Najbardziej gówniane plemiona świata 194

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 849153659
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 849167984

Guest
Chociaż może był moment, gdy myślałem, że jesteś spoko gość.
Moment
Szybko przyszła refleksja
 

Deleted User - 849167984

Guest
Pokoju Czubów jeszcze nie zamknęli?
Poszalej sobie póki kaftana nie założyli

Jeśli masz taką opinię o osobach chorych, to jesteś nie tylko starym pierdzielem, ale w dodatku starym głupim pierdzielem.
Zmień pampersa
 

Deleted User - 849167984

Guest
O czym rozpisywałem pojebie ?
O twojej chorobie psychicznej nie trzeba pisac bo każdy ja widzi.
Biedny jesteś.Wspolczuje ci. Może pomysł by cię weterynarz uśpił
Byś się nie męczył i ludzi byś nie męczył swoimi wysrywami

Pisałeś, że dorobił się w Anglii jakiejś rudery, ale sypie się wszystko na łeb i remontuje.
Zatem kulturalnie zapytałem czy ruderę wyremontował a Ty się ciskasz jakbym Ci tajemnicę rodzinną wyjawił
 

Deleted User - 849167984

Guest
Czytasz ty czasem sam siebie:)
Tak szczerze psi kutas jesteś I moja godność osobistą nie pozwala mi dyskutować z toba

Czytam nie tylko swoje wpisy, ale i Twoje. To z nich dowiedziałem się o ruderze. No przecież gołąb pocztowy tej informacji mi nie przyniósł.

Godność osobista? Człowieku, nie rób sobie żartów.
Jaką Ty masz niby godność?
W ramach tej godności obrażasz ludzi zmagających się z problemami psychicznymi i nazywasz ich czubkami?
Mamy XXI wiek, rok 2023 a ten człowiek nazywa czubkami ludzi chorych.

Masz świadomość jaka jest dziś skala tego problemu? Pomyślałeś jak czują się ludzie z tego forum nawet, którzy odważyli się skorzystać z pomocy a czytają, że są dla Ciebie czubkami?

Jesteś obrzydliwym dziadygą, któremu przyzwoity człowiek nigdy nie poda nawet ręki. Siedź w swojej zapyziałej norze i trzymaj się z dala od cywilizowanych ludzi
 

Deleted User - 849167984

Guest
Wstyd mi że z Tobą dyskutuje no ale trudno.
Pisałem że kupił dom do remontu. Chyba normalne że jak kupujesz dom czy mieszkanie to coś tam zmieniasz.
Teraz kurwino zacytuj mnie gdzie napisałem że kupił ruinę. Jak sobie to zmyśliłeś to jesteś głupim pojebem z którym nie warto zamienić 2 zdań

A to te jedno słowo tak Cię uraziło? Jedno słowo - rudera?

I poczułeś się w związku z tym tak urażony, że zacząłeś znieważać ludzi chorych?
Przeproś i odejdź
 

Deleted User - 849167984

Guest
Coś Ci poradzę. Zamiast interesować się innymi zainteresuj się swoją piękną żoną. Powietrze jej schodzi ,powinieneś iść z nią do wulkanizacji

Nie pisz do mnie
Nie dzwoń
Nie wysyłaj pocztówek

Gardzę osobami tak zniewazajacymi ludzi chorych

Bez pozdrowień
 

Deleted User - 849167984

Guest
Jedyne co Kuwejtowi wychodzi
To wychodzenie z plemienia.
Iks de
Miernota
 
Do góry