Kartografia By Yamete

Yamete Kudasai

Łucznik
Wynik reakcji
603
ÓWAGA JAKO ŻE JESTEM ATENCJUSZKĄ TO O 22 POJAWI SIĘ PROFESJONALNA MAPKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Yamete Kudasai

Łucznik
Wynik reakcji
603
JAKO ŻE MAPKA JEST UŻYJĘ NIE LEGALNIE MAPY JAJKA I BĘDĘ MOGŁA POŚWIĘCIĆ WIĘCEJ SIŁY NA ANALIZE DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ
 

Yamete Kudasai

Łucznik
Wynik reakcji
603
1688320662045.png

A WIĘC ANALIZA BEDZIE TYLKO TOPOWEJ 10 BO JESTEM LENIWA LECIMY
ZC- Pozycja tragiczna, zbieranina randomków jedynie jakies zajebiste dyplo/fuzja może ich gdzieś zaprowadzić potencjał jest całkiem spory
HIPNO- Jebani farciarze, w top 50 farmy mają tyle ludzi co cała reszta świata razem wzięta jak nie dadzą sie pojedyńczo zjeść to mogą coś ugrać życzę im jak najgorzej bo mają wtyki do serca kmica
NNŻ- łatwiejszej okolicy dawno nie widziałem farma jest darmowy rozwój jest jak nie zjebią dyplo to na 100% mają swoją ćwiartkę
BBL- Pierwszy raz o nich słyszę pomiędzy ich członami jest większa długość niż między moimi jedynkam- klepią darmowe wioski całemu światu
FRONT - Moi Faworyci do zdobycia swojej ćwiartki fajne położenie obrzeża mają otworem jak nie otworzą 2 frontów to powinni HIPNO łatwo zjeść
FNT- Położenie BAJKA jak się dogadają z NNŻ to mają już koalicje na 50% mapy - Potencjalna koalicja do walki o blaszki
HELL - co tu dużo pisać mają zjebów co nie potrafią czytać ale też mają takie diamenty jak ja albo CANAR Nemezis Pacika i jego piesków z Głodów Definitywny faworyt w tym starciu
INSANE- Kolejny twór który będzie zaangażowany do pierwszego gangbangu na s192 tylko po której stanie stronie? to się okaże
DIV- to jest Nemezis albo największe zbawienie FNT albo sojek albo biją się o ćwiartke z FNT
GŁÓD- Kandydaci do największego i najszybszego wpierdolu na s192 prowadzi je Pecik więc mają bilety na arkadie
Następne omówienie 05.07 godz 1-3 w nocy zoaczymy jak ludzie wykorzystali koniec bonusu
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
292
Piękna analiza, zobaczymy co z tego wyniknie.
Faktycznie NNŻ ma niezły kawałek mapy dla siebie. Pytanie jak ogarną Dyplomację na świecie.
BBL to zaraz będą mieli wioski na każdym kontynencie. xD
 
Do góry