Szlachcic po raz 9 z rzędu

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
464
Nie ma czego gratulować.
Jednak jak na to że zawód nie wymaga żadnej szkoły czy kursów to raczej zarobki oddaje dobre.
Nie ma co porównywać do takiego np. programisty.

No srednia wynosi 5k a ty zarabiasz 50% wiecej od sredniej to mysle ze jest
1/4 lakiernikow ma zarobki ponad6,7k a ty masz o 1k wiexej ponad to jestes jakims zasluzonym lakiernikiem ;d
do programusty to nie bo to nawet jubiorzy by chyba wiecej zgarniali
seniorzy do oorownania by byli tylko gdybys mial wlqsny warsztat i co za tym idzie wlasny biznes
Edit:
W sumie to nie ma w pl tak wielkiej roznicy wiec wlasny warsztat bylby bardzein platny od programisty seniora
z kolei glowny developer tzw "szef" mialby nawet z 20k/miesiac w warszawie D:
 
Ostatnia edycja:

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
No srednia wynosi 5k a ty zarabiasz 50% wiecej od sredniej to mysle ze jest
1/4 lakiernikow ma zarobki ponad6,7k a ty masz o 1k wiexej ponad to jestes jakims zasluzonym lakiernikiem ;d
do programusty to nie bo to nawet jubiorzy by chyba wiecej zgarniali
seniorzy do oorownania by byli tylko gdybys mial wlqsny warsztat i co za tym idzie wlasny biznes
Ogolnie black nie rozumie tego zawodu i stąd problem.
Jeżeli chodzi o umiejętności, to lepsi ode mnie są jedynie goście, którzy potrafią rysować aerografem bez szablonu.

Obstawiam że junior zarabia już więcej ode mnie jeśli ma kontrakt na normalnych, ludzkich warunkach.
Ja nigdy nie pisałem że zarabiam kokosy i mogą mi wszyscy obciagnac.
Jedyne co napisałem to że mam dobrą pracę.
I tak jest, jak na to gdzie mieszkam i jakie mam wykształcenie to mam dobrą pracę.
Jedynie mógłbym więcej zarabiać gdybym zaczął pracować na Czechach.
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.015
No srednia wynosi 5k a ty zarabiasz 50% wiecej od sredniej to mysle ze jest
1/4 lakiernikow ma zarobki ponad6,7k a ty masz o 1k wiexej ponad to jestes jakims zasluzonym lakiernikiem ;d
do programusty to nie bo to nawet jubiorzy by chyba wiecej zgarniali
seniorzy do oorownania by byli tylko gdybys mial wlqsny warsztat i co za tym idzie wlasny biznes
Kurwa proszę wolniej i bardziej zrozumiałe.
Nie piszę złośliwie tylko chciałbym wiedzieć co piszesz
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
464
Ogolnie black nie rozumie tego zawodu i stąd problem.
Jeżeli chodzi o umiejętności, to lepsi ode mnie są jedynie goście, którzy potrafią rysować aerografem bez szablonu.

Obstawiam że junior zarabia już więcej ode mnie jeśli ma kontrakt na normalnych, ludzkich warunkach.
Ja nigdy nie pisałem że zarabiam kokosy i mogą mi wszyscy obciagnac.
Jedyne co napisałem to że mam dobrą pracę.
I tak jest, jak na to gdzie mieszkam i jakie mam wykształcenie to mam dobrą pracę.
Jedynie mógłbym więcej zarabiać gdybym zaczął pracować na Czechach.

No to ci mowie ze jak na swoj zawod zarabiasz lepiek niz wiekszosc a to juz czemus dowodzi raczej
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
464
Kurwa proszę wolniej i bardziej zrozumiałe.
Nie piszę złośliwie tylko chciałbym wiedzieć co piszesz

Srednia zarobku lakiernika = 5k pln/miesiac
Zarobki isarisu > 7,7k pln/miesiac (50% wiecej roznicy od orzecietnego lakiernika)
25% aka 1/4 zawodowcow zarabia 6,6k/miesiac czyli wiexej niz przecietny ale i tak mniej od isaru
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
No to ci mowie ze jak na swoj zawod zarabiasz lepiek niz wiekszosc a to juz czemus dowodzi raczej
Dla blacka dalej jestem nędznym lakiernikiem, bo jak mogę pracować na etacie zamiast mieć swoją firmę.

Normalnie, bo nie mam tego zawodu wyuczonego i nigdy nie sądziłem że będę lakiernikiem.
Mieszkam w małej miejscowości w której już istnieją lakiernicy samochodowi, więc musiałbym konkurować o klienta którego i tak nie ma tutaj dużo.

Typ ogólnie jest odklejony i jedyne co próbuje to sianie kłamstw bez pokrycia.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.152
Dla blacka dalej jestem nędznym lakiernikiem, bo jak mogę pracować na etacie zamiast mieć swoją firmę.

Normalnie, bo nie mam tego zawodu wyuczonego i nigdy nie sądziłem że będę lakiernikiem.
Mieszkam w małej miejscowości w której już istnieją lakiernicy samochodowi, więc musiałbym konkurować o klienta którego i tak nie ma tutaj dużo.

Typ ogólnie jest odklejony i jedyne co próbuje to sianie kłamstw bez pokrycia.

Jesteś nędznym lakiernikiem, bo wyśmiewałeś i szydziłeś z ludzi biedniejszych. A jak chłop jeździł za granicę zarobić na własny biznes, to równałeś go z gównem, twierdząc, że do niczego się nie nadaje.
Tak, okazałeś się śmiesznym głupkiem.
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
464
Dla blacka dalej jestem nędznym lakiernikiem, bo jak mogę pracować na etacie zamiast mieć swoją firmę.

Normalnie, bo nie mam tego zawodu wyuczonego i nigdy nie sądziłem że będę lakiernikiem.
Mieszkam w małej miejscowości w której już istnieją lakiernicy samochodowi, więc musiałbym konkurować o klienta którego i tak nie ma tutaj dużo.

Typ ogólnie jest odklejony i jedyne co próbuje to sianie kłamstw bez pokrycia.

No przekreca jak debil i pisze co mu wygodne i to wzzystko dla atencji ktora dostaje xD
jak ci oj przeszkadza to olej albo badz mna i specjalnie sie podpinaj pod jego wpisy zeby wkurzac innych xD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Jesteś nędznym lakiernikiem, bo wyśmiewałeś i szydziłeś z ludzi biedniejszych. A jak chłop jeździł za granicę zarobić na własny biznes, to równałeś go z gównem, twierdząc, że do niczego się nie nadaje.
Tak, okazałeś się śmiesznym głupkiem.
??? XD
Sam wyśmiałeś bnk za to że siedzi na minimalnej krajowej i że ucieka za granicę bo nie umie znaleźć lepszej pracy.
O czym ty w ogóle typie gadasz xD

Czy to nie ty z bnk wysmiewaliście pracowników Orlenu?
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
464
Dobra ja nawet nie wiem o co kaman w tej klotni do konca
Chcialem sie dowiedziec czy zarobki takie fajne jak mowia i sie tu mieszam miedzy wodke a zakaske
Nic mi do tego xd
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.152
??? XD
Sam wyśmiałeś bnk za to że siedzi na minimalnej krajowej i że ucieka za granicę bo nie umie znaleźć lepszej pracy.
O czym ty w ogóle typie gadasz xD

Czy to nie ty z bnk wysmiewaliście pracowników Orlenu?

Czereśniare, która pracowała na Orlenie a nie pracowników.
I z tego samego powodu co Ciebie, że robiła z siebie wykształconą królewnę gardzącą plebsem a okazało się, że pompuje buły do hot doga.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Czereśniare, która pracowała na Orlenie a nie pracowników.
I z tego samego powodu co Ciebie, że robiła z siebie wykształconą królewnę gardzącą plebsem a okazało się, że pompuje buły do hot doga.
Tyle że deska jest wykształcona i nie pracuje na orlenie :)
To że uwierzyłeś w bajki bnk mnie nie dziwi :)
 
Do góry