Dzień Dobry Misiaki

mrówagruba

Chłop
Wynik reakcji
20
Uważajcie na tego typa Gregor.piter.dioda jedzie na multikontach i ogólnie bierze tylko darmy, widać po RA 37k przy 8 wioskach XDDDD
Ja mam 57k RA a mam tylko 2 wioski, jak to z takim darmiarzem konkurować? No i ogólnie jest kosiarz, na 164 skosował zadyme, na 176 skosował nas, chłopak bez żadnego honoru, ciekawe czy na 186 też skosuje? Jak grzechu zobaczy ze miśki choć na 1 wioskę przegrywają to od razu pisze do wroga i sprzedaje się jak Pani przy drodze. Chodzą pogłoski ze za blachę dla grzecha na 176 komuś błyszczało berło
 

Sir ThornWar

#FRONT69
Wynik reakcji
518
Hmmm siłowej? Coś sobie nie radzicie od 10 dni hahah macie ludzi którzy grubych zgrać z offem nie potrafią xD lamy straszne, aaa wymagań selekcji wątpliwy był powód wyrzucenia mnie i każdy to wie :D chcieliście darme nie wyszło
Chłopie nie kompromituj się, dostałeś stałke, a nawet nie potrafiłeś muru wybudować o co kilkukrotnie prosiła Cię rada, o czym Ty mówisz.
 

piterek9864

Miecznik
Wynik reakcji
105
Chłopie nie kompromituj się, dostałeś stałke, a nawet nie potrafiłeś muru wybudować o co kilkukrotnie prosiła Cię rada, o czym Ty mówisz.
nie znasz sytuacji to co się wpieprzasz?:p po info jednym i jedynym o murku po kilku h już był na odpowiednim poziomie :D ale tak jak mówiłem liczyliście na darme nie wyszło :D
info dostałem w środku nocy a rano mimo że mur już się kończył dostałem wylot xD dobra wymówka i powód :p ale luz leszcze jesteście więc w sumie dobrze wyszło
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.866
Chwila chwila.
Zarzut jest poważny, więc trzeba skrupulatnie wyjaśnić.

W ankiecie którą wkleiłeś ukryłeś jej datę. Celowo?
Wklej całość

Druga sprawa to rozmowa prywatna z 20 stycznia.
Argument, że chcieli wam wbić kosę wypowiadając pona, jest niestety chyba kłamstwem.
20 stycznia miało prawo to się zdarzyć, bo rozmowa z 23 stycznia wskazuje, że wtedy dopiero zmieniło się podejście plemienia Taran do propozycji.
Przecież gracz EM wprost pyta skąd zmiana stanowiska.

Zatem jak narazie nie odparliście zarzutów
Taki screen został dostarczony, specjalnie dla Ciebie dokopałem się jeszcze do tego.

581A627F-6BD4-449E-B7B5-C3614EB741BF.jpeg

Kto jest autorem argumentu o wbiciu kosy przy wypowiedzeniu PoNa? Momo wspomniał tylko o zbieraniu ekip w momencie podpisywaniu PoNa który miał miejsce dużo wcześniej.
 

DeletedUser209423

Guest
Taki screen został dostarczony, specjalnie dla Ciebie dokopałem się jeszcze do tego.

View attachment 44974

Kto jest autorem argumentu o wbiciu kosy przy wypowiedzeniu PoNa? Momo wspomniał tylko o zbieraniu ekip w momencie podpisywaniu PoNa który miał miejsce dużo wcześniej.


Ok, jeśli ta ankieta rzeczywiście dotyczy tego kogo bić, to nie ma tematu.
Data i godzina wskazują, że to plemię Taran jest kłamcą i kosownikiem.

@KopieKartofleNaKsiężycu - kumpel, ale tak się nie robi. Przedstawiłeś zmanipulowany obraz sytuacji.
23 stycznia późnym wieczorem głosowanie kogo lać a godzinę później rozmowa pokazuje, że fuzja była dogadana. To nie jest uczciwe
 

DeletedUser209423

Guest
Kolejny co po wylocie przyszedł na fo się splakac, Twoja szansa na nabicie rangi, wykorzystaj to

Zamknij mordę, skosowaliście go, to ma prawo pisać.
Znalazła się Ruda kłamczucha, która chce decydować kto co ma robić.

Wy serio musicie ludziom stawiać warunki podnoszenia murów? Na tym etapie?
I wy obłudnicy pisaliście, że macie pewny i sprawdzony skład?
HA HA HA HA HA HA HA

Poza tym jeśli wysłaliście upomnienie, to wypadło dać czas na naprawę.

Widzę mamy kopię sytuacji z @GreatKhaliS czyli rzucenie się na darmowe wioseczki.

To już 3 kosa Bellumow w swoich graczy (a było ich na pewno 3xwięcej, nie o wszystkich wiemy).
@Czarodziejski Kaktus
@GreatKhaliS
@piterek9864

Kto następny? Gracze Bellum gotowi na kosę od swojej rady?
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Zamknij mordę, skosowaliście go, to ma prawo pisać.
Znalazła się Ruda kłamczucha, która chce decydować kto co ma robić.

Wy serio musicie ludziom stawiać warunki podnoszenia murów? Na tym etapie?
I wy obłudnicy pisaliście, że macie pewny i sprawdzony skład?
HA HA HA HA HA HA HA

Poza tym jeśli wysłaliście upomnienie, to wypadło dać czas na naprawę.

Widzę mamy kopię sytuacji z @GreatKhaliS czyli rzucenie się na darmowe wioseczki.

To już 3 kosa Bellumow w swoich graczy (a było ich na pewno 3xwięcej, nie o wszystkich wiemy).
@Czarodziejski Kaktus
@GreatKhaliS
@piterek9864

Kto następny? Gracze Bellum gotowi na kosę od swojej rady?
Ekspert gry widzę pamiętaj, że jak dostajesz obstawę to trzymasz mur na 5 żeby w razie ataku wytracic deffa plemiennego, w końcu jak nie twój deff to można go rozbić, wiadomka przeciez.
 

DeletedUser209423

Guest
Nie, zmiana tonu jest jak najbardziej w porządku, w sumie jedna z nielicznych wiadomości, które dobrze się czyta i na które bezproblemowo mozna odpowiedzieć argumentami, bo treść jest konkretna (choć mija się z prawdą).

No, sporo nas było na 174, zamiast na licznych sojuszników postawiliśmy na licznych siebie ]:->
Moja wersja trzyma się kupy i jest zgodna z prawdą. Co więcej ówcześni wrogowie ją potwierdzają. Więc wszystko jest legit, zrozum w końcu, że nie miałeś racji i ponownie nakłamałeś na nasz temat.

Ja skupiam się na faktach, w przeciwienśtwie do ciebie. Ty ciągle rzucasz te puste frazesy bez podparcia, co pokazałeś chociażby właśnie w ostanich kilku postach gdzie broniłeś ciągle swojej racji - nie mając jej. Ad personam nazywam cię jedynie łgarzem, farmazoniarzem, kłamcą i manipulantem. I nie bez powodu powtarzam to w każdym moim poście - po prostu przyjąłem tą samą strategię jaką ty budujesz od miesięcy przeciwko pewniaczkom czy bezpośrednio przeciwko mnie. Więc jeśli ktos tu ma kompleks to ty masz kompleks pewniaczków. Zauważ, że gdybyś od początku świata nie wywoływał na wokandę bezpośrednio mnie i nie zaczepiał plemienia pewniaczki / fine to aktualnej dyskusji w ogóle by nie było.

No właśnie, więc ja za bardzo teraz nie wiem o co się spierasz. Sam przyznajesz, że rekrutowaliście i postawiliście na ogromną liczbę członów robiąc masówkę.
Zamiast dużej liczby sojuszy.

O tym właśnie pisałem, że rekrutowaliście wszystko co się rusza.

Rozumiem, że przedmiotem sporu z Twojej strony jest to, czy pokonaliście Style/Mag wojną czy rekrutacją.
Co do Magów, rozpadli się sami.
Co do Style, nie będę się kłócił, bo to w moich opiniach nie ma większego znaczenia.
Uważasz, że wygraliście walcząc? Ok. Jestem skłonny odpuścić tą kwestię.

Tam gdzieś pisałeś, że Ty nie rządziłeś Pewniakami, więc nie Twoja odpowiedzialność.
Ale to Ty byłeś ich naczelnym propagandzistą na tym forum. Ile Ty mnie razy znieważałeś ho ho ho.

I nadal mnie obrażasz stosując taktykę ataków ad personam, by zboczyć z głównego tematu o którym rozmawiamy
 
Wynik reakcji
859
No właśnie, więc ja za bardzo teraz nie wiem o co się spierasz. Sam przyznajesz, że rekrutowaliście i postawiliście na ogromną liczbę członów robiąc masówkę.
Zamiast dużej liczby sojuszy.

O tym właśnie pisałem, że rekrutowaliście wszystko co się rusza.

Rozumiem, że przedmiotem sporu z Twojej strony jest to, czy pokonaliście Style/Mag wojną czy rekrutacją.
Co do Magów, rozpadli się sami.
Co do Style, nie będę się kłócił, bo to w moich opiniach nie ma większego znaczenia.
Uważasz, że wygraliście walcząc? Ok. Jestem skłonny odpuścić tą kwestię.

Tam gdzieś pisałeś, że Ty nie rządziłeś Pewniakami, więc nie Twoja odpowiedzialność.
Ale to Ty byłeś ich naczelnym propagandzistą na tym forum. Ile Ty mnie razy znieważałeś ho ho ho.

I nadal mnie obrażasz stosując taktykę ataków ad personam, by zboczyć z głównego tematu o którym rozmawiamy
Pokolei zatem. Tak, sporo tam rekrutowaliśmy. Co też wynikało z ustawień świata - czyli brak możliwości przejmowania barb. Taka taktyka została obrana i uważam, że się sprawdziła, choć wiadomo - po eksperymentyalnym świecie wyciąga się wnioski i drugi raz sugerowałbym pare rzeczy zrobić inaczej. Norma. 186 też jest lekko eksperymentalny i też dopiero uczymy się taktyk na taki świat, a co wyjdzie? Zobaczymy.

Tak, nadal uważam, że wygraliśmy walką + wrogowie również to potwierdzili. Ty nam zarzucałeś, że wygraliśmy wojny rekrutacją wroga i nie pchnęliśmy żadnego frontu wojskowo - więc udowodniliśmy, że było inaczej. Temat załatwiony.

Nie ja tam zarządzałem, byłem w radzie "chwilami" a chwilami mnie nie było - ale to już moje wewnętrzne spory z ówczesnym wodzem, załatwione prywatnie, więc też nie ma potrzeby ich tu wyciągania - kolejny temat załatwiony.

Czy byłem propagandzistą ? Kurde, nie nazwałbym tak siebie. Mało się udzielałem na FO, na FO mnie dużo było za czasów 166 i niezbyt fajnej wymiany zdań z liptonem i jego ekipą, przy 174 dużo się nie udzielałem i tu też się nie udzielałem dopóki nie postanowiłem Ci udowodnić w jak wielu kwestiach się mylisz.

Oczywiście - w poprzednim poście wyjaśniłem dlaczego w każdym poście nazywam Cię kłamcą. Po prostu obrałem Twoją strategię i robiłem dokładnie to, co Ty robisz od kilku miesięcy czyli od czasu jak obrałeś sobie za cel tępienie pewniaczków na podstawie faktów, które - co właśnie wyjaśniliśmy - nie do końca były faktami, a jedynie domysłami / błędną interpretacją faktów.
Nie zarzucaj mi zatem, że z tego powodu schodzimy z głównego wątku, bo to też jest manipulacja. Na każda poruszoną przez Ciebie kwestię odpowiadam rzeczowo, a dopiero na końcu zdania / wypowiedzi dodaje odpowiedni inwektyw. Bardziej bym anwet rzekł, że to Ty celowo opuszczasz istotne fragmenty moich argumentów i na nie nie odpowiadasz :D
 

DeletedUser209423

Guest
Pokolei zatem. Tak, sporo tam rekrutowaliśmy. Co też wynikało z ustawień świata - czyli brak możliwości przejmowania barb. Taka taktyka została obrana i uważam, że się sprawdziła, choć wiadomo - po eksperymentyalnym świecie wyciąga się wnioski i drugi raz sugerowałbym pare rzeczy zrobić inaczej. Norma. 186 też jest lekko eksperymentalny i też dopiero uczymy się taktyk na taki świat, a co wyjdzie? Zobaczymy.

Tak, nadal uważam, że wygraliśmy walką + wrogowie również to potwierdzili. Ty nam zarzucałeś, że wygraliśmy wojny rekrutacją wroga i nie pchnęliśmy żadnego frontu wojskowo - więc udowodniliśmy, że było inaczej. Temat załatwiony.

Nie ja tam zarządzałem, byłem w radzie "chwilami" a chwilami mnie nie było - ale to już moje wewnętrzne spory z ówczesnym wodzem, załatwione prywatnie, więc też nie ma potrzeby ich tu wyciągania - kolejny temat załatwiony.

Czy byłem propagandzistą ? Kurde, nie nazwałbym tak siebie. Mało się udzielałem na FO, na FO mnie dużo było za czasów 166 i niezbyt fajnej wymiany zdań z liptonem i jego ekipą, przy 174 dużo się nie udzielałem i tu też się nie udzielałem dopóki nie postanowiłem Ci udowodnić w jak wielu kwestiach się mylisz.

Oczywiście - w poprzednim poście wyjaśniłem dlaczego w każdym poście nazywam Cię kłamcą. Po prostu obrałem Twoją strategię i robiłem dokładnie to, co Ty robisz od kilku miesięcy czyli od czasu jak obrałeś sobie za cel tępienie pewniaczków na podstawie faktów, które - co właśnie wyjaśniliśmy - nie do końca były faktami, a jedynie domysłami / błędną interpretacją faktów.
Nie zarzucaj mi zatem, że z tego powodu schodzimy z głównego wątku, bo to też jest manipulacja. Na każda poruszoną przez Ciebie kwestię odpowiadam rzeczowo, a dopiero na końcu zdania / wypowiedzi dodaje odpowiedni inwektyw. Bardziej bym anwet rzekł, że to Ty celowo opuszczasz istotne fragmenty moich argumentów i na nie nie odpowiadasz :D

To po kolei.
Nie interesuje mnie z jakiego powodu rekrutowaliście. Mam to koło tyłka.
Pisałem prawdę, że rekrutowaliście masowo? Pisałem
1:0 dla mnie
A wiłeś się o to jak ryba w sieci.

--

Ale przecież napisałem Ci, że w kwestii Style odpuszczam. Skoro tak uważasz, ok.
Innych frontów tam raczej nie było, więc nie ma o czym dalej dyskutować. Kolejny wymagający front, to było dopiero Witam

--

Nie interesują mnie Twoje spory z wodzem.
Byłeś ich propagandzistą i regularnie mnie znieważałeś? Tak

--

No właśnie wyjaśniliśmy sobie, tylko akurat nie to co insynuujesz. Potrafiłeś obalić tylko jeden mój argument o przepchnięciu Style rekrutacją.
Ze wszystkim innym się zgodziłeś.
Dodam, że prawdę pisałem, jak rekrutowaliście Style. Tu się nic nie zmieniło.
Zmieniło się jedynie to, że jak twierdzisz ograliście ich najpierw walką. Ok, mój błąd.

Bardzo specyficznie prowadzisz swoją narrację, jakbyś momentami (bez urazy) był niezrównoważony. Masz rację w jednej kwestii, wszystkie inne wiesz, że są prawdą a po obaleniu jednej wchodzisz na tron i trąbisz o zwycięstwie.
Właśnie dlatego uważam, że masz duże kompleksy na moim punkcie, próbujesz na siłę wygrać, jakbyśmy jakieś zawody tu prowadzili.
Zbyt ambicjonalne podejście chyba masz.


--

@JoteSKa - wobec tej pani miałem wyjątkową kulturę, dopóki nie okazało się, że nie jest nawet jej grama warta.
Więc jeśli możesz wsadź sobie w tyłek swoje rady
 
Wynik reakcji
137
Brzydzę się zdradą i kosowaniem.

Po tym co sROJKI zafundowały Krukom na 174 do dziś na słowo kosownik przechodzą mnie dreszcze.

Następnym razem jak przekazujesz od kogoś informacje to dopytaj czy na pewno ta druga strona nie jest niczemu winna.

Najpierw został wypowiedziany nam PoN, który po przeanalizowaniu sytuacji jednak chciał być przywrócony xD

View attachment 44969
View attachment 44970

W skutek chęci przywrócenia PoN'a byli zmuszeni zerwać swój sojusz xD

View attachment 44971

W międzyczasie prowadzone ankiety na temat czy bić nas czy LDG.

View attachment 44972

Kilka godzin przed planowaną fuzja doszła ciekawa rozmowa na discordzie pomiędzy jednym członkiem i ich ówczesnym Liderem.
O tej informacji dowiedzieliśmy się później ale była znacząca w rozwoju sytuacji.

View attachment 44973

I teraz przychodzi moment "Fuzji"? A bardziej, panicznej próby ratowania dupy przez lidera Taranów który wiedząc, że po jego licznych kombinacjach nie zostało mu nic więcej jak kombinować dalej.

Wypiął się na część swoich graczy.

Kilkuosobowe grupy (mowa o członkach które przeszły pod nasz szyld). Przeprowadzała nocne ataki na naszych obecnych graczy, niestety bezskutecznie bo udostępnili komendy xD co pozwoliło nam na natychmiastowa reakcje.

Przejmowanie wiosek na terenie innego Plemienia + kłócenie i wyzywanie się z ich radnymi.

Brak spełniania wytycznych + granie pod siebie przez prawie całe plemię Taranów. (Nazwałbym to buntownictwem)

Wierze, że było tam kilka pojedynczych jednostek które chciały po prostu grać i były zmęczone tym co robił ich ówczesny wódz ale pewności nie było czy w przyszłości nie będą sprawiać problemów.

I tak poprzez odpowiedzialność zbiorową i wielokrotne krętactwo lidera plemienia Taran zostali odpuleni jak poranny bączek przy kawusi i papierosku.
@Landoś x VooDzuu po to poruszyłem temat aby poznać również argumenty z Waszej strony.

Tak jak pisałem nie mieszam się w sprawy dyplo, bo gram tutaj jako zwykły gracz. @No i Po Co Te NerwY..? przyszedł do mnie, że wykiwaliście go, więc po prostu jako jego znajomy uznałem, że poruszę temat.
Nie poinformował mnie, że była akcja z zakończeniem stosunków dyplomatycznych z Wami, a potem chęć ponownej współpracy i te ankiety kogo bić.
Żeby nie było podpytałem kilku Waszych graczy, czy otrzymali jakieś sensowne wytłumaczenie całej sytuacji przejmowania taranów i nie otrzymałem odpowiedzi twierdzącej, dlatego uznałem, że poruszę temat tutaj, aby każdy mógł się wypowiedzieć.

Wasze argumenty mi wystarczą, faktycznie nie było to wszystko zero-jedynkowe.

Nie zmienia to faktu, że pewnie kilku graczy, którzy z pewnością by się nadali potraciło wioski, a mogliście dać im jaki kolwiek okres, żeby spełnili określone warunki.

Mimo wszystko mam nadzieję, że komuś daliście szansę pograć z Wami, bo wodzowie popełniają błędy ale w każdym plemieniu znajdą się perełki, które mogą grać z Wami do końca świata robiąc dobrą robotę.

Żeby nie było, nie chciałem robić gnoju i stawiać Was w roli najgorszych kosowników, chciałem głównie abyście też pokazali jak to wyglądało z Waszej strony.

Po prostu zawsze twierdzę, że takie akcje trzeba konfrontować i dawać wypowiadać się zawsze dwóm stronom.
 

DeletedUser209423

Guest
@Landoś x VooDzuu po to poruszyłem temat aby poznać również argumenty z Waszej strony.

Tak jak pisałem nie mieszam się w sprawy dyplo, bo gram tutaj jako zwykły gracz. @No i Po Co Te NerwY..? przyszedł do mnie, że wykiwaliście go, więc po prostu jako jego znajomy uznałem, że poruszę temat.
Nie poinformował mnie, że była akcja z zakończeniem stosunków dyplomatycznych z Wami, a potem chęć ponownej współpracy i te ankiety kogo bić.
Żeby nie było podpytałem kilku Waszych graczy, czy otrzymali jakieś sensowne wytłumaczenie całej sytuacji przejmowania taranów i nie otrzymałem odpowiedzi twierdzącej, dlatego uznałem, że poruszę temat tutaj, aby każdy mógł się wypowiedzieć.

Wasze argumenty mi wystarczą, faktycznie nie było to wszystko zero-jedynkowe.

Nie zmienia to faktu, że pewnie kilku graczy, którzy z pewnością by się nadali potraciło wioski, a mogliście dać im jaki kolwiek okres, żeby spełnili określone warunki.

Mimo wszystko mam nadzieję, że komuś daliście szansę pograć z Wami, bo wodzowie popełniają błędy ale w każdym plemieniu znajdą się perełki, które mogą grać z Wami do końca świata robiąc dobrą robotę.

Żeby nie było, nie chciałem robić gnoju i stawiać Was w roli najgorszych kosowników, chciałem głównie abyście też pokazali jak to wyglądało z Waszej strony.

Brawo dla Ciebie. Czapka z głowy.
Dałeś się wprowadzić w błąd i potrafisz się do tego przyznać.
Rzadkość dziś.

Dziękuję Ci za to.
 
Do góry