KRONIKA ŚWIATA 194

Alkoholik Leszcz

Łucznik
Wynik reakcji
332
Po pierwsze co maja statystyki wojny do poziomu graczy w plemieniu ?

Po pierwsze BLACK mialo już 2 wojny na pierwszej wojnie plemię poddało się po 2 akacjach, a koleinę plemię które mialo wojne z BLACK poddało się bez akcji. To jak tu mieć statystyki w grze lepsze ? Mamy się z sojusznikiem bić ?
 

Discord...

Miecznik
Wynik reakcji
47

______​

Uwzględnij to plemię kolejnym razem.jako człon miśków
Nieoficjalny ale inaczej tego nazwać nie można. ;)
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
372
W swoich kronikach staram się nie podrzucać konkretnych informacji- na tym polega cały pic. Kto ma wiedzieć ten wie co i jak.
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
372
A co do tego BLACK to mówię na razie jakiejś weryfikacji nie było skoro żadne plemię nie zrobiło nawet konkretnej akcji. Mogłoby coś się zadziać bo tylko pierdzą w stołek...
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
372
Słaby net mają na tej pustyni ale fakt. Przydałby się mały update. Jutro cos ogarne jak dam rade wstac XD
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
372
Cóż.. Pozdrawiam moich fanów. Nie wiem czy dam radę policzyć ich na palcach jednej ręki. Po małej przerwie (każdy ''mało'' rozumie inaczej- dla mnie wszystko poniżej 20 cm to mikro) postanowiłem uaktualnić kronikę. Jeśli ktoś się pogubił podobnie do mnie to mamy dzień 57.

I. Mapka
(tradycyjnie zajebana od chłopaków z kartografii)

1699043729201.png

*na dzień 31 października (czemu jeszcze nie ma nowej? czy tylko ja się opierdalam?)

II. Dominacja
Liczę tylko główne człony bo szkoda mi czasu na plemiona satelity. Swoją drogą ciekawe, czy ktoś jeszcze ma rachubę ile ich zostało.

1. Xmas: 10%
2. Miśki: 7,7%
3. Blacki: 7,1%


III. Wojny
(te oficjalne statystyki)

1699044644790.png

Widać WojSen ma na papierze jakieś statystyki, ale to już jeden chuj. Najważniejsze plemię odpadło i szkoda grać na tym świecie. Rafały na czele, ale nic dziwnego jak 10 członów nabijało statyki na 1 plemieniu. Zostało mi tylko powiedzieć, że wyciągnięto wnioski na 196 XD

IV. Topki (plemienne)
Tutaj już można więcej wywnioskować.


1. Agresorzy

1699045485555.png

2. Obrońcy

1699045531124.png

V. Gracze z największą ilością punktów:

1699045687890.png

1. 243.479
2. 217.543
3. 200.269


(pewnie ciągle obserwują, czy nie spadli i im staje XD)


VI. Gracze z największą ilością zbieraka (dzienny rekord):

1699045903568.png

VII. Topki (osobiste)

1. Agresorzy

1699045029683.png

2. Obrońcy

1699045112865.png


Mmm ach ta jedna niepokonana wioska galijska...

3. Wsparcia

1699045265990.png

Serio tych galów coś przejechało. Czyżby lalka na sznurku?

VIII. Kilka słów ode mnie

Jebać układziki. Od początku świata się układają, a później odechciewa się grać. Dobrze, że było parę zwrotów akcji dzięki wyciekom. Miałem trochę pojęcia, ale to jakie szambo wylewa się ciągle to hit.
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.478
W dzisiejszym świecie nadal wiele osób doświadcza nieznośnego cierpienia spowodowanego biedą i głodem. Miliony ludzi na całym świecie nie mają regularnego dostępu do jedzenia, ubrań, czy nawet podstawowej opieki zdrowotnej. Głód jest plagą, która dotyka wiele regionów, a co gorsza, wiele z tych miejsc to te, które cierpią również z powodu wojen i konfliktów, co tylko pogarsza sytuację.
Nierówności społeczne, korupcja i brak skutecznych programów pomocy społecznej przyczyniają się do tego problemu. Ludzie, którzy mieszkają w biednych warunkach, często nie mają dostępu do edukacji, co utrwala bicz biedy na przyszłe pokolenia. To przerażające, że w dobie współczesnych technologii i dostępu do ogromnych zasobów, tak wiele osób wciąż żyje w skrajnej biedzie, a ich cierpienie pozostaje często niewidoczne dla reszty świata.
Niestety, przyszłość nie wydaje się obiecująca, gdy bieżące wyzwania, takie jak zmiany klimatyczne, pogarszają sytuację i zwiększają ryzyko niedoborów żywności. W obliczu tych problemów pesymistycznie można przewidzieć, że cierpienie ludzi będzie nadal trwać, a sytuacja może się tylko pogorszyć, jeśli nie podejmiemy zdecydowanych działań w celu rozwiązania tych problemów.
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
921
Właśnie wstałem, i pierwsze co widzę to ta przygnębiająca wiadomość.....

Jak to przeze mnie?
 
Do góry