Dyskusja o sytuacji na świecie 200

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
brika po to zeby za morde trzymac swojego sojusznika niby do konca swiata ratuje plemie ktore nie dosc ze ma ja gdzies nie dosc ze ja wyzywalo to jeszcze przegrywa front z plemieniem co pierwszy raz gra brika tez upadek zal
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.605
Człowieku, jesteś z tym swoim śmiesznym plemieniem -10 na tak małym odcinku frontu, grając w kilkukrotnej przewadze. Na miejscu twoim czy innych Aresów w ogóle bym się tu nie pokazywał po takiej kompromitacji. xD


No ja na twoim miejscu też bym się nie pokazywał grać we 3 na koncie plus bot xd
Widać że miekim robieni
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
oni tam wszyscy dzieciaki witam w 3 osoby na koncie graja kazdy podstawowke ma do skonczenia po dobranocce mama nie pozwala grac to gra program ustawiaja na noc zeby opisywal ataki taka jest gra w witam sami bociarze i dzieci takie dna mogly uypasc a ich niby wrog ich ratuje zal
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
to sa same dzieci one same nie potrafia to sa plemiona dla pizd plemiona dla upo taka prawda mozna sie nie zgadzac ale tak jest takie sa fakty to jest zakala plemion doslownie rak co toczy ta gre witam powinno zostac pokonane ale brika tego nie widzi szkoda moze jak jej wbija kose to zobaczy ale ona nie mysli w ogole dlugoterminowo tylko widzi wioski i orgazm ma
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
Ares zadowolone z obrony, witam zadowolone z ataku, a tu tyle jadu.
Walnijcie po kielonie wspólnie za dobrą zabawę (bo o to w tej grze chodzi) ustawcie znów swoje Mk i czekajcie na odwet.
witam nawet na - 10 by bylo na sowjej akcji zadowolone bo ta sa dzieci tu sama propaganda beda wyzywac scie rok zeby pozniej na kolana sie tobie rzucic i powiedziec ze cie kochaja to sa zaklamani niepowazni ludzie nie powinno byc ich na 200 serwerze ale pewna idiotka tego nie rozumie frajerka ti
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
witam jak tam przegrywacie na plemie nowych graczy smiech na sali poziom dna witam powinno upasc ale tamta idiotka selekcje wydluza naturalna
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.855
Pany, nudzi się komuś i chciałby mi przedstawić w pigułce sytuację na s200?
APK/Ares tak ciśnie wielkie wITAM, że wITAM niedawno śmiejące się z zachowawczej gry TI podpisało się z nimi żeby przetrwać.
wITAM/TI/Dudu/!N!/NS/LOVE/Wygi założyli koalicję obsranych kalesonów ze strachu przed SPEED które zdmuchnęło jeden człon Wyg akcją-rekrutacją.
Węgrzy dogorywają w centrum po dzielnej walce, los Kumpli pozostaje mi nieznany, czy ktoś ich weżmie czy wITAM ich sprzeda w zamian za własne tyłki.
Czekamy na odpowiedź dyplomatyczną północy, możliwe że szykuje się powoli podział na dwie koalicje APK/Ares/SPEED/Klasyk vs reszta świata.
 
Do góry