Dyskusja o sytuacji na świecie 200

CHAPON.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.403
Nieobliczalni walka teraz że Speed, Love, Hate, NS <3
I niektórzy mają czelność nazywać nas członkami koalicji obsranych gaci
powiedziałem pajtonowi, że jak podpisze się z love/hate/ns to będzie miał burzonko i rozbiórkę, obsrał zbroję i teraz ta gra nabiera sensu <3
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.923
Podpisanie sie z Ares bylo ok , dziwne ze oddali tyle obrzezy , zostalo im chyba 1,5K chociaz nie ma zadnej nowej mapki wiec tego nie sprawdze teraz a konta nie mam, Podpisanie sie z jakimis randomami wymieszanymi z toba wioskami tylko dlatego ze bez tego walka na otoczone witam bylaby trudniejsza to strzal w kolano. Nawet w momencie jak to witam padnie to APK nie zje duzo wiosek bo do witam ma dostep xx plemion gdzie kazdy bedzie chcial kawalek tortu dla siebie. Dlatego pisalem ze nie zazdroszcze sytuacji , swiat masy nie skilla.
1. Wioski Much i tak trafiły do APK w postaci TPK, pakt łącznie kosztował nas 0 terenu.
2. W wojnie w której sojusz APK/ARES jest na +80 po miesiącu walk, ex-Muchy mają +14 (lepszy wynik od PPK) więc nie robią za kotwicę a wręcz aktywnie wspierają i biorą udział w walkach jako cenny nabytek
No tragiczna decyzja, @Snuffy83 po całości przesrałeś nam grę tym PoNem z Muchami :/

P.S. nie byliśmy wymieszani z Muchami tylko ze Stefanami. Muchy miały K43 dla siebie i gdyby nie ten PoN, kolonizacja obrzeży na etapie gdzie wITAMce chciały nas przygnieść masą byłaby utrudniona. To dzieki PoNowi z Muchami APK zdążyło zająć teren i wyyprodukować defa żeby już drugą akcję wITAM odbić na wyniku -1. Twoje pojęcie o tym świecie faktycznie jest nikłe, mogłem się domyślić że tu nie grasz tylko nie wiem po co się wypowiadasz.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
To ciekawe w jaki sposób nie przewidziałeś skoro pierwszego dnia świata FO huczało, że Love to ukryte plemię speed XD

Pieprzysz trzy po trzy, czasem coś się uda ustrzelić. [tutaj to powiedzenie o ślepej kurze]

Od 1 dnia świata rzucam info z tygodniowym lub dwutygodniowym wyprzedzeniem a ten klaun będzie klepał, że czasem mi się uda.
Jak ktoś dziś napisał, stałeś się żenująco głupi i taki hmm...upierdliwy i natarczywy do granic możliwości.
Rzadko to czynię, ale muszę - ban
Pozdrawiam serdecznie
 

Statysta93

Chłop
Wynik reakcji
34
Ale pięknie się świat ułożył, aż żałuję że nie gram XD myślałem że to potrwa z półtora roku a tu jubileusz zdechnie po maks 8 miesiącach. Dyplomacja Briki kolejny świat spierdoliła, ale na tym przynajmniej jej się to czkawka odbije, takie mam wrażenie :)

Pozdrawiam
Boromir25
 

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.364
1. Wioski Much i tak trafiły do APK w postaci TPK, pakt łącznie kosztował nas 0 terenu.
2. W wojnie w której sojusz APK/ARES jest na +80 po miesiącu walk, ex-Muchy mają +14 (lepszy wynik od PPK) więc nie robią za kotwicę a wręcz aktywnie wspierają i biorą udział w walkach jako cenny nabytek
No tragiczna decyzja, @Snuffy83 po całości przesrałeś nam grę tym PoNem z Muchami :/

P.S. nie byliśmy wymieszani z Muchami tylko ze Stefanami. Muchy miały K43 dla siebie i gdyby nie ten PoN, kolonizacja obrzeży na etapie gdzie wITAMce chciały nas przygnieść masą byłaby utrudniona. To dzieki PoNowi z Muchami APK zdążyło zająć teren i wyyprodukować defa żeby już drugą akcję wITAM odbić na wyniku -1. Twoje pojęcie o tym świecie faktycznie jest nikłe, mogłem się domyślić że tu nie grasz tylko nie wiem po co się wypowiadasz.

Widzisz twoj glowny problem to patrzenie na teren a nie na to kto ten teren ma. Jestem prosty chlopak ze swiatow z gielda (pozdrawiam fabciu) : 1 wioska =/= 1 wioska . Bo zalezy kto ja ma , kto ja kontroluje i kto jej uzywa , a wy swoja decyzja zostawiliscie sobie miedzy soba plemie randomow tylko po to zeby bylo latwiej a latwiej nie jest bo jak sam piszesz macie 80 wiosek po miesiecu walk na plemie ktore jest z 3 razy mniejsze od was. Moze wczesniej wam to pomoglo ale koniec koncow macie najgorsza sytuacje z 4 wielkich tego swiata pomimo tego.
A pisze bo kibicuje slabszym , ktory przegrali rng respa.
Zreszta moj caly post bardziej sie odnosil do twojego placzu i pisania czegos o koalicjach jak wasza dyplomacja to dokladnie to samo co robia inne plenioma.

Ps . syfiasty swiat , swietne ustawienia , viva NOWE plemiona
 
Ostatnia edycja:

Pa-Triota

NAJLEPSZY FRONTOWIEC SPEED
Wynik reakcji
1.677
Przed chwilą pisałeś że dzięki zamykanym składom świat jeszcze nie jest rozstrzygnięty, teraz że gdyby nie było zamykanych składów to by dłużej była dyplomacja otwarta, zdecyduj się.
Wiek świata ma znaczenie, gdybyśmy mieli zamknąć składy po 60 dniach to byłby dramat, żadnych fuzji by nie było, APK z Muchami musiałoby się bić, SPEED od dwóch tygodni gorączkowo łączyłoby konta po 5 coopów na jednym, Loch z NS by się biło itd. Nie ma mowy że byłyby fuzje, byłaby agresywna redukcja graczy bo w zasadzie wszystkie liczące się ekipy maja jeszcze ponad 100tkę. Gdyby składy zamknęły się za miesiąc, obecne koalicje byłyby niewiele warte be też już by wjeżdżało łaczenie kont a do końca byłaby jeszcze długa droga, bez opcji fuzji, rekrutacji i dzielenia blaszek. Ale składy zamykają się za 4 miesiące, do tego czasu liczba graczy i plemion sama się zredukuje a świat może być grany tak jakby tej opcji zamykania nie było w ogóle, choć sam fakt takiej wizji mógł trochę niektórym w głowie namieszać bo nie przeliczyli sobie tempa świata, więc jakiś tam wpływ na obraz dyplomacji to ma.

Niezależnie od ustawień świata nie byłoby dużych neutralnych plemion, neutralne plemię to takie które szybko zostanie łatwym celem wszystkich sąsiadów, sojusz ze wszystkimi dookoła niei wchodzi w grę na obecnym etapie, wojna ze wszystkimi dookoła to wyrok śmierci a wojna z jednymi i sojusz z drugimi to de facto to co teraz dostaliśmy.
Ty opowiadasz historię, w której Kmic na białym koniu wjeżdza na s200 i mówi, że za tydzien zamykane są składy.
Gdyby od początku było wiadomo, że składy zamkną się po 60 dniach to takich plemion jak Muchy, Ares, LOH, DUDU etc by nie było.

A ja mówiąc, że świat byłyby rozstrzygnięty miałem na myśli obecną sytuacje, w której LOH i ARES stoją po stronie SPEED. Powtórzę -> gdyby nie było zamykanych składów i układ sił byłby niezmieniony - można byłoby się powoli pakować z tego świata. Sam fakt, że opcja zamkniętych składów istnieje sprawia, że ŻADNA koalicja nie zamknie tego świata tylko ktoś będzie musiał sie ze sobą ostatecznie bić i takie plemiona, które wyżej wymieniłem muszą KALKULOWAĆ, po której stronie mieliby większe szansę.
Takim ekipom jak SPEED, APK, TI i N to obojętne z kim zawalczą 2:2 czy 1:1. Wyżej wymienione ekipy mimo, że nie są faworytami to obecnie znaczą dużo więcej.
Gdyby składy nie były zamykane to APK nic nie obiecywałoby Aresom a SPEED nic nie obiecywałoby LOHom więc dyplomacja byłaby otwarta. Przy obecnej sytuacji ARES musi trzymać się układów z APK a LOH musi trzymać się już do końca serwera z układami z SPEED, żeby mieć szansę przynajmniej powalczyć o coś na tym serwerze.
 

Statysta93

Chłop
Wynik reakcji
34
Nieobliczalni walka teraz że Speed, Love, Hate, NS <3
I niektórzy mają czelność nazywać nas członkami koalicji obsranych gaci
Wam tylko jeden front powstał, speedom to się fejkow nawet nie będzie chciało na was wysyłać na te parę wiosek. Ciekawszy świat będzie, czy to nie dobra nowina? Wolalbys to rozwiazac jak brika na 186? XD
 
Do góry