Najlepszy gracz świata 192

M@xi

Pikinier
Wynik reakcji
10
15 lat expa a nadal chłop, oj coś tu kręcisz koleszko
Haha, a co ma do doświadczenia w grze plakietka za posty na forum? ;|

Swoją drogą, wróciłem jakiś czas temu po dłuższej przerwie i musiałem nowe konto na forum założyć, mimo że wcześniej już takie miałem i udzielałem się co jakiś czas. Z nowym kontem mam też chłopa :)
 

uHate2SeeMe

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
438
Chłop z okolicą bez wyzwań się jara że ma top1 gdzie bot rzucił randomowo jajami na mape i nas rozlosowało xD
1688761814673.png

Trochę słaba farma jak na taką okolicę :(
 

M@xi

Pikinier
Wynik reakcji
10
A gdzie Ja napisałem, że się jaram, że jestem top?

Napisałem identyczne stwierdzenie jak ktoś kilka postów wyżej, że nominuje siebie i jeszcze 2 graczy, którzy akurat byli że Mną w top3 i dziwnym trafem do tej osoby nikt się nie przypieprzył, tylko do Mnie, gdzie ewidentnie pisałem na śmianie.

Ale, że akurat jestem Top1 i napisałem, że nominuje siebie jako najlepszego, to kogoś zabolało chyba i ma ból dupki o to, bo pewnie gdybym był na miejscu 1000+ to nikt nawet by się tym nie zainteresował co napisałem :)

A do okolicy trzeba mieć po 1 szczęście, po 2 ustawić sobie grę pod okolice, a po 3 też wiedzieć kiedy się zalogować, ale takim wielkim graczom jak wy chyba nie muszę tego tłumaczyć.
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.227
Nie przesadzajmy by z chłopem się kłócić. Jak zaczną się przejęcia zniknie w rankingu i swiat o nim zapomni.
 

M@xi

Pikinier
Wynik reakcji
10
:D

Bardzo często stawiam sobie cele i wpisuje w profil, żeby mieć większą motywację do osiągnięcia ich. Jak coś się da publicznie, to większa determinacja, żeby to osiągnąć a ten cel miałem wpisany już chwilę przed jego osiągnięciem.


@Ar3sik Ja tylko wyraziłem swoje zdanie odnośnie pytania w temacie i to nawet bardziej na śmianie, a to Ty się przyczepiłeś i zacząłeś cała dyskusję ;)
 

uHate2SeeMe

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
438
:D

Bardzo często stawiam sobie cele i wpisuje w profil, żeby mieć większą motywację do osiągnięcia ich. Jak coś się da publicznie, to większa determinacja, żeby to osiągnąć a ten cel miałem wpisany już chwilę przed jego osiągnięciem.


@Ar3sik Ja tylko wyraziłem swoje zdanie odnośnie pytania w temacie i to nawet bardziej na śmianie, a to Ty się przyczepiłeś i zacząłeś cała dyskusję ;)

Po prostu ego boy z Ciebie który jest nn
 

Yamete Kudasai

Łucznik
Wynik reakcji
603
Kolega przy takiej okolicy farmi tylko po 100k i buduje eko do 22 poziomu i potem coś pisze XD co za dzban
Pochwal się ilością Lk jak będziesz miał chociaż 80% tego co ja to ci oficjalnie zaklaszczę jajami :D

ps. poproszę nagranie z obs'a gdzie wciskasz co najmniej 3 razy f5 a nie że taki chojrak i w właściwościach podkręcisz sobie ilości :D
 
Ostatnia edycja:

M@xi

Pikinier
Wynik reakcji
10
Ahh :) Powiem Wam, że odpocząłem dzisiaj, trochę złapałem słoneczka, siadam sobie na forum obczaić a tu doszli kolejni "wielbiciele", "wielbicielki" o_O

Ok, ustawcie się po kolei, żeby nikt w<3ierdolu dwa razy nie dostał <nonono>


A tak serio.

Co Wy się tak do Mnie przyczepiliście? :D Ja wiem, że to jest FO i trzeba komuś zawsze pocisnąć, ale na dobrą sprawę to nic specjalnego nie napisałem :D


Ok, jedziemy

@GlipluśBimbrownik

W jakimś procencie masz rację co do 2 części zdania, bo o ile ego boyem bym się nie nazwał - bardziej ambitnym, starym graczem, który wrócil po długiej przerwie, który chce o sobie przypomnieć :)
Co do no name to mogę się z Tobą zgodzić. Kilka lat przerwy, które miałem sprawiło, że kojarzą Mnie tylko gracze, którzy grali od pierwszych światów. Napewno gracze pokroju Farmie Zwiadem, Keymil LoveOrHate czy Shaq mogli by potwierdzić, że ktoś taki jak M@xi chwilę temu sobie pykał, więc dla Was mogę być totalnym nn


@boh12prawdziwy

Na szczęście ani 1 skryptu [legalnego] nie zdążyłem jeszcze nawet uruchomić <rotfl>


@Yamete Kudasai

Nic do Ciebie nie mam, ale skoro już poświęciłeś mi chwilę uwagi.

"I potem coś pisze" czyli co ? Napisałem na śmianie, ze nominuję Siebie jako najlepszego gracza i gównoburza.

Słowo najlepszy gracz można interpretować na wiele sposobów. A tej chwili jestem numerem 1 w rankingu wg punktów i to jest niepodważalne. Mam okolice jaka mam i mogę sobie pozwolić na niektóre rzeczy, których przy bardziej wymagającej okolicy nie mógłbym się podjąć.

Nigdzie nie pisałem, że jestem najlepszym farmerem, czy że mam najwięcej LK, wiec wybacz nie podam Ci żadnych screenów czy filmików, bo nie to jest tematem. Chcesz przegadać temat lekkiej i farmienia, to napisz priv.

Swoja drogą, mogę mieć dobra okolice, ale nikt nie myśli nad tym, że nie mogę dać z siebie 100% w farmieniem, bo sprawy prywatne - praca, rodzina - sprawiają, że nie mogę i nie chcę wycisnąć tyle ile bym mógł.


@PanDa?

Wiem, że to ironia, ale mimo wszystko dzieki i jest w tym sporo racji co napisałeś. Nie byłbym top, tylko top1000 to byśmy tu nie rozmawiali i też jestem zdania, że plrmiona to mimo wszystko gra strategiczna i trzeba umieć się zaadaptować do sytuacji na świecie i okolicy .

PS: Gdybym miał się się tym wszystkim przejmować, to nie zawitałbym na forum, tylko sobie spokojnie grał swoje. Wiem, ze Mnie nie znacie, ale jeszcze przez pewien czas będziecie musieli podziwiać moj paskudny nick na top1, poki @TibijskiGracz nie pistawi pałacu, bo jest na dobrej drodze do tego. Więc milej soboty i więcej luzu ;)

Pozdro
 
Wynik reakcji
39
M@xi, to samo jest ze mną. Nie bedę nawet sie z tymi dzieciakami wykłócał, bo jak ja robiłem top1, to oni jeszcze na chleb mówili beep
 

POCZATEK I KONIEC

Szlachcic
Wynik reakcji
14.006
Ahh :) Powiem Wam, że odpocząłem dzisiaj, trochę złapałem słoneczka, siadam sobie na forum obczaić a tu doszli kolejni "wielbiciele", "wielbicielki" o_O

Ok, ustawcie się po kolei, żeby nikt w<3ierdolu dwa razy nie dostał <nonono>


A tak serio.

Co Wy się tak do Mnie przyczepiliście? :D Ja wiem, że to jest FO i trzeba komuś zawsze pocisnąć, ale na dobrą sprawę to nic specjalnego nie napisałem :D


Ok, jedziemy

@GlipluśBimbrownik

W jakimś procencie masz rację co do 2 części zdania, bo o ile ego boyem bym się nie nazwał - bardziej ambitnym, starym graczem, który wrócil po długiej przerwie, który chce o sobie przypomnieć :)
Co do no name to mogę się z Tobą zgodzić. Kilka lat przerwy, które miałem sprawiło, że kojarzą Mnie tylko gracze, którzy grali od pierwszych światów. Napewno gracze pokroju Farmie Zwiadem, Keymil LoveOrHate czy Shaq mogli by potwierdzić, że ktoś taki jak M@xi chwilę temu sobie pykał, więc dla Was mogę być totalnym nn


@boh12prawdziwy

Na szczęście ani 1 skryptu [legalnego] nie zdążyłem jeszcze nawet uruchomić <rotfl>


@Yamete Kudasai

Nic do Ciebie nie mam, ale skoro już poświęciłeś mi chwilę uwagi.

"I potem coś pisze" czyli co ? Napisałem na śmianie, ze nominuję Siebie jako najlepszego gracza i gównoburza.

Słowo najlepszy gracz można interpretować na wiele sposobów. A tej chwili jestem numerem 1 w rankingu wg punktów i to jest niepodważalne. Mam okolice jaka mam i mogę sobie pozwolić na niektóre rzeczy, których przy bardziej wymagającej okolicy nie mógłbym się podjąć.

Nigdzie nie pisałem, że jestem najlepszym farmerem, czy że mam najwięcej LK, wiec wybacz nie podam Ci żadnych screenów czy filmików, bo nie to jest tematem. Chcesz przegadać temat lekkiej i farmienia, to napisz priv.

Swoja drogą, mogę mieć dobra okolice, ale nikt nie myśli nad tym, że nie mogę dać z siebie 100% w farmieniem, bo sprawy prywatne - praca, rodzina - sprawiają, że nie mogę i nie chcę wycisnąć tyle ile bym mógł.


@PanDa?

Wiem, że to ironia, ale mimo wszystko dzieki i jest w tym sporo racji co napisałeś. Nie byłbym top, tylko top1000 to byśmy tu nie rozmawiali i też jestem zdania, że plrmiona to mimo wszystko gra strategiczna i trzeba umieć się zaadaptować do sytuacji na świecie i okolicy .

PS: Gdybym miał się się tym wszystkim przejmować, to nie zawitałbym na forum, tylko sobie spokojnie grał swoje. Wiem, ze Mnie nie znacie, ale jeszcze przez pewien czas będziecie musieli podziwiać moj paskudny nick na top1, poki @TibijskiGracz nie pistawi pałacu, bo jest na dobrej drodze do tego. Więc milej soboty i więcej luzu ;)

Pozdro
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

Yamete Kudasai

Łucznik
Wynik reakcji
603
Ahh :) Powiem Wam, że odpocząłem dzisiaj, trochę złapałem słoneczka, siadam sobie na forum obczaić a tu doszli kolejni "wielbiciele", "wielbicielki" o_O

Ok, ustawcie się po kolei, żeby nikt w<3ierdolu dwa razy nie dostał <nonono>


A tak serio.

Co Wy się tak do Mnie przyczepiliście? :D Ja wiem, że to jest FO i trzeba komuś zawsze pocisnąć, ale na dobrą sprawę to nic specjalnego nie napisałem :D


Ok, jedziemy

@GlipluśBimbrownik

W jakimś procencie masz rację co do 2 części zdania, bo o ile ego boyem bym się nie nazwał - bardziej ambitnym, starym graczem, który wrócil po długiej przerwie, który chce o sobie przypomnieć :)
Co do no name to mogę się z Tobą zgodzić. Kilka lat przerwy, które miałem sprawiło, że kojarzą Mnie tylko gracze, którzy grali od pierwszych światów. Napewno gracze pokroju Farmie Zwiadem, Keymil LoveOrHate czy Shaq mogli by potwierdzić, że ktoś taki jak M@xi chwilę temu sobie pykał, więc dla Was mogę być totalnym nn


@boh12prawdziwy

Na szczęście ani 1 skryptu [legalnego] nie zdążyłem jeszcze nawet uruchomić <rotfl>


@Yamete Kudasai

Nic do Ciebie nie mam, ale skoro już poświęciłeś mi chwilę uwagi.

"I potem coś pisze" czyli co ? Napisałem na śmianie, ze nominuję Siebie jako najlepszego gracza i gównoburza.

Słowo najlepszy gracz można interpretować na wiele sposobów. A tej chwili jestem numerem 1 w rankingu wg punktów i to jest niepodważalne. Mam okolice jaka mam i mogę sobie pozwolić na niektóre rzeczy, których przy bardziej wymagającej okolicy nie mógłbym się podjąć.

Nigdzie nie pisałem, że jestem najlepszym farmerem, czy że mam najwięcej LK, wiec wybacz nie podam Ci żadnych screenów czy filmików, bo nie to jest tematem. Chcesz przegadać temat lekkiej i farmienia, to napisz priv.

Swoja drogą, mogę mieć dobra okolice, ale nikt nie myśli nad tym, że nie mogę dać z siebie 100% w farmieniem, bo sprawy prywatne - praca, rodzina - sprawiają, że nie mogę i nie chcę wycisnąć tyle ile bym mógł.


@PanDa?

Wiem, że to ironia, ale mimo wszystko dzieki i jest w tym sporo racji co napisałeś. Nie byłbym top, tylko top1000 to byśmy tu nie rozmawiali i też jestem zdania, że plrmiona to mimo wszystko gra strategiczna i trzeba umieć się zaadaptować do sytuacji na świecie i okolicy .

PS: Gdybym miał się się tym wszystkim przejmować, to nie zawitałbym na forum, tylko sobie spokojnie grał swoje. Wiem, ze Mnie nie znacie, ale jeszcze przez pewien czas będziecie musieli podziwiać moj paskudny nick na top1, poki @TibijskiGracz nie pistawi pałacu, bo jest na dobrej drodze do tego. Więc milej soboty i więcej luzu ;)

Pozdro
Kocham cie
 
Do góry