Kartografia 193 by eSPek

kambej2000

Miecznik
Wynik reakcji
54
W skrócie WOW zawsze stanowiło karmę dla reszty i taka jest prawa, reszta jest okłamywaniem samych siebie.
Dokładnie i tutaj skończą tak samo . Adrian to jest taki drugi Santos tylko ,że na plemionach. Nie znam 2 plemienia ,które startuje na każdym świecie i regularnie dostaje wpierdol zgodnie z przewidywaniami ,a wszyscy ścigają się ,żeby spuścić im łomot jako pierwsi.
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
838
Dokładnie i tutaj skończą tak samo . Adrian to jest taki drugi Santos tylko ,że na plemionach. Nie znam 2 plemienia ,które startuje na każdym świecie i regularnie dostaje wpierdol zgodnie z przewidywaniami ,a wszyscy ścigają się ,żeby spuścić im łomot jako pierwsi.
A ty skończysz jak na 191 ? 10 sekund I straciłeś 3/4 konta a tak się śmiałeś z wroga?
 

kambej2000

Miecznik
Wynik reakcji
54
A ty skończysz jak na 191 ? 10 sekund I straciłeś 3/4 konta a tak się śmiałeś z wroga?
Śmieszny jesteś. Przegrałem w nie równej walce z pieniędzmi gościa pompowanymi w grę i to wcale nie małymi, a nie z jego umiejętnościami. Nadal się z was śmieję i śmiać będę. Ja nie będę taki gruby hajs pakować w konto bo bym zbankrutował.
 
Wynik reakcji
2.087
Śmieszny jesteś. Przegrałem w nie równej walce z pieniędzmi gościa pompowanymi w grę i to wcale nie małymi, a nie z jego umiejętnościami. Nadal się z was śmieję i śmiać będę. Ja nie będę taki gruby hajs pakować w konto bo bym zbankrutował.
Przegrałeś? Przegrałeś, po co zbędne argumenty, jak kogoś stać to wydaje ile chce, takie są uroki światów z giełda i pp.
 

VN No Door

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.763
Śmieszny jesteś. Przegrałem w nie równej walce z pieniędzmi gościa pompowanymi w grę i to wcale nie małymi, a nie z jego umiejętnościami. Nadal się z was śmieję i śmiać będę. Ja nie będę taki gruby hajs pakować w konto bo bym zbankrutował.
H@h@h@h@h@ biedak co się splakal o pp na świecie premium. To nad wyraz wysoki stopień upośledzenia
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
838
Śmieszny jesteś. Przegrałem w nie równej walce z pieniędzmi gościa pompowanymi w grę i to wcale nie małymi, a nie z jego umiejętnościami. Nadal się z was śmieję i śmiać będę. Ja nie będę taki gruby hajs pakować w konto bo bym zbankrutował.
Płakać na świecie z giełdą o pieniądze, bezcenne. Jesteś słaby i tyle, t.
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
838
Chłop całe dnie na FO siedzi, ale jak poszły karety to nawet jednej nie sklinował. Zabrakło Ci pieniędzy na kliny czy co wg Twojego rozumowania ?

PS
Gość miał na Tobie 50% morali ? xD
 
Do góry