Szlachcic po raz 9 z rzędu

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.347
Nie ma żadnego dystansu, to dżungla, przetrwają najsilniejsi.

Mam wrażenie, że w ogóle nie rozumiesz o co mi chodzi.
Ja mam koło dupy Twój stosunek do mojej osoby. Dla mnie wróg numer 100 czy 150, żadna różnica. No pomyśl trochę.
Zwracam uwagę jedynie kim TY jesteś.
I staram się to uzasadnić.
Teraz rozumiesz? Wyjaśnię jeszcze dokładniej.

Nie dalej jak 2 dni temu, wywozili Cię tu na taczkach gnoju. Wyśmiewali z powodu gry i mentalności.
Mógłbym się przyłączyć i gremialnie wspierać, pewnie przez tydzień byś siedział potem jak mysz pod miotłą.
Nie zrobiłem tego.
Dlaczego?
Bo jestem przyzwoitym człowiekiem. Jeśli z Tobą normalnie rozmawiałem, nie będę udzielał wsparcia komuś, kto Cię znieważa.
Ty jesteś z kolei na tyle obłudny, że będziesz normalnie rozmawiał a potem wspierał tych, którzy nazywają innych psami czy śmieciami.
Nie chcę taki być. Może zostaliśmy inaczej wychowani.
Dlatego się od Ciebie odcinam

Nic się nie zmieniłeś, jesteś tak samo fałszywy jak na ś182, gdzie wielokrotnie podkreślałem, że Twoja działalność tu, to wyłącznie działalność prowokatora.

Twoja wola, powodzenia. Trzeba być skończonym idiotą, by Ci jakkolwiek zaufać
xD
Kto mnie wywoził na taczkach gnoju?

Możesz się przyłączać do wszystkiego nawet, tym ciekawej. Nie jesteś w stanie mi sprawić żadnej przykrości nawet gdybyś chciał :D
Genezy Twoich konfliktów nie będę zgłębiał (bo jest tego za dużo), jeśli Cię ktoś nazywa psem albo śmieciem, to tylko dlatego że sam to prowokujesz. Mnie interesuje jak się ktoś zachowuje wobec mnie, a nie wobec Ciebie. Może zostaliśmy inaczej wychowani, ale nie odetnę się od Ciebie. Jak wystąpisz do kmica o zakaz zbliżania, to będę obserwować z daleka :)

Do wszystkich co mi zaufali albo ufają - jesteście idiotami chłopaki/dziewczyny xd
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.103
xD
Kto mnie wywoził na taczkach gnoju?

Możesz się przyłączać do wszystkiego nawet, tym ciekawej. Nie jesteś w stanie mi sprawić żadnej przykrości nawet gdybyś chciał :D
Genezy Twoich konfliktów nie będę zgłębiał (bo jest tego za dużo), jeśli Cię ktoś nazywa psem albo śmieciem, to tylko dlatego że sam to prowokujesz. Mnie interesuje jak się ktoś zachowuje wobec mnie, a nie wobec Ciebie. Może zostaliśmy inaczej wychowani, ale nie odetnę się od Ciebie. Jak wystąpisz do kmica o zakaz zbliżania, to będę obserwować z daleka :)

Do wszystkich co mi zaufali albo ufają - jesteście idiotami chłopaki/dziewczyny xd

Uderzyłeś w sarkazm, ale wyszło bardzo sztucznie:)
No ale tyle Ci pozostało
Pozdrawiam serdecznie
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.103
Autokorekta ci się wywaliła xD
Typie - suport ma cie w dupie, co udowadnia fakt że dalej nie odczytali zgłoszenia na landosia xD
Jesteś największym zerem jakie ta gra widziała, przejął cie jakiś bambik na obrzeżach :)
Na forum? Mela na pysk od każdego :)

Twórz dalej swoją wizję świata, ale nawet to ci nie wychodzi.

Zgłoszenie na Landosia będzie rozpatrzone, zapewniam.
Wysłałem ponaglenie.

I znowu nie wytrzymujesz ciśnienia:)

Czy naprawdę nie widzisz jaką jesteś gliną w moich rękach? Lepię Cię jak tylko chcę. Najpierw grzecznie czekałeś na mój powrót po 2h przerwy, a teraz decyduję kiedy masz się spocić a kiedy udawać luzaka:)
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.654
Zgłoszenie na Landosia będzie rozpatrzone, zapewniam.
Wysłałem ponaglenie.

I znowu nie wytrzymujesz ciśnienia:)

Czy naprawdę nie widzisz jaką jesteś gliną w moich rękach? Lepię Cię jak tylko chcę. Najpierw grzecznie czekałeś na mój powrót po 2h przerwy, a teraz decyduję kiedy masz się spocić a kiedy udawać luzaka:)
Jakiego ciśnienia? O czym ty mówisz? XD
Ponaglenie wysłałeś tydzień temu - dalej nic :/
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.654
Miałeś być kumplem supportu - okazało się że mają cie głęboko w dupie :)
Trzeba było nie zgrywać kozaka :)
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.103
Miałeś być kumplem supportu - okazało się że mają cie głęboko w dupie :)
Trzeba było nie zgrywać kozaka :)

Nigdzie nie napisałem, że są to moi kumple. Napisałem, że mam bardzo przyjazne relacje i że załatwię zdjęcie niesłusznego bana nałożonego na Arhelana.
Czego dokonałem. Dzień później ban został zdjęty
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.654
Nigdzie nie napisałem, że są to moi kumple. Napisałem, że mam bardzo przyjazne relacje i że załatwię zdjęcie niesłusznego bana nałożonego na Arhelana.
Czego dokonałem. Dzień później ban został zdjęty
Przecież tyle mel co wtedy zebrałeś to nikt nie zebrał xD
Ban który trwa 5 dni zszedł po pięciu dniach, ale mi znajomości w supporcie xD
Ty w ogóle wierzysz w to co piszesz? XD
 
Do góry