Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Auronex Szeryf

Miecznik
Wynik reakcji
100
DUDU i Ti nigdy nie były podczas wojny xd To lepsze porównanie jest plemię 3D i Speed w tym przypadku :p
Sojuszfuzja z Witam jest dokładnie tym samym co Speed/Klasyk/NS/Love zrobiło na swojej połówce - tylko te mniejsze plemiona udają że są czymś innym niż darmami i mięsem armatnim dla spetów, którzy mają tam nawalone kretów :p
Lepiej uważaj na slowa tylko one potrafią tak naprawdę zranic, a co gorsza samobója trafić
 
Wynik reakcji
323
Bayern jak to Bayern...
Zesrał sie metr przed kiblem. xD


Nie przepadam za Realem,ale trzeba oddac Cesarzowi co Cesarskie.
Wygrywanie mają we krwi.

A każdemu klubowi można życzyć takiego właściciela jakim jest Perez.
Mam nadzieję,że moj ukochany Milan trafi na taką osobę i wydostanie się z rąk funduszy inwestycyjnego.

A Poczekaj aż RBC kupi team F1, dopiero Milan biedę poczuje :/
 
Wynik reakcji
2.959
A Poczekaj aż RBC kupi team F1, dopiero Milan biedę poczuje :/

Dalej mam nadzieję,że znajdzie sie osoba która jest fanem Milanu i będzie chciała w niego inwestować i przywrócić go na szczyt.

Nie jestem wstanie pojąć jakim cudem Berlu opierniczył Milan chińczykowi który nie miał złotówki przy duszy.


Niezly tam poszedł wał...
Prawda jest taka,że każdy z funduszy będzie chcial jak najwięcej zarobić..
Co się sprawdza Milan praktycznie nie ma pieniędzy.
A i na kontraktach oszczędzają jak tylko mogą..
 

pogromcaap

Miecznik
Wynik reakcji
210
DUDU i Ti nigdy nie były podczas wojny xd To lepsze porównanie jest plemię 3D i Speed w tym przypadku :p
Sojuszfuzja z Witam jest dokładnie tym samym co Speed/Klasyk/NS/Love zrobiło na swojej połówce - tylko te mniejsze plemiona udają że są czymś innym niż darmami i mięsem armatnim dla spetów, którzy mają tam nawalone kretów :p
Wiem, że nie walczyliście ;)
Porównanie nie było 1:1, tylko miało na celu zwrócenie uwagi na ilość przyjętych nowych graczy z fuzji vs rekru...
Post napisany z humorem,
Pozdrawiam
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.514
Jakiej porażce, z taka przewaga i zajmowaniem terenu dyplo się 15 razy wywróci. Ale rozwala mnie to jak przylazi tu jakis typ, ktorego kolega ma 15 wsi krate w krate, a na bunkrach pustych wiosek nie umie zajac i potrzebuje kolejnych 20 osob na diodach.
Jak macie puste wioski koło diod to słyszałem że TI ma dużo defa i chętnie pomoże.
Musicie tylko zmienić nazwę na Nieobliczalna Inwencja Twórcza i jakiegoś sojusznika wystawić. Z tym drugim może być problem. Ale bo może wystarczy kilka kretów / mulciaków oddać dla rudej pani ;)
 
Wynik reakcji
549
Powodzenia Aresiaki, na froncie jeszcze mnie nie ma (prócz jednej wioski) ale liczę na dobrą zabawę zaczynająca się dziś.
Wbrew trendowi dodam że mam nadzieję iż będzie trwała jak najdłużej bez rzucania kontami/rekrutacji.
Akcja miałaby inny efekt(choć kto wie jak wyjdzie) jakby gracze z Ti ustawili się na froncie przy Ares, niestety nie ma tak łatwo i walczyć głównie będą exdudu wraz z Witamami.

Świadkowie powiadają że przebiliśmy legendarną espadę ze świata xx i poszło więcej niż 3k offów. Strzelec kumplu Twa espada odejdzie w zapomnienie ;)
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.959
Powodzenia Aresiaki, na froncie jeszcze mnie nie ma (prócz jednej wioski) ale liczę na dobrą zabawę zaczynająca się dziś.
Wbrew trendowi dodam że mam nadzieję iż będzie trwała jak najdłużej bez rzucania kontami/rekrutacji.
Akcja miałaby inny efekt(choć kto wie jak wyjdzie) jakby gracze z Ti ustawili się na froncie przy Ares, niestety nie ma tak łatwo i walczyć głównie będą exdudu wraz z Witamami.

Świadkowie powiadają że przebiliśmy legendarną espadę ze świata xx i poszło więcej niż 3k offów. Strzelec kumplu Twa espada odejdzie w zapomnienie ;)


Z tego co pamiętam to legendarna espada robiła akcje na 7k offow
 
Do góry