Przywilej - nagroda

przemekWWE

Chłop
Wynik reakcji
0
Witam. Za wykonaniu kilku zadań dostałem nagrodę, Przywilej do rekrutacji Szlachcica : "Dodaje natychmiastowo 1 Szlachcic do Twojej wioski...."
Wymagania są spełnione, złote monety wybite. Gdy nacisnę Ukończ zadanie w Inwentarzu nic się nie pojawia.
Może miał ktoś podobny problem?
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
 

mariuszxx

Chłop
Wynik reakcji
13
Witam. Za wykonaniu kilku zadań dostałem nagrodę, Przywilej do rekrutacji Szlachcica : "Dodaje natychmiastowo 1 Szlachcic do Twojej wioski...."
Wymagania są spełnione, złote monety wybite. Gdy nacisnę Ukończ zadanie w Inwentarzu nic się nie pojawia.
Może miał ktoś podobny problem?
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
A może za mało miejsca w zagrodzie
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Witam. Za wykonaniu kilku zadań dostałem nagrodę, Przywilej do rekrutacji Szlachcica : "Dodaje natychmiastowo 1 Szlachcic do Twojej wioski...."
Wymagania są spełnione, złote monety wybite. Gdy nacisnę Ukończ zadanie w Inwentarzu nic się nie pojawia.
Może miał ktoś podobny problem?
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Przedmiot powinien już być w inwentarzu. Na przyszłość z tego typu problemami zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z supportem gry. Łatwiej jest nam przyjrzeć się wprost sytuacji na konkretnym koncie, niż liczyć, że forumowicze po opisie sytuacji odgadną o co może chodzić :)
 
Do góry