Dyskusja o sytuacji na świecie 200

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
oczywiscie ze witam cale na botach leci dobrze kazdy o tym wie ucza ludzi jak uzywac tych programow kazdy tam ma automatyczne etykiety kazdy atak dobrze opisany korzystaja z programu ktory fejki wysyla dogrywaja z programu to jest masa programow slyszalem ze duzo osob zostalo zablokowanych i to jest prawda tam kazdy tak korzysta kazdy kto ceni sobie gre bez programow powinien jechac z witam szkoda najwyzej brika lubi grac na oszustow
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
witam szykujcie sie na zemste nie zapominajcie ze moj kolega ktory daje mi informacje ma jedno z wiekszych kont u was wy padniecie i tylko tacy porzadni jak on nie zatona razem z wami
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
@warzywa ja jestem prosty chlopak wchodze po ciezkiej pracy tutaj ja nie jestem wyksztalcony nie umiem tak pisac ja wchodze po pracy i walcze z ludzmi ktorzy nadwyrezyli moje zaufanie ktorzy mnie oszukali ktorzy sa kretaczami jak chcesz poprawna polszczyzne to wlacz sobie telewizje
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
pamietajcie zero rozmow z dyplo z witam kazdy kto pisze dyplo z wiitam kazdy kto z nimi gada jest frajerem pamietajcie nie wolno pisac z witam bedziecie tutaj pietnowani jak pewna pani na b nie bede wypowiuadac jej nicku bo mi sie rzygac chce
 

Zgredeczek

Miecznik
Wynik reakcji
545
6ba0284c0f33e4965fd61c164c4acff8.png
 
Do góry