PORADNIK by LoH - świat z limitem, typu 55

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser152632
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser122807

Guest
Dla mnie taki poradniki to głupota, po co komuś ułatwiać grę, jak ma choć trochę oleju w głowie to wymyśli lek na swoją okolicę, a jak ktoś jest zbyt tępy to cóż, kogoś trzeba farmić..
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem zdecydowanie PRZECIW wszelkim poradnikom sam do tego dochodziłeś LoH'u i wiesz ile nad tym pracowałeś i ile miałeś satysfakcji jak osiągnąłeś pierwszą TOP'ke ja osobiście musze mieć zupełbnie inną taktyke gdyż u mnie lata 30 lk + i mam połowe limit _ jeszcze 100 pika i miecza.... a farmie dzień i wstaje w nocy... więc jest to taktyka do BARDZO DOBREJ okolicy. Tyle ode mnie.
 

DeletedUser

Guest
Jak można napisać poradnik po paru dniach gry na nowych ustawieniach??
To tak jak by napisać poradnik do seksu wzorując się na ręcznych robótkach.

I jak mozna na swiecie z limitem nie wyfarmić limitu w ciągu 24h??
 

DeletedUser161152

Guest
Bardzo dobry poradnik ale zgodzę się z graczami Farmie Zwiadem i N O O Bhar ,że graczom ułatwiłeś grę.Wiadomo ,że niektórzy może to oleją ale wiadomo ,że jesteś raczej graczem wyróżniającym się bo na dość wielu światach Cię można było spotkać.Może nie dopisuj już nic więcej do późniejszego etapu gry bo wiele osób skorzysta z niego pewnie.Może jeszcze kiedyś wrócisz do tej gry i będziesz żałował ,że napisałeś ten poradnik.Różnie bywa.
 

DeletedUser

Guest
I jak mozna na swiecie z limitem nie wyfarmić limitu w ciągu 24h??

Gwarantuję, że jakieś 85-90% graczy na serwerze nie wyfarmia swojego limitu ;)

Co do poradnika - jest dobry, ale ciężko teraz powiedzieć co się najbardziej opłaca. Tu trzeba bardziej myśleć niż na zwykłych światach, nie wystarczy siedzieć non stop i farmić, jeszcze więcej zależy od okolicy, więc od zwykłego szczęścia.
 

DeletedUser161050

Guest
Jak można napisać poradnik po paru dniach gry na nowych ustawieniach??
To tak jak by napisać poradnik do seksu wzorując się na ręcznych robótkach.

I jak mozna na swiecie z limitem nie wyfarmić limitu w ciągu 24h??

Register . un porte moe dela seniorita??? :confused:
Po firsze; twoje porownanie jest bledne i gdybym mial byc szczery i szczerszy to porownalbym;

"Jak można napisać poradnik po paru dniach gry na nowych ustawieniach??
To tak jak by napisać poradnik do seksu z latynoską jeszcze przed dojściem do robótek ręcznych??:confused:)

nalezy tutaj dodac latynoske zeby odroznic ten swiat od innych. :eek:

Po turke; Mozna choc ja z poczatku myslalem ze jestem wyjatkowy jak szarpnalem sie o limit... :(

Ja jestem zdecydowanie PRZECIW wszelkim poradnikom sam do tego dochodziłeś LoH'u i wiesz ile nad tym pracowałeś i ile miałeś satysfakcji jak osiągnąłeś pierwszą TOP'ke ja osobiście musze mieć zupełbnie inną taktyke gdyż u mnie lata 30 lk + i mam połowe limit _ jeszcze 100 pika i miecza.... a farmie dzień i wstaje w nocy... więc jest to taktyka do BARDZO DOBREJ okolicy. Tyle ode mnie.

Tak jest !! Zamknąć SZKOŁY !! spalić koŚCIOŁYY !! spalić WSZYSTKIE MUZEA !! - a Harrego pottera przeczytales!! Taaak przelecialem go calego !!

Jesli ktos chce sie uczyc to niech sie uczy od najlepszych, a nie traci kolejne x lat aby dojsc do tego samego wniosku... damn it... :confused: :D
 

DeletedUser

Guest
Jak można napisać poradnik po paru dniach gry na nowych ustawieniach??
To tak jak by napisać poradnik do seksu wzorując się na ręcznych robótkach.

I jak mozna na swiecie z limitem nie wyfarmić limitu w ciągu 24h??

normalnie można tego nie wyfarmić , wszystko zalezy od okolicy
 

DeletedUser

Guest
Powiedzcie mi jak Wy niby farmicie ten limit?
Mam 70lk, które latają bez przerwy i wczoraj miałem wyfarmione 24/31 , a dzisiaj rano miałem 18/40, a teraz mam 16/40. Mi zamiast rosnąć, spada.
 

DeletedUser

Guest
Powiedzcie mi jak Wy niby farmicie ten limit?
Mam 70lk, które latają bez przerwy i wczoraj miałem wyfarmione 24/31 , a dzisiaj rano miałem 18/40, a teraz mam 16/40. Mi zamiast rosnąć, spada.

No i tylko cieszyc sie ze mozesz farmic he he

A ja tez musze podziekowac za ten poradnik, nie tyle co do sposobu rozwijania, ale jak juz jeden poprzednik nie ukonczylem samouczka he he. Tak wiec mailem gorszy start jak wiekszosc zapewne, a teraz troche surowcow sie przydalo:)
 

DeletedUser161152

Guest
Kij Do Szczotki napisał:
Powiedzcie mi jak Wy niby farmicie ten limit?
Mam 70lk, które latają bez przerwy i wczoraj miałem wyfarmione 24/31 , a dzisiaj rano miałem 18/40, a teraz mam 16/40. Mi zamiast rosnąć, spada.

Bardzo mnie dziwi to co piszesz.Jak może spadać a nie rosnąć.Moim zdaniem może najwyżej stać w miejscu.No chyba ,że to może być przyczyna jakiegoś wulgaryzmu na pw ,coś się z serverem może dzieje albo nie doliczyli czegoś jeszcze.
 

DeletedUser

Guest
Bardzo mnie dziwi to co piszesz.Jak może spadać a nie rosnąć.Moim zdaniem może najwyżej stać w miejscu.No chyba ,że to może być przyczyna jakiegoś wulgaryzmu na pw ,coś się z serverem może dzieje albo nie doliczyli czegoś jeszcze.

24h po sfarmieniu wioski zdobycz Ci się resetuje :)

Jeśli nie zalogujesz się np. przez dwa dni na plemiona, to limit będzie wynosił np. 0/50000 ;)
 

DeletedUser

Guest
Mi się nie resetuje. Co jakiś czas mi spada o kilka k, ale również rośnie od razu gdy coś sfarmię.

Powiedzcie mi jak Wy farmicie limit z taką łatwością? Bo tak czy siak nie ma opcji, abym dnia wyfarmił 40k.
 

DeletedUser

Guest
Czyli Ci się właśnie resetuje - to co spadnie, to ilość surowców jakie sfarmiłeś o tym czasie dnia poprzedniego :)

Limit rośnie zgodnie ze wzorem, więc tu akurat niczego dziwnego nie ma..

Obecnie niewielu graczy wykorzystuje maksymalne możliwości limitu, więc nie masz się czym przejmować.. trzeba mieć dobrą okolicę + ładnie rozłożyć zdobywane surowce pomiędzy wojsko, a kopalnie.
 

DeletedUser

Guest
Powiedzcie mi jak Wy niby farmicie ten limit?
Mam 70lk, które latają bez przerwy i wczoraj miałem wyfarmione 24/31 , a dzisiaj rano miałem 18/40, a teraz mam 16/40. Mi zamiast rosnąć, spada.
Limit Ci rośnie, to ta liczba po prawej stronie, po ukośniku.
Po lewej stronie, przed ukośnikiem to liczba, jaką już z limitu sfarmiłeś.
 

DeletedUser152632

Guest
ETAP 2 500 - 1000

Ten etap jest strasznie nudny, a jedyne co trzeba robić, to rozsądnie myśleć, ponieważ musimy wyprodukować jak najmniej LK i farmić nią tak by, przed zakończeniem jednej budowli starczało Nam na kolejną i by spokojnie wyfarmić limit.

Jedyne co budujemy to EKO, lecz nie podam wartości jaka ma być, jako że wszystko zależy od Was jak i okolicy, czasu jaki włożycie etc. Wiadomo też że w miarę potrzeb podnosimy spichlerz jak i zagrodę.

Średnio Eko powinno wyglądać 23/23/19 - okolica/czas więc +/-

Dużym plusem podczas limitu jest rynek - teraz na prawdę się przydaję, w moim przypadku 3 kupców praktycznie caly czas jest w drodzę, w zależności co stawię, handluję żelazo za drewno jak cegielnie - a za glinę przy tartaku.

Co mogę więcej powiedzieć, zachęcam do zakupu KP jako że dużo pomaga, chociażby wielu graczy farmi za pomocą skryptów - troche się na nich znam, ale osobiście nie używam jako że głównie gram z telefonu, ale dam Wam byście mogli szybciej farmić.

1. Wyszukuję barbarki na mapie - wklejamy go do paska skrótów, klikamy mape, ustawiamy rozmiar 30/30 i klikamy go - zawartość okienka kopiujemy.

javascript:var barb_size={min:0,max:0};var village_size={min:0,max:21};var author="dalesmckay@gmail.com";var minVer="7.0";var win=(window.frames.length>0)?window.main:window;var ver=win.game_data.version.match(/[d|.]+/g);if(!ver||(parseFloat(ver[1])<minVer)){alert("This script requires v"+minVer+" or higher.\nYou are running: v"+ver[1]);}else{if(win.game_data.screen=="map"){var coords=[];var col,row,coord,village,player,points;for(row=0;row<TWMap.size[1];row++){for(col=0;col<TWMap.size[0];col++){coord=TWMap.map.coordByPixel(TWMap.map.pos[0]+(TWMap.tileSize[0]*col),TWMap.map.pos[1]+(TWMap.tileSize[1]*row));if(coord){village=TWMap.villages[coord.join("")];if(village){player=null;if(parseInt(village.owner||"0",10)){player=TWMap.players[village.owner];}points=parseInt(village.points.replace(".",""),10);if(player){if(player.name!=win.game_data.player.name){if((!village_size.min||(points>=village_size.min))&&(!village_size.max||(points<=village_size.max))){coords.push(coord.join("|"));}}}else{if((!barb_size.min||(points>=barb_size.min))&&(!barb_size.max||(points<=barb_size.max))){coords.push(coord.join("|"));}}}}}}alert(coords.join(" "));}else{alert("Run this script from the Map.\nRedirecting now...");self.location=win.game_data.link_base_pure.replace(/screen=/i,"screen=map");}}void(0);

2. Wpisuję coordy w placu - sposób instalacji taki sam, zawartość tamtego okienka które skopiowaliśmy wklejamy zamiast napisu "TUTAJ"

javascript:function%20end(){c='TUTAJ';var%20d=document;if(window.frames.length>0)d=window.main.document;url=d.URL;if(url.indexOf('screen=place')==-1)alert('This%20script%20needs%20to%20be%20run%20from%20the%20rally%20point');a=c.match(/(\d+\|\d+)/g);b=a[Math.round(Math.random()*(a.length-1))].split("|");d.forms[0].x.value=b[0];d.forms[0].y.value=b[1];d.forms[0].spear.value=0;d.forms[0].sword.value=[0];d.forms[0].axe.value=[0];d.forms[0].spy.value=0;d.forms[0].light.value=[2];d.forms[0].heavy.value=[0];d.forms[0].ram.value=[0];d.forms[0].catapult.value=0;d.forms[0].snob.value=0;d.forms[0].archer.value=0;d.forms[0].marcher.value=0;d.forms[0].knight.value=0;}end();

Teraz w placu klikamy skrypt - Napad - ok i wysylą nam wojsko kolejno na farmy.

Polecam Wam Operę z włączonymi skrótami jednoklawiszowymi, tzn instalujemy OPERE - najlepiej najnowszą
USTAWIENIA -> PREFERENCJE -> ZAAWANSOWANE -> Mysz i klawiatura i zaznaczamy okienko ze skrótami jednoklawiszowymi.
- Dzięki temu możemy za pomocą "2" przechodzić pomiędzy kartami.

Mamy zainstalowane skrypty i włączone "2" więc możemy za pomocą "rolki" w myszce otworzyć kilka placów, za pomocą 2 i kliknięciem na skrypt w każdej karcie wpisać coordy, i znowu za pomocą 2 i kliknięcia na Napad, kolejno powtarzając to na OK - rozesłać szybko wojsko - wiem że wygląda to skomplikowanie ale w zastosowaniu jest banalnie proste ;))
 

DeletedUser

Guest
Love , musze ci podziękowac bo dzieki tobie na etapie 500+ pkt zrobilem dokonca samouczek i wlasnie przed chwila otrzymalem po 250 kazdego sura xD (zapomnialem poprostu ze 2 razy dostaje sie prezent a nie jeden raz) Bóg zaplac za ten poradnik xD

ja nawet nie wiedziałem że 2 razy dostaje się prezent:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie taki poradniki to głupota, po co komuś ułatwiać grę, jak ma choć trochę oleju w głowie to wymyśli lek na swoją okolicę, a jak ktoś jest zbyt tępy to cóż, kogoś trzeba farmić..

hahahahahahahahahaha


Love or Hate

Ja to mysle ze pierwsze powinienes zagrac na takim stylu na 2-3 swiatach do przynajmniej 500wsi - w miedzyczasie doszlifowac start na nowych ktore powstaja tak do 5-10 wsi - jednoczesnie cisnac na jakims na ktorym trzymasz topke majac kilka set wsi no a potem mozesz jakis logiczny poradnik napisac .

Ten temat to bardziej by pasowal bys go zalozyl na sw 55 zatytułowany - Krok po kroku mojej gry na sw 55....

a tak to troche bez sensu - nie uważasz?? no chyba ze chcesz sie wylansowac jako pro gracz ktory rekord ma 10 wsi... a pisze poradniki - no chyba ze czegos nie wiem...(

tak czy siak na pewno sie nad tym napracowales i zapewne komus to pomoze za co plus dla Ciebie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry