mogę kogo chcę. Pietrek wyraźnie podkreślał, że nie mam z Witam aktualnie nic wspólnego, prócz tego, że im kibicuję. Ani on, ani Ty, ani nikt inny nie ma wpływu na moje sympatie.
Gdy będę chciał od jutra będę kibicem TI.
I co z tego?

--

O grze w Witam darliśmy łacha z lakiernika, miałem kiedyś jedynie zapke. Odmówiłem.

--

Reprezentuje Witam? A to ciekawe. Dzięki za schlebianie mi.

--

Nie martw się, po tylu latach obecności tu fikołki mam opanowane do perfekcji.
Będziesz obserwował na tym świecie jak SPEED klepnie układ z Witam.
Słowo Blacka.
Chcesz się założyć?
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.295
Lubię patrzeć w mape i wyciągać wnioski tylko na ich podstawie

Ale jak nie wiesz kto z kim gdzie grał i kto jest czyim przydupasem, to raczej niewiele obserwacja daje?
Znasz mnie Kuweta
Powiedz, czy jest tutaj w tej grze ktoś kogo nie znam? Kto nie wiem z kim gdzie grał i jak?
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Nie, przyznaje się do darcia z Ciebie łacha, bo strasznie się wtedy nastroszyłeś XD
Znowu błąd, po prostu wiedziałem że gówno wygrałeś, skoro twój rekord to 5 wiosek xD
Ale bardzo mi pasuje że ogrywam cie jak chce i przyznajesz się cały czas do kłamstw xD
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.506
Ale śmiej się, nie ma sprawy. Zmieniłem, bo nie chcę by Brika zwyciężyła. Nie godzę się na to. Ona i Snuffy muszą ponownie polec, dopóki nie nauczą się pokory.
Sam przeciwko nim grałeś, chłopie.

No niestety błędem wojna z APK nie jest, bo nie ma możliwości, by APK z Witam dogadało się terytorialnie. Jak? No pomyśl. Jedynie przeciwko SPEED jakiś sens niewielki by to miało.
Od kiedy grasz? Nie widzisz tego?

Mam w nosie SPEED, koło dupy ale nie chcę zwycięstwa Briki.
I Ty też doskonale wiesz, że jeśli Witam dostanie się na obrzeża i przyciśnie APK, to sojek ze SPEED będzie
Brika nie zwyciezy, daleko jej do tego :p
Gralem bo grali w przewadze jak nieudacznicy, czego nie toleruje.

Otoz da sie to pogodzic, tylko trzeba ruszyc glowa, ale teraz juz i tak za pozno na to.

Skad masz info o tej koalicji na poludniu?
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.295
Brika nie zwyciezy, daleko jej do tego :p
Gralem bo grali w przewadze jak nieudacznicy, czego nie toleruje.

Otoz da sie to pogodzic, tylko trzeba ruszyc glowa, ale teraz juz i tak za pozno na to.

Skad masz info o tej koalicji na poludniu?

Zapytam, jak będę mógł powiedzieć o tych dwóch osobach, to powiem od kogo.

Wydaje mi się, że tu jest pies pogrzebany.
Ty nie wierzysz w to, co ja o tym południu piszę.
A może Keymil już wie. Zapytaj go. Ok?
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.571
A to ciekawe, bo raz przedstawia się, że moja narracja jest atutem a raz obciążeniem. Może usiądziecie i otrzymam jedną wersję? Czy jak czapka stanie?

--

Wspierać mogę kogo chcę. Pietrek wyraźnie podkreślał, że nie mam z Witam aktualnie nic wspólnego, prócz tego, że im kibicuję. Ani on, ani Ty, ani nikt inny nie ma wpływu na moje sympatie.
Gdy będę chciał od jutra będę kibicem TI.
I co z tego?

--

O grze w Witam darliśmy łacha z lakiernika, miałem kiedyś jedynie zapke. Odmówiłem.

--

Reprezentuje Witam? A to ciekawe. Dzięki za schlebianie mi.

--

Nie martw się, po tylu latach obecności tu fikołki mam opanowane do perfekcji.
Będziesz obserwował na tym świecie jak SPEED klepnie układ z Witam.
Słowo Blacka.
Chcesz się założyć?

Nie masz z Witam nic wspolnego, ale na profilu Witam ze swiata 186 byłeś wymieniony jako ten wspierający na FO XD
Napisałem, że część graczy może uznać, że reprezentujesz Witam na FO lub tam grasz skoro ich tak gloryfikujesz. Tak jak ja wypowiadam się w swoim imieniu, ale ludzie biorą to jako zdanie całego mojego plemienia i potem robią się problemy. Taka jest ta społeczność FO.
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
923
Ale jak nie wiesz kto z kim gdzie grał i kto jest czyim przydupasem, to raczej niewiele obserwacja daje?
Znasz mnie Kuweta
Powiedz, czy jest tutaj w tej grze ktoś kogo nie znam? Kto nie wiem z kim gdzie grał i jak?
To pewnie wiesz jaką wzajemną ogromną sympatią dążą się Brika i Zicu, dlatego ciężko mi to sobie wyobrazić aby TI i N dogadali się na koalicję na tym etapie xd
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.506
Zapytam, jak będę mógł powiedzieć o tych dwóch osobach, to powiem od kogo.

Wydaje mi się, że tu jest pies pogrzebany.
Ty nie wierzysz w to, co ja o tym południu piszę.
A może Keymil już wie. Zapytaj go. Ok?
Na mapie sa jeszcze rozne ekipy, ktore moga byc kartami przetargowymi w roznych sytuacjach dyplomatycznych.

Gdyby on wiedzial to i ja
 
Do góry