STOP ABORCJI!

Tekawu

Chłop
Wynik reakcji
26
Zwierzęta zostały stworzone przez Boga i miały służyć za pokarm dla ludzi.
Nic w tym dziwnego nie widzę.
Nie wiem czy trollujesz, ale jak uważasz serio to za argument to iks de. To jak ten szacunek do zwierząt się u Ciebie przejawia?

I jeszcze z ciekawości - masz na myśli Księgę Rodzaju gdzie zwierzęta były stworzone przed ludźmi i nie było tam śmierci? Jak były jedzone? Czy w innego demona wierzysz?
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.198
Nie wiem czy trollujesz, ale jak uważasz serio to za argument to iks de. To jak ten szacunek do zwierząt się u Ciebie przejawia?

I jeszcze z ciekawości - masz na myśli Księgę Rodzaju gdzie zwierzęta były stworzone przed ludźmi i nie było tam śmierci? Jak były jedzone? Czy w innego demona wierzysz?

Czekaj czekaj, ale wszystko pomotałeś XD
Tak, jest to argumentem. Bóg stworzył zwierzęta na pokarm, więc nie widzę nic dziwnego w ich jedzeniu

--

Przejawia się mój szacunek tak, że gdy widzę chore - pomagam. Gdy widzę głodne - karmię.
Nie uderzę zwierzęcia, nie straszę, nie krzywdzę.
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.425
Bóg nie stworzył zwierząt na podobnej zasadzie na której harry poter nie pokonał voldemorta.

To bajki dla głupiutkich chłopczyków takich jak ty.
 

Tekawu

Chłop
Wynik reakcji
26
Zrób może Black wątek o religii bo to ciekawsze, o aborcji dyskutować z Tobą nie ma sensu; jak pisałem wcześniej rozjazd jest fundamentalny w tym co uważamy w zjawisku życia za istotne, na szczęście nie Ty o tym prawie decydujesz a społeczeństwo - również w Polsce - do tego dorośnie prędzej lub później.
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.425
Mam w dupie Twój pogląd.

No nic innego Ci nie zostaje, twoje bajeczki o starym dziadku który z nudów stworzył sobie planetę zostały zaorane przez darwina jakieś 200 lat temu.

Takim odklejeńcom jak ty pozostaje tylko zrównywanie waszych dziwnych przekonań do prawd naukowych.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.198
No nic innego Ci nie zostaje, twoje bajeczki o starym dziadku który z nudów stworzył sobie planetę zostały zaorane przez darwina jakieś 200 lat temu.

Takim odklejeńcom jak ty pozostaje tylko zrównywanie waszych dziwnych przekonań do prawd naukowych.

No no, masz rację, ziemia i życie na niej powstały wskutek wielkiego wybuchu XD XD XD XD XD
Ale najpierw to chyba coś Tobie w głowie wybuchło.

To jest właśnie wasz lewacki styl, celowo przedstawiacie wizerunek Boga jako siwego dziadka, by ośmieszyć wiarę w stwarzanie.
Oby Bóg Ci wybaczył, bo ode mnie wybaczenia nie otrzymasz
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.425
No no, masz rację, ziemia i życie na niej powstały wskutek wielkiego wybuchu XD XD XD XD XD
Ale najpierw to chyba coś Tobie w głowie wybuchło.

To jest właśnie wasz lewacki styl, celowo przedstawiacie wizerunek Boga jako siwego dziadka, by ośmieszyć wiarę w stwarzanie.
Oby Bóg Ci wybaczył, bo ode mnie wybaczenia nie otrzymasz
mogę nazywać tego waszego bożka pustynnym demonem, lepiej?
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.198
I w tym momencie skończyłem z Tobą dyskusję na ten temat.
Mój błąd, że głupka i chama, który szydzi z wierzeń innych, próbowałem potraktować poważnie.

I to coś próbuje uczyć innych wolności i tolerancji.
 

Angesolife

Kapitan Indygo
Wynik reakcji
59
Nie no ten Black Snow jest upośledzony ewidentnie. Do tego nie ma życia, bo odpisuje po 2 minutach maks. A jak ktoś odejdzie od forum na kilka godzin to twierdzi, że zawinął się, bo nie ma argumentów. I weź dyskutuj z takim klasycznym cymbałem. Szkoda czasu z tego co widze. @Isarisu ma rację. Do tego @Bl-ack sno-w nie może przeżyć, że zarabia na lakierni mniej od kolegi. Masakra.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.198
Nie no ten Black Snow jest upośledzony ewidentnie. Do tego nie ma życia, bo odpisuje po 2 minutach maks. A jak ktoś odejdzie od forum na kilka godzin to twierdzi, że zawinął się, bo nie ma argumentów. I weź dyskutuj z takim klasycznym cymbałem. Szkoda czasu z tego co widze. @Isarisu ma rację. Do tego @Bl-ack sno-w nie może przeżyć, że zarabia na lakierni mniej od kolegi. Masakra.

Zamknij pysk troglodyto. Daj coś w temacie albo pal wrotki
 

Angesolife

Kapitan Indygo
Wynik reakcji
59
Zamknij pysk troglodyto. Daj coś w temacie albo pal wrotki
Masz ewidentnie problem z agresją i kompleks małego fiutka. Aż tak Cię boli, że nie osiągnąłeś tyle co @Isarisu i wylewasz swoje żale na forum? To co miałem do powiedzenia w temacie to przekazałem. Inna sprawa jest to, że do Ciebie nie dotrze nic, bo zamknąłeś się jak to stwierdziłeś w swoich przekonaniach i piwnicy.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.198
Masz ewidentnie problem z agresją i kompleks małego fiutka. Aż tak Cię boli, że nie osiągnąłeś tyle co @Isarisu i wylewasz swoje żale na forum? To co miałem do powiedzenia w temacie to przekazałem. Inna sprawa jest to, że do Ciebie nie dotrze nic, bo zamknąłeś się jak to stwierdziłeś w swoich przekonaniach i piwnicy.

Weź dewiancie przestań się interesować moją seksualnością.
Kim Ty jesteś, że za cel działalności w necie obrałeś kierunek rozmów o jakichś 'fiutkach'.
Brzydzę się Tobą.
Nie pisz, nie dzwoń
 

Angesolife

Kapitan Indygo
Wynik reakcji
59
Weź dewiancie przestań się interesować moją seksualnością.
Kim Ty jesteś, że za cel działalności w necie obrałeś kierunek rozmów o jakichś 'fiutkach'.
Brzydzę się Tobą.
Nie pisz, nie dzwoń
Brak słów na te Twoje urojenia i strzały w powietrze.
Widzę, że rozumek słabo pracuje.
Na takich jak Ty we Francji mówi się les incompétent...
 
Do góry