Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Wynik reakcji
2.660
I później przyjdzie jakiś pajac i będzie bredził o kodeksie honorowym, bo to ojczyzna.
Nic w tej ojczyźnie nie zrobiono dla młodego pokolenia, nic. Każdy kolejny rząd robił wszystko co mógł by młodym utrudnić start do granic możliwości.
35 lat kredytu musisz spłacać, żeby w tej kochanej ojczyźnie mieć swoje 40 metrów.
A przy okazji podniosą Ci stopy procentowe i spłacisz x2.
I ktoś uważa, że Ty za to masz ginąć.

Równie dobrze jak ci sie w Polsce nie podoba to możesz się wyprowadzić xD.

Granicę otwarte nie trzeba czekać do wojny
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Równie dobrze jak ci sie w Polsce nie podoba to możesz się wyprowadzić xD.

Granicę otwarte nie trzeba czekać do wojny

Dlaczego mam się wyprowadzać? Widzę, że Ty z tych inteligentnych, co piszą: jak 13-stka od PiS się nie podoba, to nie bierz.
Ale argument z dupy.
Rozmawiamy teraz o tym co ten kraj dla Ciebie zrobił, że masz za niego ginąć.
A nie o tym czy są fajne warunki do życia, czy nie.
 
Wynik reakcji
2.660
Bardzo podobają mi się też tak anegdotyczne argumenty za tym ze Ukraińcy są źli jak ten w restauracji XD
Polecam bardzo kiedys wyjechać na dłuższy czas za granicę i tam popracować np. jakimś magazynie. Zapewniam, że poznasz naszą prawdziwą śmietanke rodaków. Oczywiście, też znajdą sie tacy którzy przyjechali z rodzinami tam tylko po socjal, a wcale wojny w kraju nie mają. Po prostu w każdym społeczeństwie jest jakiś odsetek patologii i podawanie takich argumentów jest po prostu idotyzmem

No i co jak co ale my jako Polska ostatni powinniśmy mówić hur dur ukraincy zli wypierdalac do kraju, bo to by było po prostu byciem hipokrytą patrząc na przestrzeń ostatnich kiluset lat. Zobacz na swoje drzewo genealogiczne i zobacz ilu członków rodziny masz za granicą xd

Bylo się uczyć a nie na szkole kamieniami rzucać to byś nie musiał wyjeżdżać za granicę
i pracować na magazynie.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Bardzo podobają mi się też tak anegdotyczne argumenty za tym ze Ukraińcy są źli jak ten w restauracji XD
Polecam bardzo kiedys wyjechać na dłuższy czas za granicę i tam popracować np. jakimś magazynie. Zapewniam, że poznasz naszą prawdziwą śmietanke rodaków. Oczywiście, też znajdą sie tacy którzy przyjechali z rodzinami tam tylko po socjal, a wcale wojny w kraju nie mają. Po prostu w każdym społeczeństwie jest jakiś odsetek patologii i podawanie takich argumentów jest po prostu idotyzmem

No i co jak co ale my jako Polska ostatni powinniśmy mówić hur dur ukraincy zli wypierdalac do kraju, bo to by było po prostu byciem hipokrytą patrząc na przestrzeń ostatnich kiluset lat. Zobacz na swoje drzewo genealogiczne i zobacz ilu członków rodziny masz za granicą xd

Ta niechęć do Ukraińców jest niestety również spowodowana przez naszych polityków.
Zrównali prawami obywateli z uchodźcami, stąd u ludzi nerwy.

Co nie zmienia faktu, że największą nienawiścią zieją zwykłe patusy
 
Wynik reakcji
2.660
Dlaczego mam się wyprowadzać? Widzę, że Ty z tych inteligentnych, co piszą: jak 13-stka od PiS się nie podoba, to nie bierz.
Ale argument z dupy.
Rozmawiamy teraz o tym co ten kraj dla Ciebie zrobił, że masz za niego ginąć.
A nie o tym czy są fajne warunki do życia, czy nie.
To twoje porównanie jest z dupy.

Skoro jest ci tu tak źle trawa jest za mało zielona to szukaj szczęścia gdzie indziej...
 

pietruszka

Chłop
Wynik reakcji
55
Ta niechęć do Ukraińców jest niestety również spowodowana przez naszych polityków.
Zrównali prawami obywateli z uchodźcami, stąd u ludzi nerwy.

Co nie zmienia faktu, że największą nienawiścią zieją zwykłe patusy
Prawda, ale Polacy w Niemczech, Holandii czy w uk jako emigranci też są na równi z obywatelami tych krajów. Inna sprawa, że też im sie to odbija.
 
Wynik reakcji
2.660
Swoją drogą zabawne, bo od przynajmniej 100 stron stękasz jak to w grze pełno oszustów.
Zatem w myśl Twojej chłopskiej logiki: jak Ci się nie podoba, możesz odejść
Mylisz pojęcia nie pierwszy raz zresztą xD.

Nie stękam,ze jest pełno oszustów tylko po prostu nimi gardze i o tym przypominam.

Swoją drogą niezly z ciebie bystrzak bo z tego co wiem to ty założyłeś temat o @Szum Lasu .
Więc bardziej to ty stękasz nie ja.
 
Wynik reakcji
2.660
Tak, jeszcze ze dwa razy.

Jeśli Ci się nie podoba na plemionach, możesz odejść. Droga wolna


Oczywiście dziś z samego rana poszły obszerne zgłoszenia. Osobiście dopilnuję, by to coś grało uczciwie.
Skoro nie ma oporów wbijać kos, to jeszcze bardziej nie ma oporów w korzystaniu z nielegalnych programów i skryptów.
Będę Cię mendo pilnował dzień dnia.
Ej @Szum Lasu nie myśl, że jak teraz łeb utkałeś, to Ci odpuszczę.
Nie zaznasz przebaczenia, będę gryzł, póki nie zagryzę


Dobra płaczku.

Odejdę zaraz po tym jak ty wyjedziesz z Polski.
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.855
Możesz mieć racje z tym dzisiejszym pokoleniem...

W końcu dla większości lewej strony najważniejsze jest by móc dokonywać aborcji legalnie.

Ukraincy swój kraj według mnie sprzedali

Co do historii...

To na Ukrainie uważa się Banderowca za bohatera narodowego.
Dlatego właśnie jestem Anty Ukraina
a u nas mamy ulicę Łupaszki w Białymstoku co jest splunięciem w ryj ludności Podlasia, Bury, Ogień, Łupaszka, to są zbrodniarze których czcimy my. Taki to już ten świat jest, nie ważne czy ktoś był zły, ważne że trzeba mieć BOHATERÓW którzy walczyli z WROGIEM. A już jakimi metodami i z jakim skutkiem to nieważne.
 
Do góry