[szukam] kontry

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser165491
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser165491

Guest
Napisałby mi ktoś poradnik jak robić kontry ? bo na szybkich by mi się to przydało . Za nauczenie dam około 15-30 pp . I jeszcze jakbym mógł prosić o skrypt na ok .
 

DeletedUser161505

Guest
Lk na lk topy na topy da się skontrować ale to jest ryzykowne przy dobrym necie można to zrobić ;)
 

DeletedUser161505

Guest
Jak to nie zrobię udowodnić ci ;)? topki na tarany okey ale jak cię ktoś lk farmi bo przykładowo dałeś sobie wybić offa robisz lk i chcesz kontre zrobić ;)
 

DeletedUser146728

Guest
Ja raz jak miałem kontre zrobić na tą samą jednostkę i przed atakiem miałem tak wycofać wojsko by weszło szybko po :D To mój offik wbił 10ms przed atakiem xD
 

DeletedUser

Guest
Taka kontra nigdy nie zadziala na kogos kto ogarnia gre. :D
 

DeletedUser163071

Guest
ja nie gram na szybkich więc nie martwię się takimi rzeczami :D
 

DeletedUser

Guest
Jakbyś nie wiedział to na wolnych też istnieją kontry.
 

DeletedUser153746

Guest
kontra jednasta na jednastke jest bardzo wyzykowna bo np jesli chodzi nam 19:00:800 to musimy wysłac w tych 800ms. wiec myśle ze cięzko:) na wolnym świecie wystarczy kontra 1s i juz po grze. Duzo wiecej ataków jest wysyłanych przez graczy dlatego troche serwer przymula:) Tak to sobie tłómacze ale czy mam racje nie wiem:)
 

DeletedUser153746

Guest
wiesz wydaje mi sie ze to nie kwestia ogarnieca lecz sposobów i zalezy jak sobie to wymysli jest wielu dobrych skrypciaży i uwiesz pisza co sie wam nawet nie sniło:) kiedyś ktos mi pisal ze nie mozliwe jest napad i ok jednym przyciskiem bo to 2 rózne strony, uwierz da sie wszystko napisać:)
 

Deleted User - 7388697

Guest
link raportu legalny
przy dobrym łaczu uciekniesz poniżej1s. przy normalnym w 1s cięzko uciec ;)
pochwale się że na 700ms ostatnio uciekłem na słabym łaczu

2 lata temu w 100ms na 1mb :)

Kontrę jest bardzo łatwo wykonac, napisz do mnie PW. Wszystko wytłumaczę. Jak uciec również
 

DeletedUser159480

Guest
A tam, przesadzacie ;) Kontra, klin, grubasy w krótkich odstępach czasowych stały się już tak popularne na tym FO, że już niby każdy je potrafi wysyłać, w grze zupełnie tego nie widać.. nadal bardzo mało osób z tego korzysta, na prawdę :) Nie oszukujmy się, ale zabawy w tego typu zagrywki nie są już aż tak skuteczne w późniejszej fazie gry, owszem są stosowane, ale znacznie rzadziej i w mniejszym stopniu, wtedy liczy się co innego.. chwała tym, którzy bez tego sobie radzą, to jest dopiero coś :D
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Chyba wszyscy zapomnieli o jednej podstawowej rzeczy... plemiona to gra strategiczna a nie zręcznościówka wiec takie badziewie jak ataki w jednej sekundzie wogóle nie powinno miec miejsca,

A tak swoją droga to małpę z zoo bym przyprowadził i nauczyłbym ją puszczania ataków w 1 s, kontr i klinów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry