Dyskusja

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.075
Chcemy pobić rekord członów i ilości graczy to dlatego.

Ja mam pytanie do Obozu, jak przestanie wam się opłacać sojusz czy co tam macie z BK to zrekrutujecie najlepszych i reszta na pożarcie? Czy po prostu koska w plecy i cześć?
pozostań na mapce na tyle długo, by samemu się przekonać.
 

THEvMOLKA

Miecznik
Wynik reakcji
64
Chcemy pobić rekord członów i ilości graczy to dlatego.

Ja mam pytanie do Obozu, jak przestanie wam się opłacać sojusz czy co tam macie z BK to zrekrutujecie najlepszych i reszta na pożarcie? Czy po prostu koska w plecy i cześć?
jestem już w pozycji na klęczka ale Lord Varys nie ma wymaganego sprzętu
 
Wynik reakcji
360
@Jacq Tez mam pytanie, ile jeszcze musicie osob zrekrutowac zeby chociaz skana wyslac na diode wbita dzisiaj o 2 w nocy? Juz nie wspominam o odbitce, bo to abstrakcja jakas...
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.292
Jedna delikatna zaczepka i ciągle te same trio odpowiada.

@Varendial Z tym trzymaniem się na mapie. Ja jestem deffowka i to dość nędzna bo jak widzisz zaczynam prawie od zera xd jak mnie zgnieciecie to nie będzie to wielka strata dla plemienia.
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.075
Jedna delikatna zaczepka i ciągle te same trio odpowiada.

@Varendial Z tym trzymaniem się na mapie. Ja jestem deffowka i to dość nędzna bo jak widzisz zaczynam prawie od zera xd jak mnie zgnieciecie to nie będzie to wielka strata dla plemienia.
Więcej wiary w siebie. My tylko zbieramy pp by sprawdzić czy to faktycznie easy świat dla Psycho bez ekip
 

YOSSARIAN IV

Chłop
Wynik reakcji
5
Szkoda, że na 195 taki skory do sarkazmu nie byłeś Varendial :) Skoro ten świat jest bez mocnych ekip to mogę Ci już pogratulować zwycięstwa czy jeszcze się wstrzymać ze 2 tygodnie?
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.075
Szkoda, że na 195 taki skory do sarkazmu nie byłeś Varendial :) Skoro ten świat jest bez mocnych ekip to mogę Ci już pogratulować zwycięstwa czy jeszcze się wstrzymać ze 2 tygodnie?
aż musiałem sprawdzić gdzie grałeś tam xd umknęła mi Twoja obecność.
bez względu na świat wypowiadam się raczej tak samo- to czy świat sie wygrywa czy przegrywa w tym przypadku nie ma na to wpływu.
Cieszy mnie natomiast, że wyszedłeś tutaj ze strefy komfortu i rozwijasz konto powyżej 4 wiosek.

Cytat o ''braku mocnych ekip'' nie jest mój. Nie wiem w takim wypadku po co te gratulacje.
 

YOSSARIAN IV

Chłop
Wynik reakcji
5
Ok, myślałem, że Varendial był autorem tekstu o tym, że świat jest bez mocnych ekip. Na każdym kroku to podkreślał (w formie sarkazmu rzecz jasna). W takim razie wycofuję się z poprzedniego posta. Zawsze mnie śmieszą dyskusje, że dany świat jest słaby itp. Jakie kryteria trzeba spełnić, żeby dany świat był uznawany za mocny? W dzisiejszych realiach liczy się czas na grę, jakieś podstawowe umiejętności i mnóstwo pp:) Tymi ostatnimi można naprawić każdy popełniony błąd
 

river013

Miecznik
Wynik reakcji
65
Ja zawsze mówię, że braki w umiejętnościach nadrabiam minimalną krajową i niską dostępnością czasową


Wpadłem tylko pozdrowić świat 199 z słynnej "najnudniejszej ćwiartki".
Miłego wieczoru
 

Bombuś

Miecznik
Wynik reakcji
145
niestety tak to jest jak za płotem masz mnie, a później patrzysz w lustro i widac co widac
ale teraz jesteś w Psycho, więc z górki i chillera
całe szczescie widze 110 kilogramowego 2 metrowego zakochanego w sobie narcyza, chryste jaki ja jestem przystojny, a wy co nadal plemsy?
 
Do góry