Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Sartoxess

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.225
Wsumie stracić takiego gracza to jak wygrać w totka jeśli się nie nadawales to powinnienes oddać wsie dla plemienia i skończyć grę ale nie lepiej wbić kosę ludziom z którymi się niegdyś bratales

Nie znasz mojego powodu odejścia więc wypierdalaj, to że byłem 3 tygodnie w plemieniu nie znaczy że się z nimi bratałem.
Zaczęli po mnie jechać no to będą mieli za jakiś czas piekło z rodem.
 

Deleted User - 849188349

Guest
Gdybym grał w Ares, to właśnie bym pakował walizkę i ze wstydu palił wrotki na Madagaskar czy innej Gwatemali
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.205
a okej nieudasy wy dzielicie każdy człon osobno
ok rozumiem
Jeśli porównujesz jak wyszła akcja, to trzeba liczyć wynik z akcji a nie staty "wszystkich członów", bo to ze wbiliście diody na ares w dzień akcji w kompletnie innej okolicy żeby czerwony słupek byl trochę mniejszy nie znaczy że akcja siadła słabiej
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.936
Totalnej kosy nie było już nie przesadzaj, podziękuj radzie nie mi
No dobra ja wiem, ze rada moze nie ogarnela, ale wbiłeś kose rowniez mi nie wiem czy wiesz XD

Traktowałem cie jak kumpla i rozmawiales czesto z moim coopem. Na FO tez smieszkowalismy wspolnie, a ty takie cos.

Totalnie nie spodziewaliśmy się i jesteśmy zawiedzeni twoją postawą.
 

Sartoxess

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.225
Te parówa, a co to jest piekło z rodem? Jakiś nowy język tworzysz?
W zemstę się bawisz? Jedyna zemsta dla Ciebie to ta w formie papierowej, won do książki nieuku

Zamknij mordę plepsie, tam nie do ciebie piszę, leć tam do swojej nadmuchanej żony i nie przeszkadzaj jak gracze tego świata piszą.
 

Deleted User - 849188349

Guest
Totalnej kosy nie było już nie przesadzaj, podziękuj radzie nie mi

Ćwoku jeden jak śmiesz jeszcze przyłazić i chrzanić te bzdury? Zamknij mordę, bo jesteś w tej grze już skończony.

Rada źle księcia potraktowała, to sobie kosę postanowił wbić.
Trzeba było miernoto odejść, usunąć konto i czekać na następny świat.
Ale ponieważ jesteś pryszczatym gówniarzem, to teraz będziesz prezentował swoje zdolności do zemsty he he
I tak skończysz na zerze, z tym, że jeszcze zeszmacisz login mając możliwość godnego zakończenia
 

pepovskyyy

Zwiadowca
Wynik reakcji
802
Już dwa razy więcej wiosek niż apk/ares na swojej akcji <3 a jeszcze front na ares nieustawiony, słabsza obrona niż u wegrow zdecydowanie
 
Do góry