Oszustwo - bezczelne i jawne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser209423
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser209423

Guest
@kmic
@Lateralis

Nie wiem kogo jeszcze oznaczyć, ale wy macie taką władzę, że to wystarczy.

Mam do was pytanie ja i zwracam się również w imieniu wielu innych graczy, gdyż na forum jest w tej sprawie duże zamieszanie: kiedy zajmiecie się oszustami?

Ja rozumiem wszystko, że czasem nie ma dowodów, że niektórzy stosują techniki które nie pozwalają ich wychwycić. I ok, takie czasy, trzeba się liczyć, że duża część umknie.

Ale zuchwalstwo niektórych, zwłaszcza byłych członków Supportu (może przez to czują się nietykalni) jest po prostu niebywałe.
Piszę tutaj, bo to tutaj na forum publicznie osoby których to dotyczy przyznały się do oszustwa.

Ja nie wiem co jeszcze trzeba zrobić, żebyście w końcu zareagowali. Toż oni plują nam i wam prosto w ryj i się z tego śmieją.

Powiedzcie czy jest sens wykupować konto premium, tracić forsę i czas, skoro mamy być robieni w wała?
Okażcie nam szacunek i zbanujcie obu tych oszustów, którzy od początku świata niszczą innym jakakolwiek rozgrywkę.

O kim mówię?

Mamy dwóch bohaterów oszustwa: @markopolo19 i @Kanarinios.

Grają w jednym plemieniu, znają się z poprzednich światów.
Gracz @Kanarinios. kończył świat 182, więc nie planował grać tu na 186.
Zapytany na forum, publicznie, po co wbił na świat 186.
Oto odpowiedź:

Screenshot_20230201-205559~2.png

Zrobiło się zamieszanie

Poczekali zatem 3 tygodnie i co zrobili?

Screenshot_20230201-205408~2.png


Wioska zrobiona i zgodnie z zapowiedzią oszustwa, przejęta.

Nie wiem jakie dowody są jeszcze potrzebne, żeby kogoś takiego zbanować. Macie czarno na białym.
Kiedy uczciwi ludzie w końcu będą mogli normalnie grac?
 

DeletedUser209423

Guest
Myślisz że coś ktoś z tym zrobi?

Zobaczymy
Można codziennie wieczorem puścić fejka na @markopolo19 i będzie widać czy jest reakcja supportu.

Jest czarno na białym przyznanie się.
Ja rozumiem nawet ludzi, którzy jakoś się kryją i kombinują. A tu wprost bezczelnie jeszcze się z tego śmieją
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
@Bl-ack Sno-w na próżno twoja walka i ten temat.
&1 pkt 5 zasad
InnoGames nie ponosi odpowiedzialności za działania lub komentarze użytkowników w grze oraz innych platformach. Treści użytkowników mogą zostać usunięte bez uprzedniego ostrzeżenia, powiadomienia i konieczności podania przyczyny, jeśli zostaną uznane za naruszające nasze zasady.
 

DeletedUser209423

Guest
@Bl-ack Sno-w na próżno twoja walka i ten temat.
&1 pkt 5 zasad

Ale co ten punkt zasad ma do tego co ja zgłaszam?
Chyba go za bardzo nie rozumiesz.
Ten punkt oznacza, że jak będziesz wklejał tu jakieś bzdury np rasistowskie, to InnoGames nie bierze tego na klatę. Bo i jaka w tym ich wina.
Ale jeśli ktoś się przyznaje do oszustwa w grze, to już jak najbardziej ich to dotyczy
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
To ma się do rzeczy że napisali tylko posta, komentarz.
Nie ukarzą gracza na podstawie jego wpisu na forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry