Dyskusja o sytuacji na świecie 200

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
witam masakra ale oni to maja kregoslup z gumy jak trzeba sie podpisac z kazdym to sie podpisza oni plakali o 186 bo sami chetnie by sie podpisali z kims a im sie nie udalo dlatego nie jestem zdziwiony ale jak ktos nie ma szacunku do siebie tak jak brika to jest to dla mnie smieszne kazde inne plemiona duze z serwera 200 zrozumialy ze swiat bez witam bedzie lepszy a brika widzi wioski
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
pietrek z konta black snow kolejny co ja obrazal ale ona ma gdzies ona musi sie podpisac z kazdym w tym jednym dzieci witam mieli racje koalicja witam ti dudu do tego jeszcze sojusz do konca swiata z n ciekawe co jeszcze na horyzoncie lezy
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
pietrek z konta black snow kolejny co ja obrazal ale ona ma gdzies ona musi sie podpisac z kazdym w tym jednym dzieci witam mieli racje koalicja witam ti dudu do tego jeszcze sojusz do konca swiata z n ciekawe co jeszcze na horyzoncie lezy

Poprosiłem o wybaczenie. Brika nie tylko wybaczyła ale jeszcze buziaka na pożegnanie dała. To jest kobieta.
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
@Choriel jakie to uczucie jeszcze 2 tygodnie temu na lewo i prawo na discordach i grupach na facebook obrazac @Brika ty najaktywniej a teraz poleciec na kolanach do niej ciekawe jak fajnie co ? jakie to uczucie kleknac przed osoba co jej nienawidisz ?
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.605
Ja ciebie tak chociaz nie z walki na froncie, byłem niedaleko ciebie na zastach (jak napisalem wiekszosc walki tam toczylem), bardziej horwax sie ze mna męczył chociaż tez pewnie nie wiedzial kto mu z zastow wioski zabiera i diodki wpuszcza :)

Swoim kontem zaczalem przejmowac wioski dopiero pod koniec, jak na zastach wskakiwaly blokady ruchów ale tez nieduzo ;)


jak tak patrze po tv stats to ty tam z darmami walczyleś a nie z wrogiem dobrze ze chociaż z zastów swiat zdobywałeś xd
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
jedno jestem pewny obie strony sie dobrze dobraly brika co byla mieszana z blotem tyle czasu nawet po 186 brika co byla ofiara kazdej nieczystej zagrywko na plemionach na 186 i do tego witam co obrazalo ja mieszala ja z blotem a jak tylko jest potrzeba to grzecznie uklekli przez nia i powiedzieli zgoda na wszystko ciekawy jestem kto kogo pierwszy oszuka bo brika nie moze miec koalicji 3 plemion duzych jak ma sojusz do konca swiata z n a witam zawsze oszukuje
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
cos nie widze dzieciaczkow z witam na forum ale to musi byc wstyd przegrywac na plemie nieznane ares na plemie co mialo zejsc na strzala apk i do tego musiec pojsc do osoby ktorej sie tak nienawidzilo nawet jak wam sie to wszystko uda to jestescie skonczeni to jest kompromitacja jak tylko sie da
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
tylko pietrek z konta black snow dalej pisze ale mysle ze on ma po prostu problemy ze soba tez by sie dobrze dobral do briki szkoda ze to nie on podpisywal
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
ale od paru dni musi byc super miedzy n i ti n ma jakies male plemiona do jedzenia rozwoj bardziej do centrum i najwieksze plemie speed w dlugim terminie na swojej drodze a brika w ciagu paru dni dogadala wielka koalicje w ktorej n miejsca nie ma ... na pewno sa zachwyceni takim obrotem spraw ti witam dudu zje sobie ares i apk a n beda za miesiac grac wyrownana ciezka wojne ze speed na pewno wtedy brika ktora pokazala ile ma honoru pomoze sojusznikowi ( zart ) na pewno ...
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.924
Już wieczór.. a za 10-12 godzin wchodzi na nas akcja wITAM - a zaproszeń do plemienia i propagandowych wiadomości brak.. ?

Goebbels w grobie się przewraca widząc takie zaniedbania...


Chciałbym się przyznać, że tydzień temu przeszedłem przez ładną trawkę rosnącą za przystankiem autobusowym, bo mi się śpieszyło.. i zgniotłem ładną trawkę <beczy><beczy>

Sądzę, że jest to wystarczający i zarazem idealny pretekst i powód dla witamków, aby dzięki temu obrazić całe nasze dowództwo, obrzucić nas wszystkich łajnem, zapewnić o absolutnej dominacji witamków w kwestii poprawnego chodzenia po chodniku, obiecać im złote 5-minutowe miejsca w swoim składzie, aby po raz kolejny spróbować swoich sił w rekrutacji naszych graczy w przeddzień wejścia akcji próbując zapewnić sobie jakąś szansę na zdobycie terenu/wiosek.

Grupówki, wiadomości ? wyciąganie graczy ? jakieś inne oryginalniejsze machlojki ?

A ty to kto?
 
Do góry