Dyskusja

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.291
To tak jak my w plemionach, grajac na @Covco. @Jacq twierdzil ze tak robimy z Psycho, ale ja sie z tym nie zgadzam...

Co stwierdziłem jak stwierdziłem i kiedy?

Owszem uważam że jak Ekipa X wydająca setki tysięcy pp pokona Ekipę Y która wydaje dużo dużo mniej, to nie jest powód do chełpienia się. Ale nigdzie i nigdy nie powiedziałem że Obóz jest słaby albo że ich gracze nie potrafią grać ;) Czas zweryfikuje czy wygra PsychO czy Obóz tę batalię

Na tym świecie sporo się jeszcze wydarzy.
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.075
Co stwierdziłem jak stwierdziłem i kiedy?

Owszem uważam że jak Ekipa X wydająca setki tysięcy pp pokona Ekipę Y która wydaje dużo dużo mniej, to nie jest powód do chełpienia się. Ale nigdzie i nigdy nie powiedziałem że Obóz jest słaby albo że ich gracze nie potrafią grać ;) Czas zweryfikuje czy wygra PsychO czy Obóz tę batalię

Na tym świecie sporo się jeszcze wydarzy.
Jeśli wydajesz więcej żelaza i drewna od drugiej ekipy, bo zwyczajnie masz większe możliwości, to tez zle? Światy z pp to do siebie maja ze punkty premium sa 4tym surowcem. A jeśli już zaczyna się argumentacja typu macie więcej pp itd. To troche zawód

Plemiona pokazuja tendencje rozwoju. U was widać to jak na dłoni. Obstawy na zerowych murkach, zle rozstawione wieże, brak selekcji, bardzo zła rekrutacja i obsługa menadżera konta- dalej mam wymieniać?
Na to tez maja wpływ wydawane pp?

Eh, liczyłem na coś więcej
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
360
Co stwierdziłem jak stwierdziłem i kiedy?
Przyrownales walke z Psycho do wyscigu z dziecmi ktore maja krotsze konczyny <3

Owszem uważam że jak Ekipa X wydająca setki tysięcy pp pokona Ekipę Y która wydaje dużo dużo mniej, to nie jest powód do chełpienia się.
Juz skoncz prosze pierdolic z setkami tysiecy pp, przestaje to byc smieszne. Na naszym koncie wydalismy zarobek z s197 (jakies 16k pp) i pakiet +100% ktory trafil sie na starcie, razem 32k. Do dzisiaj zjadamy pakiety surki z pierwszego eventu.

Ale nigdzie i nigdy nie powiedziałem że Obóz jest słaby albo że ich gracze nie potrafią grać ;) Czas zweryfikuje czy wygra PsychO czy Obóz tę batalię

Na tym świecie sporo się jeszcze wydarzy.
Gramy wszyscy dla zabawy, na FO nie zaczepiam Was bo mam do Was personalny uraz, tylko dla tego ze nic tu sie nie dzieje <3
 

THEvMOLKA

Miecznik
Wynik reakcji
64
Co stwierdziłem jak stwierdziłem i kiedy?

Owszem uważam że jak Ekipa X wydająca setki tysięcy pp pokona Ekipę Y która wydaje dużo dużo mniej, to nie jest powód do chełpienia się. Ale nigdzie i nigdy nie powiedziałem że Obóz jest słaby albo że ich gracze nie potrafią grać ;) Czas zweryfikuje czy wygra PsychO czy Obóz tę batalię

Na tym świecie sporo się jeszcze wydarzy.
nie wiem czy pamiętasz ale na starcie serwera wasi gracze byli długo w topce :) rozumiem, że dokonali tego zbieractwem i farmieniem?
po jakimś czasie zapomnieli używać PP albo po prostu się skończyły czyli nie przemyśleli swoich wydatków :)
 

Dzika Stokrotka

Miecznik
Wynik reakcji
36
Akcja ? Po co akcja teraz to rozwój , rozwój i jeszcze raz ubijanie burzaków i przejmowanie nieaktywnych
Czas pokaże swoje kto jest bardziej wytrwały i konsekwentny w działaniu:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry