Malejąca popularność plemion

  • Rozpoczynający wątek -Muli123-
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jak w temacie ;) zauważyliście że z dnia na dzień coraz mniej graczy w to gra ? Nie było mnie tu ok. 3-4 miesiące i już z 495 tys osób zrobiło się 345 tyś...
 

DeletedUser

Guest
Ja tam się cieszę :) mam nadzieję, że większość jest spowodowana, tą podwyżką cen KP.
 

DeletedUser

Guest
A ja uważam, że to trend wakacyjny, który jest co roku. Chociaż podwyżka mogła też mieć w tym swój udział jednakże uważam, że lato jest głównym powodem tego stanu rzeczy.
 

-szybszy-

Łucznik
Wynik reakcji
37
Aqriel dobrze mówi, co roku tak jest :p I jak wystartuje nowy świat, czyli jakoś wrzesień bądź październik, będzei ich znów pół miliona :D
 

DeletedUser139181

Guest
Maleje w wakacje ale aż nie tyle, jak zaczynałem nie całe 2 lata temu w grudniu to było prawie 700k ludzi.

Wydaje mi się że ubywa kont, bo nie ma światów tandemowych, i ludzie na jednym koncie mogą grać wszędzie a nie na każdym świecie nowe konto.
 

DeletedUser100488

Guest
ale przed wakacjemi w maju do było z 380k czyli przed wakacjami też spadła liczba moim zdaniem to przez podwyżke kp
 

DeletedUser116373

Guest
A ja nawet nie zauważyłem kiedy spadło z 400k na 300k. :)

Ale z tym KP to fakt, mogło to wpłynąć na dalszą grę wielu graczy.
 

DeletedUser131652

Guest
Tu nie chodzi o KP czy inne pierdoły, ludzie po prostu odchodzą z braku czasu, rozpadu ekip, pojawienia się innych ważnych w ich życiu codziennym rzeczy. Z drugiej strony te wszystkie udogodnienia źle wpływają na grę co słyszałem już od wielu graczy. Jak to stwierdzili "Teraz liczy się to kto pakuje kase w KP dla skryptów, a nie pokazuję to co naprawdę w stanie jest sam osiągnąć"
 

DeletedUser

Guest
Każdy ma Własne Życie!!!!!!

Po wakacjach pewnie sie zwiększy ilość graczy ;)
Będziemy płakali żeby było mniej ;p


Z biegiem czasu wszystko bedzie OK
 

-szybszy-

Łucznik
Wynik reakcji
37
Maleje w wakacje ale aż nie tyle, jak zaczynałem nie całe 2 lata temu w grudniu to było prawie 700k ludzi.

no, to wtedy się działo :D

Tu nie chodzi o KP czy inne pierdoły, ludzie po prostu odchodzą z braku czasu, rozpadu ekip, pojawienia się innych ważnych w ich życiu codziennym rzeczy. Z drugiej strony te wszystkie udogodnienia źle wpływają na grę co słyszałem już od wielu graczy. Jak to stwierdzili "Teraz liczy się to kto pakuje kase w KP dla skryptów, a nie pokazuję to co naprawdę w stanie jest sam osiągnąć"

No też fakt, kiedyś bez KP cisnęło się jak teraz z KP...
 

DeletedUser

Guest
Bez KP też dałoby sie grać...

Kiedyś trzebabyło a teraz jest taki przywilej
 

DeletedUser146962

Guest
Być może,to przez okres wakacyjny,ja osobiście nigdy nie wybierałem się na światy zaczynające się we wakacje ponieważ sensu takiego nie było,ponieważ wiele razy plany nie pozwalały grać.Aczkolwiek może to nawet lepiej bo pewne "nooby" przestraszyły się nowymi zmianami i przestali grać.Nie ma czym się martwić,sądzę iż najpóźniej w październiku przyrośnie znów liczba userów
 

DeletedUser86594

Guest
a może plemiona zwyczajnie umierają...
I trzeba przeprowadzić jakąś gruntowną reformę
 

DeletedUser27977

Guest
W 2008 był boom na plemiona, jeśli dobrze pamiętam w szczytowym okresie było 900.000 zarejestrowanych kont. Teraz moda na tą grę już przeminęła, Ci których nie przyciągnęła na dłużej przesiedli się na inne tytuły, a Ci którzy uzależnili się na dobre zostali, i tworzą teraz społeczność tej gry, czyli grupę tych graczy którzy nawet jeśli zrezygnują, to po miesiącu wracają i w rezultacie "siedzą w tym" cały czas. Nie spodziewałbym się dużego wzrostu graczy po wakacjach, to już nie te czasy.
 

DeletedUser

Guest
W 2008 był boom na plemiona, jeśli dobrze pamiętam w szczytowym okresie było 900.000 zarejestrowanych kont. Teraz moda na tą grę już przeminęła, Ci których nie przyciągnęła na dłużej przesiedli się na inne tytuły, a Ci którzy uzależnili się na dobre zostali, i tworzą teraz społeczność tej gry, czyli grupę tych graczy którzy nawet jeśli zrezygnują, to po miesiącu wracają i w rezultacie "siedzą w tym" cały czas. Nie spodziewałbym się dużego wzrostu graczy po wakacjach, to już nie te czasy.

Dokładnie, w 100 zgadzam się :d.
 

DeletedUser

Guest
Legalizacja skryptow, zdecydowana przewaga graczy z kp, to zabija te gre.
 

DeletedUser139181

Guest
JAk z skąd ludzie mają się dowiedzieć o tej grze, tylko od znajomych.
Powini coś pomyśleć o reklamie
 

DeletedUser

Guest
no i doskonale ze do tego doszlo, placenie za KP powinno za soba niesc wszystkie ulatwienia ;)

Moze powiniesmy jeszcze placic abonament? ta gra powinna sprawiac przyjemnosc, zdrowa rywalizacje, a teraz jest kto ma mamone ma przewage sory ale nie oto w tym chodzi, kiedys lczylo sie(szczegolnie na poczatku) przechytszenie rywala i pomyslowosc, a teraz liczy sie kp i szybki net.
 
Do góry