Kącik kulinarny

Wiedźma

Miecznik
Wynik reakcji
77
Muj borze, jestem za stary na takie żeczy
Oj tam oj tam, ja jestem na bakier z interpunkcją więc też mógłbyś trochę pomóc<sciana>
Dożyje. Tyle że nie rozumiem karczemnej awantury o kilka głupich pierogów
Moja Pani dostaje małpiego rozumu przed świętami. Najgorzej będzie jutro. Dobrze że jutro pracuję i wracam w niedzielę na świąteczne śniadanie
Banana podaruj żonie to może nie będzie się awanturować o głupie pierogi<lol><shrug>
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.296
Oj tam oj tam, ja jestem na bakier z interpunkcją więc też mógłbyś trochę pomóc<sciana>

Banana podaruj żonie to może nie będzie się awanturować o głupie pierogi<lol><shrug>

Jeśli chodzi o interpunkcję, to też popełniam wiele błędów.
Niektóre zasady interpunkcji są zwyczajnie głupie.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Ten który spłaciłem? Ten którego rata wynosiła trochę ponad 1000 złotych? Nie wiem czemu miałbym się przejmować czymś czego nie ma?
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Chyba już 20 razy ci pisałem że 80k to była łączna kwota a nie stan na październik 2023, ale widzę że ciężko docierają informacje :)
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Na 184 nie napisałem ani jednego posta na temat mojego kredytu - znowu kłamiesz. Tam tylko jeździłem po speed i wkręcałem śrubę że przyjaźnie się z pacikiem chociaż go pierwszy raz w życiu poznałem właśnie na 184.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.296
Na 184 nie napisałem ani jednego posta na temat mojego kredytu - znowu kłamiesz. Tam tylko jeździłem po speed i wkręcałem śrubę że przyjaźnie się z pacikiem chociaż go pierwszy raz w życiu poznałem właśnie na 184.

Wkręcałeś, bo robiłeś wszystko żeby wylizać rodzynki i dostać deffa.
Dodałeś rodzynki do serniczka? :)

--

A na temat kredytu płakałeś tam. Chwilowo, ale było tak.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Niestety kłamiesz.
Rodzynek nie lubię, a deffa dostawałem od Daby a nie pacika, bo pacik to był co chwilę niedostępny :)
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Chyba nie rozumiesz trochę jak wyglądała gra na 184.
Skoro byliśmy podpisani do końca świata, to logiczne że dawali nam deffa skoro atakował nas wielokrotnie większy przeciwnik.
Ale ty tego nie możesz wiedzieć, bo na forum byłeś tylko na początku jak lizałeś tyłki speed :)
A grać na tym świecie nie grałeś, więc nic nie możesz na ten temat powiedzieć :)
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.296
Chyba nie rozumiesz trochę jak wyglądała gra na 184.
Skoro byliśmy podpisani do końca świata, to logiczne że dawali nam deffa skoro atakował nas wielokrotnie większy przeciwnik.
Ale ty tego nie możesz wiedzieć, bo na forum byłeś tylko na początku jak lizałeś tyłki speed :)
A grać na tym świecie nie grałeś, więc nic nie możesz na ten temat powiedzieć :)

Nigdy nie kibicowałem SPEED. Bzdura.

Pacik przecież się z Ciebie śmiał, że prócz skomlenia o deff nic nie robiłeś XD
 
Do góry