[Pasek] Masowe eksportowanie/publikowanie raportow

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser185500
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser185500

Guest
Pamiętam o istnieniu ciekawego skryptu, używanego do masowego publikowania raportów. Działał w taki sposób, by po naznaczeniu wszystkich raportów, które ktoś chce opublikować, była możliwość aktywacji skryptu i dodania spojleru do każdego raportu indywidualnie. Nie trzeba było wiec bawić sie w dodawanie spojlerów na forum, kiedy do dodania jest np. 400 raportów.

Posiada ktoś ten skrypt?
 

DeletedUser

Guest
to chyba był przerobiony skrypt z zmianą report na report_display ? :p

^.-
 

scott.ca

Szlachcic
Wynik reakcji
4.596
Jeśli chodzi o zmianę z report, na report display, to to jst ten skrypt

javascript: (function() {var ss = document.getElementById('message').value; ss = ss.replace(/report/g,"report_display"); document.getElementById('message').value = ss;})()
 

DeletedUser

Guest
Skrypt jest w pełni legalny i dopuszczony do użytkowania? Jeżeli tak to dlaczego nie został umieszczony w Skryptotece?
 

DeletedUser185500

Guest
Jeśli chodzi o zmianę z report, na report display, to to jst ten skrypt

javascript: (function() {var ss = document.getElementById('message').value; ss = ss.replace(/report/g,"report_display"); document.getElementById('message').value = ss;})()

Dzięki wielkie, już encepece mi go zapodał :)

Skrypt jest w pełni legalny i dopuszczony do użytkowania? Jeżeli tak to dlaczego nie został umieszczony w Skryptotece?

Podczepię sie pod pytanie...
 

DeletedUser185500

Guest
takie rzeczy wie się od dawna:p ale jeśli raporty Ci znikną, bo będziesz miał za dużo i nie dodasz ich do innego folderu, to Ci znikną z forum i zostanie sam spoiler:p

Fejm który dostaje sie po raportach i tak jest krótkotrwały, wiec mi to osobiście nie przeszkadza ;>
 

To Ten Nowy

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.343
Chciałbym odświeżyć temat:>
Ulepszyłby ktoś ten skrypt, żeby do każdego z raportów robił spoiler bo to katorga jak na forum trzeba dodać kilkadziesiąt-kilkaset raportów i każdy osobno brać w spoiler, byłbym wdzięczny ;}
 

DeletedUser

Guest
bez spoilerów
Kod:
javascript: (function() {var ss = document.getElementById('message').value; ss = ss.replace(/report/g,"report_display"); document.getElementById('message').value = ss;})()

z spoilerami
Kod:
javascript: (function() {var ss = document.getElementById('message').value; ss = ss.replace(/\[\/report\]/g,"\[\/report_display\]\[\/spoiler\]"); ss = ss.replace(/\[report\]/g,"\[spoiler\]\[report_display\]"); document.getElementById('message').value = ss;})()


habebis inimicum tuum na pierwszy rzut oka to co napisałeś będzie źle działało.... doda znacznik zamiast znaku -.... czy będzie spoiler potem raport nie w środku...
powinno działać..

ok moj błąd rzeczywiście działa;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
2.625
habebis inimicum tuum na pierwszy rzut oka to co napisałeś będzie źle działało.... doda znacznik zamiast znaku -.... czy będzie spoiler potem raport nie w środku...
powinno działać..


Nie wiem jak czy to działa źle czy dobrze, nie potrafię pisać programów w js, potrafię je modyfikować na tyle ile rozumiem. Ten, który wstawiłem działa, tylko na początku niepotrzebnie dodaje "[/spoiler].

Twój jest pewnie lepszy.
 

DeletedUser

Guest
no cóż i ja specem nie jestem;)
w mojej szkole co najwyzej uczyli obslugi painta:D :D


moze warto ten skrypt dodac do skryptoteki:p w koncu za czasow bryffta byl legalny i bodajze bez autora opublikowany..
mimo ze prosty to przydatny... ;)

Gdyby ktoś chciał się pobawić z JS to polecam KLIK
 
Do góry