Dyskusja o sytuacji na świecie 200

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.668
Miksa ja wiem że Ty lubisz sobie popierdolić, albo bądź co bądź wygi to wciąż jeszcze 3k wiosek, bardziej niż o męczeniu się miałem na myśli limity grubych :D

Mały update, wygi to jednak nie ponad 3k wiosek ale 2.4k wiosek xD

Chłopki z eNek się cały dzień jarają +30 a tu POTĘŻNE SPEEDY +600 10h przed wejściem akcji essa
 
Wynik reakcji
432
szefie, chciałbym Ci tylko powiedzieć, że:
od wszystkich darm (o dziwo) byłem odcięty, sąsiedzi zostawiali dla mnie, pisali Mirkowi, ale on decydował się na oddawanie eNką - właściciele wracali wkurwieni i oddawali wszystkie dla mnie
za co?
za pomoc od początku świata w wysyłkach rozpisek, zbijaniu popa i innych głupotach

a o wygach? co można powiedzieć, jeżeli ktoś od 4 akcji niczego się nie uczy, nic nie poprawia i uważa (xD), że powodem dla którego przegrywa wojnę to podstawieni gracze SPEED to musi być ciągle na bani xd
ilu tu było graczy speed? 3? reszta to rekrutacja, doświadczeni frontowcy wiedzieli od początku co się dzieje, a Ci słabsi zakochani w mirku i też uważali, że wszystko w porządku

no nic, nareszcie wolny, może włosy na głowie mi odrosną bo w chuj wypadło będąc w wygach i widząc co się dzieje
Mirek chyba jeszcze grilluje, bo do listy w profilu cię nie dodał.
 

Wretched Egg

Łucznik
Wynik reakcji
17.864
szefie, chciałbym Ci tylko powiedzieć, że:
od wszystkich darm (o dziwo) byłem odcięty, sąsiedzi zostawiali dla mnie, pisali Mirkowi, ale on decydował się na oddawanie eNką - właściciele wracali wkurwieni i oddawali wszystkie dla mnie
za co?
za pomoc od początku świata w wysyłkach rozpisek, zbijaniu popa i innych głupotach

a o wygach? co można powiedzieć, jeżeli ktoś od 4 akcji niczego się nie uczy, nic nie poprawia i uważa (xD), że powodem dla którego przegrywa wojnę to podstawieni gracze SPEED to musi być ciągle na bani xd
ilu tu było graczy speed? 3? reszta to rekrutacja, doświadczeni frontowcy wiedzieli od początku co się dzieje, a Ci słabsi zakochani w mirku i też uważali, że wszystko w porządku

no nic, nareszcie wolny, może włosy na głowie mi odrosną bo w chuj wypadło będąc w wygach i widząc co się dzieje
no straszne, rzeczywiście oby odrosły bo przejmowanie wiosek od swoich bez oporu takie stresujące xD
 

TypowyMirekHandlarz

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.841
Lista kosowników co sie sprzedali speedom:
WhySoSerious? x Tosiek
pawcio231
Pucias x Kotolamacz
cccccccCc
mgr stx*1
Songo xx Freak
ThePixOne1
Szum Lasu
Xenom
MalarzD
Siggy Walkiria Podziemia
h1web
kamis!!!
Magiczny Autobus
KrwistaCzerwień
pudus777
Proteinka
wejec


Ave wielkie speedy. Kamisia nam zabraliście najbardziej toksyczny gracz jakiego widziałem. Tfu na niego
 

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.416
@Ohtar1 co się stało że nagla taka cisza radiowa?
wpadło radio do grilla i nie mogłeś nadawać podopiecznym kiedy mają czyścić wioski przed grubasami?

akcja zwiadowcza na NS w majówkę zakończona
1. podbite kilka wiosek za 25mln RO
2. wioski nie przeskanowane
3. offy rozbite

View attachment 64542

Love fatalne ratio rw do ro , w ogole czy KO N to pijany ze dzieli potencjal offow na 3 czlony wroga na swiecie ze wsparciem tylko do plemienia? xD
 
Do góry