Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Lamer

Chłop
Wynik reakcji
24
AKTUALIZACJA 15.04
- Uwzględniłem plemię Cigane, bo mimo naporu większych plemion trzyma swój front, więc zasługuje by się tu znaleźć.
Dziękuję za uwagę, ale jako wódz rozwiązałem plemię. To jest całkowicie moja decyzja. Próbowaliśmy należeć do bliskiego nam geograficznie polskiego plemienia, ale kierownictwo SKW było po części głupie, a po części skorumpowane dla WYGI, w efekcie tag Cigane ponownie pojawił się na mapie.
Przykro widzieć, jaki styl gry jest promowany na twoim serwerze, perswazja, błaganie, oszustwo. Być może dla niektórych zwycięstwo jest ważne za wszelką cenę, ale dla nas honor i godność są ważniejsze. Podobało nam się granie z Waszymi drużynami, ale teraz z radością będziemy jeść grilla.
Nie jestem zbyt zaznajomiony ze stylem gry Hell, ale sądząc po recenzjach, jest on dobry, więc życzę im dobrej gry. I do zobaczenia wkrótce.
 

Migyy

Pikinier
Wynik reakcji
129
Dziękuję za uwagę, ale jako wódz rozwiązałem plemię. To jest całkowicie moja decyzja. Próbowaliśmy należeć do bliskiego nam geograficznie polskiego plemienia, ale kierownictwo SKW było po części głupie, a po części skorumpowane dla WYGI, w efekcie tag Cigane ponownie pojawił się na mapie.
Przykro widzieć, jaki styl gry jest promowany na twoim serwerze, perswazja, błaganie, oszustwo. Być może dla niektórych zwycięstwo jest ważne za wszelką cenę, ale dla nas honor i godność są ważniejsze. Podobało nam się granie z Waszymi drużynami, ale teraz z radością będziemy jeść grilla.
Nie jestem zbyt zaznajomiony ze stylem gry Hell, ale sądząc po recenzjach, jest on dobry, więc życzę im dobrej gry. I do zobaczenia wkrótce.
dopiero zaczynaliśmy nabierać siły, a nasz głupi rozdział wszystko popsuł, myślę, że brał przykład ze starszych speed i wygi, głupota jest zaraźliwa
 

Hunter x Hunter

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.393
We wtorek pajton złamał pona z loh rekrutując gracza loh i rozbijając mu wojsko na zaście. Kilka godzin temu TI złamało pona z ares dając swoich graczy do wrogiego witam. Nie dziwne, że jedyne plemię, które chce się dogadywać z takimi ludźmi to witam, które nie ma wyjścia.
Mnie cieszy Wasza postawa, bo nikt żadnemu z Was już na tym świecie nie zaufa czym cementujecie północne układy. Dobra robota ziomeczki.
 
Do góry