Najlepszy gracz, plemię ? Wasze typy

Polakumie

Chłop
Wynik reakcji
11
Podbijam, w jutrze sie nie udało zadomowić i gra sie teraz z najlepszym frontowcem s178 - hiperinflacja. Jak jedna decyzja i kłamstwami można sobie zniszczyć reputację, oto przykład.

Black widzę nowe konto, zapraszam na pw w celu wyjaśnienia sytuacji bo Sroksi i morfus chyba Ci nakłamali ostro skoro ich bronisz, a piętnujesz kosiarzy.

Gracz - tutens
Plemie - p!
Kosiara - Sroksi
Clown - poza konkurencja jest Black.
oj szczepciu xD
 
Wynik reakcji
542
Nie interesuj się, idz ludziki z kasztanow robić na przyrke, wnioskuję ze jesteś z tych roczników i próbujesz zabłysnąć dennymi hasłami.
 

hiszpan01wg

Chłop
Wynik reakcji
1
Widzę, że jak zwykle najwięcej pretensji do siebie mają osoby, które najwcześniej rozpoczęły grę na tym świecie.
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.157
możecie mówić co chcecie, ale fakty mówią same za siebie: rzucili się na niego jak psy na mięso

htfu
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
mchamer znowu pojechany? kto tym razem zjada nam kolege jak go akurat nie ma na koncie?
 

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
mchamer znowu pojechany? kto tym razem zjada nam kolege jak go akurat nie ma na koncie?


Wy jakoś zebraliscie ode mnie wpierdol xD
Od kiedy front zatrzymał się na mnie zbieralisvie regularny wpierdol.
Więc cytując Martę L:
Ryyyyyyyyyyjjjjj!!! XD

Przegrałem z dwoma plemionami po ponad tygodniu codziennej obrony przed ich graczami zwieńczonymi akcja połowy człony na mnie.
Miałem 3 wioski i grałem solo. Ty byś dawno spierdolił na nowy świat pajacu. Umiesz tylko szczekac i prosić wrogich graczy o dołączenie .
Nic więcej xD
 
Wynik reakcji
59.447
Wy jakoś zebraliscie ode mnie wpierdol xD
Od kiedy front zatrzymał się na mnie zbieralisvie regularny wpierdol.
Więc cytując Martę L:
Ryyyyyyyyyyjjjjj!!! XD

Przegrałem z dwoma plemionami po ponad tygodniu codziennej obrony przed ich graczami zwieńczonymi akcja połowy człony na mnie.
Miałem 3 wioski i grałem solo. Ty byś dawno spierdolił na nowy świat pajacu. Umiesz tylko szczekac i prosić wrogich graczy o dołączenie .
Nic więcej xD
mchamer co ty xD za każdym razem jak WHO mialo na tobie wyzsze morale niz 80 to traciles wioski masowo, potem dzielnie pokonywales wroga ktory mial na tobie 50 morali by zebrac kolejna przekope za miesiac jak przejales jakies wioski i morale poszly do gory
 

BambusKFC

Szlachcic
Wynik reakcji
1.058
Daj mu spokój Boh, on po prostu chciał się wyspać. Gdyby był na koncie to byśmy mu nic nie przejęli. Powinniśmy z jego decyzji być zadowoleni xd

Tam gdzie wioski traci to po prostu śpi.
 

BambusKFC

Szlachcic
Wynik reakcji
1.058
Chciałbym być kiedyś taki niezawodny jak mchujmer..

Edit. Albo jak sramok bo też jest mega kocurem..
 
Ostatnia edycja:

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
mchamer co ty xD za każdym razem jak WHO mialo na tobie wyzsze morale niz 80 to traciles wioski masowo, potem dzielnie pokonywales wroga ktory mial na tobie 50 morali by zebrac kolejna przekope za miesiac jak przejales jakies wioski i morale poszly do gory

mialem mu odpisac, ale wyjasniles co trzeba xD
 

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
mchamer co ty xD za każdym razem jak WHO mialo na tobie wyzsze morale niz 80 to traciles wioski masowo, potem dzielnie pokonywales wroga ktory mial na tobie 50 morali by zebrac kolejna przekope za miesiac jak przejales jakies wioski i morale poszly do gory
Ile razy się zdarzyło że mieli niższe morale niż 80 % raz czy dwa ? Zrobił akcje serwa rekord RO do tej pory chyba nie podbity to zdobyli ledwo dwie wioski.
Tyle na temat.
 

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
W ogóle jaka beka z was przeżywacie że nie broniłem konta.
miałem wyjebane w wasze ataki xD
Tydzień czasu nie mogliście sobie dać rady z graczem grającym solo i musieliście na mnie zrobić regularna akcje żeby mieć nadzieję że coś ugracie to wystarczyło żeby polechtac moje EGO.
Ale nie martwcie się zacząłem od nowa więc będziecie jeszcze mieli okazję żeby się wykazać XD
Nawet Wasi gracze cisnęli bekę u mnie na PW jedni z drugich XD
Sami się najlepiej oceniliście xD
 
Do góry