Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Ja nie wiem co ty się tak na te ARES uparłeś. XD

Według mnie fajnie,że powstała ekipa z łapanki jak Ares czy Wygi.

Świetlisty to psychopata z ego większym niż głupota zakalisa.
Alek to śmierdzący leń, który nigdy nic nie robi a przy nim Świetlik jest wzorem pokory. Świr myśli, że cokolwiek tu znaczy i że kimkolwiek jest, dlatego wyrzuca ludzi, którzy z nim dyskutują XD
A każde jego plemię kończy ośmieszone. Zawsze, nie było jednego świata by Ci psychopaci tych pierdów nie wygłaszali i nie skończyli z ręką w nocniku
 

Gax *4*

Miecznik
Wynik reakcji
144
Ty sobie znajdz dziewczynę, bo renata rączkowska się nie liczy

Ciekawe musi byc twoje cv - siedzisz i piszesz 500 postów dziennie, a nie grasz na swiecie nawet.. Napoleon polskich plemion.

Przecież żadna kobieta, by czegoś takiego nie chciała, no chyba że stara karyna za szluga...
On nie pracuje, jest na utrzymaniu rodziców i choruje psychicznie.
Obstawiam jeszcze, że to może jest ćpun. Jest niestabilny emocjonalnie.
Wystarczy poczytać dowolne 5 stron tej zakładki. Jak gram nigdy kogoś takiego nie widziałem.

Chłop dziennie śpi tylko niecałe 6 godzin, to życiowa mameja, która jak pęknie skoczy kiedyś z mostu...
Spotkałbyś go w Realu to by się popłakał jakby trzeba by było mu wygarnąć czy dać przysłowiowego lepa za głupotę czy wysławianie. Chociaż obstawiam, żeby się schował.

Na wielu światach była kręcona beka z różnych graczy i ci co najwięcej pisali, z reguły pisali głupoty, bo zbyt dużo gry czy Internetu powoduje problemy z wysławianiem się czy rozumowaniem.
Tu mamy do czynienia z głupotą w czystej postaci.
 

Judersik

Miecznik
Wynik reakcji
73
Przecież żadna kobieta, by czegoś takiego nie chciała, no chyba że stara karyna za szluga...
On nie pracuje, jest na utrzymaniu rodziców i choruje psychicznie.
Obstawiam jeszcze, że to może jest ćpun. Jest niestabilny emocjonalnie.
Wystarczy poczytać dowolne 5 stron tej zakładki. Jak gram nigdy kogoś takiego nie widziałem.

Chłop dziennie śpi tylko niecałe 6 godzin, to życiowa mameja, która jak pęknie skoczy kiedyś z mostu...
Spotkałbyś go w Realu to by się popłakał jakby trzeba by było mu wygarnąć czy dać przysłowiowego lepa za głupotę czy wysławianie. Chociaż obstawiam, żeby się schował.

Na wielu światach była kręcona beka z różnych graczy i ci co najwięcej pisali, z reguły pisali głupoty, bo zbyt dużo gry czy Internetu powoduje problemy z wysławianiem się czy rozumowaniem.
Tu mamy do czynienia z głupotą w czystej postaci.
Nie użyłeś nicku, a wiadomo o kogo chodzi xDDD
nie obrazaj FOntowicza:/
POTĘŻNY BLACKKK
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Przecież żadna kobieta, by czegoś takiego nie chciała, no chyba że stara karyna za szluga...
On nie pracuje, jest na utrzymaniu rodziców i choruje psychicznie.
Obstawiam jeszcze, że to może jest ćpun. Jest niestabilny emocjonalnie.
Wystarczy poczytać dowolne 5 stron tej zakładki. Jak gram nigdy kogoś takiego nie widziałem.

Chłop dziennie śpi tylko niecałe 6 godzin, to życiowa mameja, która jak pęknie skoczy kiedyś z mostu...
Spotkałbyś go w Realu to by się popłakał jakby trzeba by było mu wygarnąć czy dać przysłowiowego lepa za głupotę czy wysławianie. Chociaż obstawiam, żeby się schował.

Na wielu światach była kręcona beka z różnych graczy i ci co najwięcej pisali, z reguły pisali głupoty, bo zbyt dużo gry czy Internetu powoduje problemy z wysławianiem się czy rozumowaniem.
Tu mamy do czynienia z głupotą w czystej postaci.

O jest kolejny chłop pańszczyźniany.

'żeby się schowal'
On to napisał!
On to naprawdę napisał! XD XD XD

A chwilę później dodał, że zbyt dużo internetu powoduje problemy z wysławianiem się iks de
Skisnę
Co za młot. Jemu nawet widły strach dać.

Dzięki za ocenę mojego życia.
A teraz ja.
Piękna żona, firma wspólnie z siostrą, dom i nielimitowany czas pracy.
Teraz gryź zęby z zazdrości.
Iks de
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.855
Pełna zgoda...

Tym sie różnimy od Ukraińców.
My potrafiliśmy przegrywać powstania ale zawsze walczyliśmy

A ci ucieczkę robią xD
O socjalu jaki mają w Polsce to już nawet nie wspomnę bo to żart.
jak sądzisz że dzisiaj w polsce więcej by było walczących niż na ukrainie to chyba nie znasz obecnego pokolenia xD Ukry też walczyły o swoją niepodległość, od Zbaraża po Wołyń, tylko nie lubimy tej części histori bo walczyli głównie z nami ;)
 
Wynik reakcji
2.636
Świetlisty to psychopata z ego większym niż głupota zakalisa.
Alek to śmierdzący leń, który nigdy nic nie robi a przy nim Świetlik jest wzorem pokory. Świr myśli, że cokolwiek tu znaczy i że kimkolwiek jest, dlatego wyrzuca ludzi, którzy z nim dyskutują XD
A każde jego plemię kończy ośmieszone. Zawsze, nie było jednego świata by Ci psychopaci tych pierdów nie wygłaszali i nie skończyli z ręką w nocniku


Alka kiedyś spotkałem na 129 i mi nic nie zrobił
Co więcej wydawał sie spoko i zawsze do mnie odpisywał z szacunkiem i kultura xD.
Ale może tak być.
Ze świetlistym chyba nie mialem okazji się przeciąć lub po prostu nie pamiętam.

Wiec ich nie ocenie ale nie mówię,że tak nie jest.


A to,że ktoś przegrywa nie ma dla mnie znaczenia.

Ta gra zrobiła sie od jakiegoś czasu kurewska i wygrywa ten kto najwięcej knuje
 

Gax *4*

Miecznik
Wynik reakcji
144
Nie użyłeś nicku, a wiadomo o kogo chodzi xDDD
nie obrazaj FOntowicza:/
POTĘŻNY BLACKKK

Tylko on nie wie, że chodzi o niego samego, chociaż może wie ale nie do końca zdaje sobie z tego sprawę.
Tam u niego układ nerwowy jest niczym potencja 90- latka...
Cieszę się, że podzielasz moje zdanie kolego :)
Miłego dnia
 
Wynik reakcji
2.636
jak sądzisz że dzisiaj w polsce więcej by było walczących niż na ukrainie to chyba nie znasz obecnego pokolenia xD Ukry też walczyły o swoją niepodległość, od Zbaraża po Wołyń, tylko nie lubimy tej części histori bo walczyli głównie z nami ;)


Możesz mieć racje z tym dzisiejszym pokoleniem...

W końcu dla większości lewej strony najważniejsze jest by móc dokonywać aborcji legalnie.

Ukraincy swój kraj według mnie sprzedali

Co do historii...

To na Ukrainie uważa się Banderowca za bohatera narodowego.
Dlatego właśnie jestem Anty Ukraina
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
jak sądzisz że dzisiaj w polsce więcej by było walczących niż na ukrainie to chyba nie znasz obecnego pokolenia xD

A czego obecne pokolenie ma bronić? Czego? Majątków deweloperów, którzy będą sobie leżeć na Zanzibarze?
A którzy dziś swoją zachłannością zniewalają ludzi na prawie całe życie? I to przy pomocy rządzących.
Tego?
Czy mają może bronić tego państwa w którym o jeden grosz przekroczysz próg dochodowy i Cię grabią?
Zejdź na ziemię.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
nawet nie wiesz jak ten deweloper ma ciężko i ile się musi natrudzić
polska dla deweloperów

I później przyjdzie jakiś pajac i będzie bredził o kodeksie honorowym, bo to ojczyzna.
Nic w tej ojczyźnie nie zrobiono dla młodego pokolenia, nic. Każdy kolejny rząd robił wszystko co mógł by młodym utrudnić start do granic możliwości.
35 lat kredytu musisz spłacać, żeby w tej kochanej ojczyźnie mieć swoje 40 metrów.
A przy okazji podniosą Ci stopy procentowe i spłacisz x2.
I ktoś uważa, że Ty za to masz ginąć.
 

Alek-

Chłop
Wynik reakcji
68
Świetlisty to psychopata z ego większym niż głupota zakalisa.
Alek to śmierdzący leń, który nigdy nic nie robi a przy nim Świetlik jest wzorem pokory. Świr myśli, że cokolwiek tu znaczy i że kimkolwiek jest, dlatego wyrzuca ludzi, którzy z nim dyskutują XD
A każde jego plemię kończy ośmieszone. Zawsze, nie było jednego świata by Ci psychopaci tych pierdów nie wygłaszali i nie skończyli z ręką w nocniku
Wypraszam sobie - prysznice 2 razy dziennie rano i wieczorkiem.

Resztę jak najbardziej potwierdzam! Nic nie robię, ARES prowadzi się samo! To chyba tym większy wstyd dla witam, że nie mogą nas złamać próbując zarówno zwykłej gry jak i żenujących zagrywek.

/BTW jakaś akcja na nas wchodzi? niby 11m RO jest, ale.. RA już tylko 4m. Coś chyba się nie zgadza
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Wypraszam sobie - prysznice 2 razy dziennie rano i wieczorkiem.

Resztę jak najbardziej potwierdzam! Nic nie robię, ARES prowadzi się samo! To chyba tym większy wstyd dla witam, że nie mogą nas złamać próbując zarówno zwykłej gry jak i żenujących zagrywek.

Toć porównaj front 2 tygodnie temu i dziś.
Macie regularny wpierdziel.
Bo jesteście zbieraniną bez składu i ładu. Jak każde Twoje plemię
 

pietruszka

Chłop
Wynik reakcji
55
Bardzo podobają mi się też tak anegdotyczne argumenty za tym ze Ukraińcy są źli jak ten w restauracji XD
Polecam bardzo kiedys wyjechać na dłuższy czas za granicę i tam popracować np. jakimś magazynie. Zapewniam, że poznasz naszą prawdziwą śmietanke rodaków. Oczywiście, też znajdą sie tacy którzy przyjechali z rodzinami tam tylko po socjal, a wcale wojny w kraju nie mają. Po prostu w każdym społeczeństwie jest jakiś odsetek patologii i podawanie takich argumentów jest po prostu idotyzmem

No i co jak co ale my jako Polska ostatni powinniśmy mówić hur dur ukraincy zli wypierdalac do kraju, bo to by było po prostu byciem hipokrytą patrząc na przestrzeń ostatnich kiluset lat. Zobacz na swoje drzewo genealogiczne i zobacz ilu członków rodziny masz za granicą xd
 
Do góry